ARKADAŞLIK

• Konbuyu başlatan Marie
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde Marie tarafından oluşturulan ARKADAŞLIK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,546 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı ARKADAŞLIK
Konbuyu başlatan Marie
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Marie
M

Marie

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir zarfın üzerinde bir arkadaşın el yazısını görmek en puslu günümüzü bile bahara çevirir.(Charlotte Gray)

Arkadaşların yaşadığı bazı şeyler vardır ki,arkadaş olmaynlar anlayamaz.Bir şifredir bu.Başka bir dildir.(Judd Nelson)

Bağır,ki söylediğini herkes duysun.Fısılda,ki söylediğini yanındakiler duysun.Sessiz kal,ki ne söylediğini yalnızca arkadaşın duysun.(Linda Macfarlane)

Gerçek arkadaş,başka bir yerde olması gerekirken yanınızda olan kişidir.(Linda Macfarlane)

Arkadaş nedir?Söyleyeyim:Yanında kendin olabileceğin kişi.(Frank Crane)

EĞER GERÇEK ARKADAŞLIĞI BULABİLDİYSEN,DEĞERLİ BİR TAŞ GİBİ KORU.PARLAT ONA İYİ BAKAMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAP.İYİ BİR YERDE SAKLA,AMA BIRAK KENDİ IŞILDASIN.O GİTTİKÇE BÜYÜYECEKTİR.(Mary Swaney)

Tek başınıza düşebilirsiniz ama ayağa kalkmak için arkadaşlarınız gerekir.(Atasözü)

Gerçek arkadaş,hekes giderken gelen kişidir.(Walter Winchell)

Dostlarınız mükemmel olmanızı beklemzler,hatta  öyle olduğunuzda müthiş şaşırırlar.(Pamela Dugdale)

Arkadaşlarınız doğum günlerinizde çiçek ya da çikolata getirmezler,sabun,pudra veya mendilde.Onun yerine iki torba ahır gübresiyle yeni bir çekiç getirirler.Arkadaşlar gerçekte ne istediğinizi çok iyi bilirler.(Pam Brown)

Mutluluk paylaşılmak için keşfedilmiştir.(Fransız atasözü)(benim favorim ;))

Yeni bir şey yapmak biraz da onu bir dosta anlatacağımız için zevklidir.(Linda Macfarlane)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşlık için güzel ,anlamlı sözler,teşekkürler paylaşım için

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Dostlarınız mükemmel olmanızı beklemzler,hatta  öyle olduğunuzda müthiş şaşırırlar.(Pamela Dugdale)

Bu dogru.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşlık gibisi var mı?
Teşekkürler.  Hepsi güzeldi.

Ve bu söz;

Arkadaş nedir?Söyleyeyim:Yanında kendin olabileceğin kişi.(Frank Crane)
Ben en çok bunu tuttum.
"Ben" demeden, "biz" diyebilmek...
Bunu başaramadıktan sonra arkadaş sözcüğünün anlamı yok ki zaten.

F

FS1983

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Şişli
Arkadaş demek senin gözlerin görmediğinde sana göz olmak ellerin kolların tutmadıgında sana el kol olmak yürüyemediğinde sana destek olmak sana baston olmak gerektiğinde başını koyup uyudugun yastık olmak.....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Arkadaşlarınız doğum günlerinizde çiçek ya da çikolata getirmezler,sabun,pudra veya mendilde.Onun yerine iki torba ahır gübresiyle yeni bir çekiç getirirler.Arkadaşlar gerçekte ne istediğinizi çok iyi bilirler.(Pam Brown)
Hepsi birbirinden güzel paylaşımın için teşekkürler.. ama en çok bu hoşuma gitti :)