ben burda mutlu değilim

• Konbuyu başlatan anarchist_W
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde anarchist_W tarafından oluşturulan ben burda mutlu değilim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,868 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı ben burda mutlu değilim
Konbuyu başlatan anarchist_W
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
A

anarchist_W

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
herkese selam burada en son yazılan mesaj dün ya hiç canlı değil burası bende burda bazı konuları konusur gelişiriz diye düşünmüştüm

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Burası türkiyenin kişisel gelişim üzerine sayılı sitelerinden birisidir efendim.
Ve sandıgınız gibi cansız bir yerde değil.Kaldıki bütün mesajlar bu güne ait bir yanlışınız var heralde
Merhaba  hoş geldiniz.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
hoşgeldiniz burası bencede cansız sessiz bi site degil daha detaylı inceleyin ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Öncelikle hoşgeldiniz. :)

Cansız derken eminim bir çok üyemiz farklı konulara yorum yaptığı yada yeni konu açtığı için geç de olsa merhaba diyeceklerdir.
Ve de sitemiz cansız değildir. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
anarchist_W' Alıntı:
herkese selam burada en son yazılan mesaj dün ya hiç canlı değil burası bende burda bazı konuları konusur gelişiriz diye düşünmüştüm
Genellikle yaz aylarında tüm sitelerde biraz cansızlık yaşanır, özellikle hafta sonlarında.
Bu gibi durağan zamanlarda, eski paylaşımlara göz atmak için bir avantajdır aslında. Amacımız kişisel gelişim değil mi?
Çok mesaj atılması değil, anlamlı ve yararlı mesajlar atılmasıdır önemli olan! :)
Hoşgeldiniz.

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet bende arkadaşlara katılıyorum cansız olsaydı kimse burada daha fazla vakit geçirmezdi:)

G

grace

Kullanıcı
8 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
başlık:ben burda mutlu değilim
tarih: « : 03 Ağustos 2008, 22:36:10 Paz »
anarchist_W' Alıntı:
Mutluluğunuz sadece buraya bağlı olmasın. Burası mutluluğunuza katkıda bulunsun, geliştirsin. Ama biraz çaba, biraz da sizden katkı, hatta esas mutsuzluğunuz ne ise paylaşım verimlilik getirir.
Birçok kişi mutsuz olacak sebeplere sahip, ben, belki diğer üyeler ve hatta belki de yöneticiler, ama paylaştıkça değişik sesler, yorumlar duymak imkanı bulursunuz.

P

pamuk prenses

Kullanıcı
26 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Korsan' Alıntı:
Burası türkiyenin kişisel gelişim üzerine sayılı sitelerinden birisidir efendim.
Ve sandıgınız gibi cansız bir yerde değil.Kaldıki bütün mesajlar bu güne ait bir yanlışınız var heralde
Merhaba  hoş geldiniz.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
M' Alıntı:
pamuk prenses' Alıntı:

Arkadaşlar merakımı bağışlayın ama bir üyemiz mutsuzluluğunu dile getirmiş ve bizler ve diğer üyelerde fikirlerimizi  yorum şeklinde belirttik  ama sizlerin kullanmış olduğunuz smillerden nasıl bir youm olduğu anlaşılmamaktadır.
Daha doğrusu ben bişey anlayamadım ama yanlışım varsa düzeltin lütfen. :-\