AŞK ERTELENMEZ

• Konbuyu başlatan Mavison
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Mavison tarafından oluşturulan AŞK ERTELENMEZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,205 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AŞK ERTELENMEZ
Konbuyu başlatan Mavison
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
K

karatas_ezgi

Kullanıcı
28 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
"evet yazı muhteşemdi çok anlamlı ve güzeldi.
Ama bizi karşı taraftan seni seviyorum dendiğinde bu söz ne kadar gerçek olabilir. Her seni seviyorum diyen bunu gerçekten yüreğinden gelerek söyleyebiliyor mu?
Hayatımda ileride illaki bir aşk çıkıcak ama bunun için acele etmiyorum.

sizce mantığımla mı konuşuyorum? "
bence mantığınla konuşmuyosun,gayet doğru.gerçek sevgi seni tam vaktinde bulur!!!

T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Bu yazıyı gazetede daha önce okumuştum ve içim bir garip olmuştu. Tekrar okumak istemiyorum! Ama insanlar aşkı ve hayatı ertelememeliler...

Her ''an''ın tadını çıkararak yaşamak varken ertelemek niye ki?

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok doğru tülay;yorumuna kesinlikle katılıyorum.hayatta her şey insanlar için,iyi olanıda kötü olanıda ertelememeli insan ve zamanında yaşamalı.iyi yaşananlar duygular ilerde güzel bir anı olarak kalıyor bizlerin ruhunda,kötü yaşanan olaylar da tecrübelerimizi oluşturuyor bence,yoksa doğruyu nasıl buluruz? :) :) ;)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
iyiler de kötüler de bize tecrübe olarak dönüyor zaten, ama kötülerden ders alınılırsa daha iyi bir tecrübe olmuş oluyo bizler için...

R

roze

Ayyy çok kötü oldum ya. O kızın yerinde olmak istemezdim. Vicdan azabı çok kötü bir şeydir. İnsanlar niye bir şeyleri erteler ki. Sanki ne kadar yaşayacağımız konusunda bilgimiz var. Ertelediğimiz şeyleri yaşamaya ömrümüz yetmeyebilir. Yazı çoook etkileyiciydi. Paylaşımın için tşkler Mavison :(

S

selda

:'( :'( :'( :'(
Bu duygularımı sanırım ifade ediyordur.
ALLAH böyle şeylerden uzak tutsun bizi :(

K

kamuran

Ertelemek istemiyorum hiçbir şeyi, hele sevgiyi ertelememeli, tabii ki karşındakinden emin olabiliyorsan, vicdan azabı hele en zoru, bu nedenle de sevdiğini göstermeyi de ertelememeli.

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
güzel bi yazıydı
herşey kaybettigimiz zaman degerleniyor  :(

G

greenhouse

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
ertelenmesi gereken herşey gibi aşk ta ertelenebilir.bence emin olmadan asla adım atılmamalı.sonrasını düşünsenize evlenmiş olsalardı sizce herşey şu andan daha mı iyi olurdu :(

B

Bülent

Nazan Öncel'in bir şarkısı geldi aklıma, konu başlığı ile ilgili...

Aşk Beklemez

Aşk beklemez
Ertelenmez
Dar vakitlerde
Ölür büyümez
Alışmak yok
Karışmak yok
Kavga edersek
Darılmak yok
Kendini al gel
Gömleğini kazaklarını
Kitaplarını al gel