Bakmakla görmek arasındaki fark!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Bakmakla görmek arasındaki fark! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,311 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bakmakla görmek arasındaki fark!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yağmur90
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Karı-koca birlikte tatile çıkarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar.

Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır. Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı icin de biraz kızgındır
"Ne oldu? Ne istiyorsun?" diye sorar.
"Yukarıya bak ve bana ne gördügünü söyle. "
Adam gökyüzüne bakar ve cevap verir:
"Bunun için mi uyandırdın beni?. Baktım işte. Bir sürü yıldız görüyorum, ışıl ışıl parlayan milyonlarca yıldız." Karısı tekrar sorar: "Peki, bu sana neyi gösteriyor?" Artik iyice uykusu kaçan adam biraz düsünür ve cevap verir: "Teolojik olarak Tanrının kudretini ve kendi acizliğimizi görüyorum. Felsefi olarak, evrenin sonsuzluğunu ve onun karşısındaki önemsizliğimizi görüyorum. Astronomik olarak galaksilerin, yıldızların, gezegenlerin varlığını görüyorum. Yıldızların konumuna bakarak saatin 3 olduğunu, Meteorolojik olarak da bugün havanın çok güzel olacağını görüyorum. Niye sordun bunu bana? Sana neyi gösteriyor?"

"Çadırımızı çalmışlar...''

Ş

Şeker Prenses

sonunda başka birşeyler bekliyordum ama çok güzel...  :)

Ö

ölüdeniz

gerçekten çok güzeldi ve hala gülüyorum.dikkat edin arkadaşlar sizin çadırınızıda çalmasınlar :)

Ö

ölüdeniz

Bugün yine dikkatlice okudum ve yine gülüyorum hayırdır yav ;D ;D Allah razı olsun superisi sende gül emi

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ölüdeniz' Alıntı:
Bugün yine dikkatlice okudum ve yine gülüyorum hayırdır yav ;D ;D Allah razı olsun superisi sende gül emi
Bugün hiç havamda değilim.. bakıyorum ama,hiç bir şey göremiyorum:( yarın tekrar baksam:(

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:D  :D
adam ne romantik ama  :) tüm bilimsel açıklamalar mevcut ....
çadır olmasa ne olur ki :)

L

lilaslmn

bakmakla görmek..güzel bir yorumdu,teşekkürler su perisi.. :)

Y

yağmur90

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
tokat
çok güzeldi paylaşımınız için teşekkürler :D