aynadaki dost..

• Konbuyu başlatan glsn_
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde glsn_ tarafından oluşturulan aynadaki dost.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,948 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı aynadaki dost..
Konbuyu başlatan glsn_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MENEKŞE
G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Aynadaki Dost

Kendini kanıtlama uğraşında istediğini elde ettiğinde, ve dünya seni baştacı yaptığında, aynaya gidip kendine bir bak ve o kişiye kulak ver.
Çünkü senin hakkında hüküm vermesi gereken arkadaşın,baban, annen ya da eşin değil, yaşamında en belirleyici olan, aynadan sana bakan kişidir.
Bazıları, senin iyi bir arkadaş ve harika birisi olduğunu söyleyebilir, ama aynadaki kişi sana bir serseri olduğunu söyleyecektir, gözlerinin içine bakamıyorsan eğer.
Asıl memnun edilecek kişi odur. Çünkü bu yolculuğun sonuna kadar seninle olan odur.
Aynadaki adam dostunsa eğer, en tehlikeli ve zor sınavı başardın demektir.
Yaşam yolunda herkesi kandırabilir, ardından övgüler, tebrikler alabilirsin, ama aynadaki adamı kandırsan; sonunda elde edeceğin,hüzündür
pekii size ne söylüyor aynadaki gözler
onlarla iletişiminiz ne kadar
paylaşımlarınızı bekliyorum...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben kendimle hep barışık oldum barışığımda. aynada çoğu zaman gözlerimin içine uzun uzun baktığımda olmuştur. çünkü hayatımda utanıp sıkılacağım ve gizleyeceğim kötü anılarım yok.. kendimden kaynaklanan tabii

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
(Birçok arkadaşımız olabilir; ama dost dediklerimiz çok azdır...)

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
en iyi dostumuz kendimiz değil miyiz aslında :-\

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
glsn_' Alıntı:
Öyle de sayılabilir, sayılmayadabilir.
Dost kavramını ne diye tanımladığına bağlı.

Ancak şu var ki, seni SENDEN iyi kimse anlamayacaktır. Derinlerde bir yerde, sorularının cevaplarını verebilecek her şey var. Otur, sakin ol... KENDİNİ DİNLE! O sana yardım edecektir  ???

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Codex' Alıntı:
glsn_' Alıntı:
Öyle de sayılabilir, sayılmayadabilir.
Dost kavramını ne diye tanımladığına bağlı.
bu aralar kendimi dinlemeye çok ihtiyacım var galiba...yolunda gitmeyen şeyler var.. :'( :'(

Ancak şu var ki, seni SENDEN iyi kimse anlamayacaktır. Derinlerde bir yerde, sorularının cevaplarını verebilecek her şey var. Otur, sakin ol... KENDİNİ DİNLE! O sana yardım edecektir  ???

asyam

asyam

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
aydın/kuşadası
gerçekten bizim en iyi dostumuz yine biziz uzaklarda aramamak lazım dostlugu tabi hiç dostumuz arkadaşımız olmasında demiyorum tabiki olcak

AYNADA BANA BAKAN DOSTUMU VE O GÜLEN İKİ GÖZÜ ÇOK SEVİYORUM

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
herzaman bi derdim olduğunda derdimi tek paylaştığım,yardımını beklediğim,konuştuğum dertleştiğim,ban umut veren,desteğini benden hiç esirgemeyen,beni kötülüklerden koruyan,hiç yalnız bırakmayan ve beni daima seven aynadaki dostum seni çok seviyorum :'(
ay duygulandım mı ne :-[

H

hanedeyim

σĸyคnцsyค' Alıntı:
herzaman bi derdim olduğunda derdimi tek paylaştığım,yardımını beklediğim,konuştuğum dertleştiğim,ban umut veren,desteğini benden hiç esirgemeyen,beni kötülüklerden koruyan,hiç yalnız bırakmayan ve beni daima seven aynadaki dostum seni çok seviyorum :'(
ay duygulandım mı ne :-[
yüzde yüz katılıyorum ben hiç kimseye sırlarımı anlatmayı sevmemde anlatmamda  oyüzden tek şırdaşım benim

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
BENİM ÇOK KALSİK BİR LAFIM VARDIR AYNADA KİMİ GÖRÜYOSAN GERÇEK DOSTUN O DUR DİYE O YÜZDEN KONU HOŞUMA GİTTİ BEN O DOSTTA BAKINCA EĞERKİ RUHUMDA FIRTINALAR VARSA BENİ SESİZCE GÜZEL BİR LİMANA ÇEKİYO ÇOK DURGUNSAM GÖZLERİMİN İÇİNDE GÖRDÜĞÜM BİR IŞIK ÇOŞMAM İÇİN SESLENİYO VE YAPTIKLARIM ,KEŞKELERİM İÇİN BEN AĞLAMICAM DİYE AVAZ AVAZ BAĞRIRKEN DÖKÜLEN GÖZYAŞLARIM RUHUMU TEMZİLİYO KISACASI VAR YA O DOSTLA İYİ ANLAŞIYORUZ

H

hanedeyim

MENEKŞE' Alıntı:
BENİM ÇOK KALSİK BİR LAFIM VARDIR AYNADA KİMİ GÖRÜYOSAN GERÇEK DOSTUN O DUR DİYE O YÜZDEN KONU HOŞUMA GİTTİ BEN O DOSTTA BAKINCA EĞERKİ RUHUMDA FIRTINALAR VARSA BENİ SESİZCE GÜZEL BİR LİMANA ÇEKİYO ÇOK DURGUNSAM GÖZLERİMİN İÇİNDE GÖRDÜĞÜM BİR IŞIK ÇOŞMAM İÇİN SESLENİYO VE YAPTIKLARIM ,KEŞKELERİM İÇİN BEN AĞLAMICAM DİYE AVAZ AVAZ BAĞRIRKEN DÖKÜLEN GÖZYAŞLARIM RUHUMU TEMZİLİYO KISACASI VAR YA O DOSTLA İYİ ANLAŞIYORUZ
çok güzel ifade etmişsinyaa ben beceremiyorum duygularıma tercuman oldun tşk ;D