Asukaki Denemeleri ..

• Konbuyu başlatan crt
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde crt tarafından oluşturulan Asukaki Denemeleri .. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41,202 kez görüntülenmiş, 182 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Asukaki Denemeleri ..
Konbuyu başlatan crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
Öhm... Öhhhhhööö ...! Öhm.. Abla öhm.. Tabi kide i Gözümüz yok ..):) Of doğru söylerken gıcık tutuyor da :):)
Hepimiz kardeşiz :)

Son yazılarını da okudum abi,kalemine sağlık,tazee tazee sıcak sıcak sununca önümüze daha bir anlamlı olmuş :)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Sağol mesut :) mesut doğruyu söylüyor bak öhülüyor adam :D yoksa her şey mesutun üzerinemi :D

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
inanırmısın bir ufak kulübemiz var ,mal varlığımız,iki metre çelik saç,3*3 metre muşamba,2 oturak,1 bağlama :):):) değil mi abla .Onlarda demirbaş sayılır,bağlama tek mal varlığımız:) ben söylüyorum ablam çalıyor :) bir de köğreüğimiz var ,kedilere dost,düşmanlara kabus..Çok sevimli :)
abla he desene . :):)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
inanırmısın bir ufak kulübemiz var ,mal varlığımız,iki metre çelik saç,3*3 metre muşamba,2 oturak,1 bağlama  değil mi abla .Onlarda demirbaş sayılır,bağlama tek mal varlığımız:) ben söylüyorum ablam çalıyor  bir de köpeğimiz var ,kedilere dost,düşmanlara kabus..Çok sevimli
abla he desene . :)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
He he he :) gelir 2 lira harcama 2000lira gelde inanma mesuta :D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
deli' Alıntı:
inanırmısın bir ufak kulübemiz var ,mal varlığımız,iki metre çelik saç,3*3 metre muşamba,2 oturak,1 bağlama  değil mi abla .Onlarda demirbaş sayılır,bağlama tek mal varlığımız:) ben söylüyorum ablam çalıyor  bir de köpeğimiz var ,kedilere dost,düşmanlara kabus..Çok sevimli
abla he desene . :)
Yok canım abartma mesut o kadar da değil...
Bitip tükenmeyen umutlarımız, Gökçemiz ,Japon sevdamız,bağlamamız ...Artık birde nur topu gibi kemençemiz varki..
Şu an işi gücü bıraktım bağlamada
KARMETE - Karaduman özel.flv hem çalıyor hem söylüyorum:)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Seviyorum kendimi yahu desem çok mu kızarsınız    ;)
sizleride seviyorum :)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Son söz; Hayatı suçlamak yerine zamanını iyi kullanmaya bak! Zaman seni beklemez acılarında da bu iş böyledir. Eğer acına takılıp kalırsan zaman ilerlerken canını yakar yakar. Tıpkı koşarken kolunun bir yere takılıp kalması fakat senin koşmaya devam etmen gibi can yanar. Korkarsınız psikolojiniz altı üst olur ve işte kaybettiğiniz an o andır....
///////////////////////**************///////////////////AsukAki

:alkis :alkis

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Alkış alkış :D son söz benimde hoşuma gitti :p helal olsun bana :D

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Bİr noktaya kadar beğenmelisin kendini :D  çaktırma crt ohoo :p

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Gökçe:)
Tabiki de aramızda kalcak benim de zaman zaman megolomanlaştığım olur çaktırırmıyım hiiiç:)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
Artık bana birşeyler yaz
Sözlerini,gözlerimden çal farketmez,
Uzun olsun olmasın,önemi yok
Kısacık ömrümden çal,farketmez
Artık bana birşeyler yaz
Karamsar olsun,önemi yok
iyimser ruhumdan çal ,farketmez . :):):)::):)

Tarza bak,tarz mı tarzan mı :):)
Ne güzel takip ediyorduk ya :)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Aşık olduğum bir şehirdeyim belki işim yok amma olsun bir şekilde burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum...

