Avrupa Güneşi Farklı Gördü

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Avrupa Güneşi Farklı Gördü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,117 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Avrupa Güneşi Farklı Gördü
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan composite
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Hollywood filmlerine tasarladığı afişlerle dünya çapında ün kazanan Emrah Yücel, “Güneşi Gördüm”ün yurtdışındaki festivallerde kullanılacak afişinin favorisi olduğunu söylüyor

BUGÜNE kadar 2.5 milyon izleyiciye ulaşan Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği “Güneşi Gördüm” filmi yurtdışı festivallerine çarpıcı bir afişle gidiyor. Hollywood filmleri için tasarladığı afişlerle dünya çapında ün kazanan Emrah Yücel, film için üç ayrı çalışma yaptı. Film, yurtdışına bu üç çalışma arasından travesti rolündeki Cemal Toktaş’la Mahsun Kırmızıgül ve Murat Ünalmış’ın birlikte yer aldığı afişle pazarlanıyor.

SEÇİLEN afişin kendisinin de favorisi olduğunu belirten Emrah Yücel, “Mahsun hem epik bir film dokusu içerisinde derdini aktarıyor, hem de hak ettiği ticari başarıyı yakalıyor. Mahsun Kırmızıgül’ün filmde ‘tabu’ olarak değindiği konular ve korkusuzca karma-şık hikayeleri bir araya getiriş biçimi, cesur tavrının ve ustalığının net bir göstergesi” dedi.

gercekgundem.com

C

composite

Kullanıcı
12 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Güzel bir afiş olmuş, ilk gördüğümde farklı bir film sandım.Kesinlikle avrupanında ilgisini çekecektir