AYRILIK

• Konbuyu başlatan greenhouse
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde greenhouse tarafından oluşturulan AYRILIK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,104 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı AYRILIK
Konbuyu başlatan greenhouse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gozde
G

greenhouse

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
Ayrılık nedir ki, bir kaç damla gözyaşı ,söylenmeyip saklanmış bir kaç kelime.
Gözlerden okunan çaresizlik,parmakların hareketinde ümitsizce anlatılmaya çalışılan,
Uzanıp birbirini tutan iki el,bazen daha dostça birleşen iki göğüs,
Bazen de ayrılmayı reddeden iki dudak,
Ölümü hatırlatır insana.
Her saniye her dakika yavaş yavaş...
        BU ŞİİRİ BİR ARKADAŞIM YILLAR ÖNCE YAZMIŞTI.SİZCE DE AYRILIK BÖYLE BİRŞEY Mİ?

G

greenhouse

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
BEN ÇOK HÜZÜNLENDİM.ONUN  VE ONUN GİBİLERİN UMUTSUZCA BİR AŞKIN PEŞİNDEN KOŞMASI BENİ ÜZDÜĞÜ KADAR SİNİRLENDİRİYOR DA.NEDEN İNSANLAR OLMAYACAĞINI BİLDİĞİ HALDE GURURUNU AYAKLAR ALTINA ALIR Kİ.ÇOK YAZIK! :(

S

selda

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Evet oda bir anlatım şekli. Ve şiir çok güzelmiş emeğine sağlık.

F

fıstık

greenhouse' Alıntı:
BEN ÇOK HÜZÜNLENDİM.ONUN  VE ONUN GİBİLERİN UMUTSUZCA BİR AŞKIN PEŞİNDEN KOŞMASI BENİ ÜZDÜĞÜ KADAR SİNİRLENDİRİYOR DA.NEDEN İNSANLAR OLMAYACAĞINI BİLDİĞİ HALDE GURURUNU AYAKLAR ALTINA ALIR Kİ.ÇOK YAZIK! :(
Şiirdeki ayrılık, arkadaşınızın penceresinden görünen... Yine de ayrılıkların olmazsa olmazlarını(gözyaşı vs.) içinde barındıran güzel bir şiir... Yazanın yüreğine sağlık, paylaştığın için teşekkürler...  Sorunun cevabına gelince; 'aşkta gurur olmaz' derim ben... Ama yine de bu soruda ancak yaşayanların yanıtlayabileceği türden... Onlara sormak lazım...  :)

G

greenhouse

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
fıstık' Alıntı:
greenhouse' Alıntı:
Şiirdeki ayrılık, arkadaşınızın penceresinden görünen... Yine de ayrılıkların olmazsa olmazlarını(gözyaşı vs.) içinde barındıran güzel bir şiir... Yazanın yüreğine sağlık, paylaştığın için teşekkürler...  Sorunun cevabına gelince; 'aşkta gurur olmaz' derim ben... Ama yine de bu soruda ancak yaşayanların yanıtlayabileceği türden... Onlara sormak lazım...  :)
bence gurur haytın evresinde olmalıdır ki,insan kendini hep var hissedebilsin

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ayrılığın çeşitleri vardır
kimi zaman sonsuzluğu uzanan iki el olur...
işte o an heryüzündeki en büyük acılardan birini tatmış olursunuz.