aşk...

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan aşk... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,994 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı aşk...
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
G

gizemlii

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
:'(sevgi fedakarlık ve emek ister bencede bu hikayede bunu görüyorum çok güzel paylaşım için tşkrlr

P

papatya782007

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
her kadın öyle bir eşi olsun ister.  ben birkere çok hastalanmıştım, eşime çorba yapmasını söyledim; bana çorba yapmadı, bu bana çok dokundu.

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Bu tür yazıları okuyunca kendimi çok kötü hissediyorum. Çünkü o beni anlamadı çekip gitti. oysa ne çok sevmiştim onu

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güzel bir hikaye bende  de bu yazı vardı paylaşmayı düşünüyodum sizlerle sen benden önce davranmışsın :D

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
bu kadar fedakar eslerin olduguna inanmak istiyorum acikcasi    :-[

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
çok güzelmiş yaaa  ::)  :-[  :-\  :'(

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Aşk'ı yerden yere vurasım varda, gençliğine bağışlıyorum bu gün.
Başka bir zaman, onu hakettiği çukura atarım heralde, keza en son bıraktığımda,mutosyona ugramış bir riya olarak bırakmıştım bu olguyu.
El atmayalı yine yücelmeye başlamış.

Hele az daha serpilsinde  bir el daha atayım.

S

spiritualsigns

yok böyle birşey abartı hepsi... bu çiftin yaşadığı dünyada kriz yokmuş... tahammül had safhadaymış... iş stresi yaşamıyorlamış... körlere iş veriliyormuş... aşk denen şey ölümüne yaşanıyormuş... hatta otobüs şoförü otobüse binen müşterilere bağırmıyor stres yapmıyor birde üstüne üstlük tüm yolcuların ne yaptığını takip ediyormuş...

O çift bu hikayeyi yazan adamın beynindeki hayali cennette yaşıyormuş...