Maziler vardır her insanın ömründe
Eskilerde kalmış bir garip hatıralar
Sözde kendimize doğruları söyleriz
Umut eder durur yüreğin
Tutma rahat bırak kendini Mesur
-------
Canı bir çok şeyi çeker
Rahat bir nefer alamazdı
Tutturmuştu bir Anıl özlemi
Hala gidiyor çocuklarının peşine
-----------------
Canı kendi yüreği
Ara ara karaböcüklüğü
Ne istediğini bilsede
Tutturamadı bir türlü
Unuttu gitti bütün kötülükleri
Barışıktır kendinle
Aşıktır ömrüne...
----------------------
Bir nasılhancım vardı...Belkide ilk aşk tadı gibi gelmiş.Kimseye sesimi çıkarmadım hep tek kendime kaldım. Yardım istemedim yardım etmekten yoruldum. Mutluyum bazen sıkılsamda mutluluktan.Kullansamda oyumuz bozamam bir türlü oyunu. Ama biliyorum bu düzen değişecek ama neler değişecek. Herkes aynı vaatlerde fakirlik bitecek yoksulluk bitecek. Bite bite ömür bitti...Hala daha Atatürk'ün izinden çıkmış ama Atatürk'ü savunanlar düşünce tarzını hiç hatırlamayanlar. Uyumuş herkes bu saatte asıl uyku şimdi mi bilemem. Ölürsem uyanırım gerçeğe kimse görmek istemesede. Şairane bir şeyler büründü anlayamadım gitti. Kötüde olsa iyi de olsa yanlışta olsa haksızda olsa. Her yaptığım bence doğruydu.Bence ben doğru olanı yapandım.
Yürümekteyiz dünyada neden yaşadığımızı bilmeden. Yanlış aşkların ardından ağladığımız gibi yalan vaatlerin peşinden koşmaktayız.35 biyolog alınır sıra bana gelmez. Kimseden taraf değiliz cevaplar gelmez. Diziler reytin uğruna herkes birbiri üstünde. Duymadığınız terimlerle birlikte elinizde bayraklarla koşup durun sırf bir inat uğruna. Spora değil geleceğe oy veriyorsunuz diyenlere,kendini ifade etmezten aciz kişilere,4 yıl vekillik yapıp ömür boyu maaş verdiğimiz bölücülerin ne farkı vardır güç uğruna her şeyini satanalara.
Selam olsun tüm dostlara gönlümde ki tüm gerçeklerime. Ağlayamasamda istediğimi yapamasamda ben de bir insandım yalanların arasında doğruya ulaşmaya çalışan. Görsekte doğruları aslında savunduk hep yalan dünyayın daha yaşanılır olmasını.
Sevdim...sevdim bende sizin gibi ama anlamadı kimse beni.Takmadım aşk derdini ölen çocuklar yüzünden. Herkesten para alıp koltukta ... büyütenlere hala gördüğünde ağlayanlara, engellileri dışlayan beyin özürlülere alışamadım Azrail. Azrail en korkunç melek aslında görevi emirleri yerine getirmek. İsrafil sura üfler, zebaniler kapıda bekler. 9 tahta altında insan kabir azabı çeker.
Alma kimsenin ahını ver herkesin hakkını. Maymuna insan dedik ders kitaplarında okuduk, okulun tadına varamadan sınavlarla ezildik. Okuduk eşşek gibi kaldık hep bütünlemeye tvde boş diziler başım ağrıdı bitemedi gittiler. Ülkenin sorunları... Yaptığı iyilikleri yüzümüze vuranlar,birbirlerine en ağır hakaret edenler. Nerede bu vekillik ahlakı bu mu halkı yönetenler. Seçim vakti geldi çattı. Bir Allah'ın kulu olduğumuz hatırlandı. Kpss'de ömrümüz çalındı neye yaradı kulluğunuz. Bu yazı böyle sürer gider,Ttnetin tekeli geçer.Ömürde geçer aşk yarasıda geçer iş yarasıda geçer.Her şey geçer bu hayatta fiziksel acılarının hepsi geçer. Ölürsün Ruhun canlanır.
Hepinizi severim...Severim işte...

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Yorum yapan crt ve mesut arkadaşımı kutluyorum yapmayanları ise kınamaktayım  :mad:

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
asukaki' Alıntı:
Yorum yapan crt ve mesut arkadaşımı kutluyorum yapmayanları ise kınamaktayım  :mad:
   :p   :p 

Canı kendi yüreği
Ara ara karaböcüklüğü
Ne istediğini bilsede
Tutturamadı bir türlü
Unuttu gitti bütün kötülükleri
Barışıktır kendinle
Aşıktır ömrüne... 

Aaaaaaa  8) 

Selam olsun tüm dostlara gönlümde ki tüm gerçeklerime. Ağlayamasamda istediğimi yapamasamda ben de bir insandım yalanların arasında doğruya ulaşmaya çalışan. Görsekte doğruları aslında savunduk hep yalan dünyayın daha yaşanılır olmasını.
  Selamını aldım :)

S

seyyidin

Kullanıcı
14 May 2011
En iyi cevaplar
0
0
adana
Yalan söylersin zaman zaman ve sonra yalanlara alışırsın.
Terk edersin zaman zaman terk etmeye alışırsın.
Terk edilirsin zaman zaman terk edilmeye alışırsın.
Seversin zaman zaman sevmelere alışırsın.
Canın yanar canının yanmasına alışırsın,yazarsın yazmaya alışırsın.

Harika bir paylaşım emeklerinize sağlık çok teşekkür ederim...