Bende araniza yeni katildim

• Konbuyu başlatan mormenekse1
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde mormenekse1 tarafından oluşturulan Bende araniza yeni katildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,897 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Bende araniza yeni katildim
Konbuyu başlatan mormenekse1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mustafaıserı
M

mormenekse1

Kullanıcı
29 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba demek istiyorum forumda tüm herkese

bende araniza yeni katildim
umuyorum ki burada cok güzel seyler ögrenecegim ve güzel paylasimlar olacak.

hepinize iyi geceler diliyorum :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoşgeldin.. :)
keyifli paylaşımlar..

T

tnctrkcell

Durun ya bende kopyalamıştım ki  bende sizdenim  ve burasınada yorum yapacagım:)

- “Aşk kısa süreceğini baştan bildigimiz bir şenliğe konuk olmaktır. Bir keşfetme tutkusudur. Ortak yaşamaya başlayıpta da aşık olduğumuz insanın bütün yanları, yönleri, incelik ve ayrıntılarıyla tanıdığımız zamana kadar sürer aşk. Gündelik yaşamın yavanlığı içinde aşkın görkemli parıltısı biz istemesekte solar. Vahşi doğası kaçınılmaz olarak evcilleşir. İlişkiye dinginlik ve sevecenlik egemen olur. (…) Eğer sevgiye dönüşemiyorsa biter.” (İnci Aral: ‘Anlar İzler Tutkular’) AŞIK olmamışlar da alıntı yapar böyle 

Aşkımız sevgiye dönüştü..

Teşekkürler mustafa aşk tarif edilmez yaşansada,her kalpte atışı aynıdır.Öyle bir çarpar ki,engel olamazsın durdumamazsın,ya onunla yaşamaya alışacaksın,yada  kalpten söküp atacaksın:)

Çarpıcı not:Kalbe girenler isteselerde çıkamazlar,arka kapısıda yoktur...Ya söküp atacaksın,yada kara sevdaya tutulacaksın:)

T

tnctrkcell

;D
özürdilerim hoşgeldiniz yazacaktım yanlışlık oldu  :)
hoşgeldiniz... :)