Aşk kanunları...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Aşk kanunları... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,605 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Aşk kanunları...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
- Harris  Aksiyonu: Bütün iyiler kapılmıştır.

- Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka  bir nedeni vardır.

- Evrensel Gerçek: Aşkın  gözü kördür.

- Diğer Evrensel Gerçek: Evlilik  insanın gözünü açar.

- Conways Kanunu:  Yanınıza yaklaşan genç ve güzel kız, sizinle ilgilendiğinden değil, birini  kıskandırmak için etrafınızda dönüyordur.

- Beyaz  Atlı Prens Kanunu: Prensi bulacağım diye çok kurbağa öpülür. 

- Donckels Perşembe Gecesi Kanunu: Gece saat  üçte sadece şişkolar kalır.

- Donckels Cuma Sabahı  Kanunu: Pencere benim pencerem değil, oda benim odam değil, yanımdaki  kim?

- Kazablanka Kanunu: Sizinle beraber  olsun diye sürekli para harcadığınız top model, gecenin sonunda resminizi çeken  paparazzi ile buluşacaktır.

- Onasis Kanunu:  Para aşkı satın alamaz, ama çok şey halleder.

- Gold  Card Kanunu: Siz onun saçının rengine vurulduysanız, o da sizin kredi  kartınızın rengiyle ilgileniyor olabilir.

- Meyer  Kanunu: Kuru fasulye yedikten sonra arabaya otostopçu kız alınmaz. 

- Olasılık Kanunu: Çok güzel, kibar, akıllı,  hoş, zeki, cici bir kızla karşılaşma şansınızın arttığı yer, sizden daha  yakışıklı, akıllı, zengin bir arkadaşınızın yanıdır.

- Evrensel Kanun: Kadın erkeği anladığı anda, onun ne  söylediğini dinlemekten vazgeçer.

- Markus  Kanunu: Her zaman daha iyisi vardır.

- İkinci  Markus Kanunu: Kaçmanız gerektiği anda göreceğiniz kabus, bacaklarınızın  tutmadığıdır.

- Rudner Kanunu: Beraber  olduğunuz erkek; olgunlaştığında, yeni bir iş bulduğunda, tedavi gördüğünde  düzelecek zannediyorsanız, bugün terkedin.

- Temel  Kanun: Aşk hayal gücünün aklı yenmesidir.

-  İstisna Kanunu: Kadınlar ya her şeyi unutur, ya her şeyi hatırlar. 

- Groening Kanunu: Evlilik deyince kadınlar  merasimi anlatır, erkekler delikanlılık yıllarını.

-  Evlilik Kanunu: Tek başınayken, asla yaşamadığın sorunlara iki kişinin  beraberce çözüm bulması sanatı.

- Thom  Kanunu: Evliliğin süresi, evlilik törenine harcanan parayla ters  orantılıdır.

- Grant Kanunu: 'Tam evlenilecek  kadın' dediğiniz kadın, sizi nikahına davet edecektir.

- Murphy Kanunu: Çöpü kim indirecek kavgası, her seferinde  çöp kamyonu sokaktan geçtikten sonra biter.

-  Hartley Kanunu: Kendinizden daha çılgın biriyle asla beraber olmayın. 

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu kanunlar Adminimiz için eklenmiştir  8)
Aşkı kuralına degil,kanununa ugdurmak gerekirmiş.. ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
- Temel  Kanun: Aşk hayal gücünün aklı yenmesidir.

Yaa işte, ben dedimmi, aman olurmu öyle şey oluyor, yanlış oluyor vs vs, ama  bah temel kanun ne imiş :d
Hayal gücünün aklı yenmesi imiş :d

Buradan çok şey çıkar aşıkların akılsız olabileceği  :d hayal perest olabileceği varsayımla hayat yaşadıkları vs vs vs.
Hayalperestsiniz diyoruz, tık yok, herkeste bir pinokyo burun :d
Neyse.. Nasılsa bu kanunu ben demedim ne dicekseniz, bu lafın sahibini bulup deyin.. :d

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Evrensel Kanun: Kadın erkeği anladığı anda, onun ne  söylediğini dinlemekten vazgeçer.

yok canımm acaba gerçekten öylemi :-\

Bazıları biraz abartı gelsede güzeldi, gerçekçi yaklaşımlarıyla :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir şarkı vardı sayın modum.
Aşk'ın kanununu yazsam yeniden, çoğu ümitleri yel alır gider, diye :d
Bu kanunların yeniden yazılması gerekir gibi, hep çelişki var :d

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Her söz farklı ağızlardan çıktığına göre birbirleriyle çelişmesi normal kaptan :)
Zaten bende konuyu okurken aşkın kanunu diye değil bakış açıları olarak değerlendirdim.
Yoksa istediğin kadar kanun koy her defasında yeniden yazmak durumunda kalabilirsin.
Daha tarifi bile tam olmayan, varlığı yokluğu tartışılan bir konuda zaten kanunda olmaz sanırım.

S

spiritualsigns

Aşk her bedeni farklı şekillerde yanıltır... bir sanrı.. bir rüya.. bir hastalık sürecidir bedende... geçmesi bünyeye bağlı... Kanunları yazan şahsiyetler kendi çerçevelerini çizmişler çizerlerken durumun vehameti çıkmış ortaya.. herkes kendi can yangınlarını yada onlarda bıraktığı aşk havasının edasıyla yazmış kanunlarını....  yönetmelik ve genelgeyi siz çıkartın artık...  :D