Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor

• Konbuyu başlatan ayben
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,542 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan selçuk_duygun
A

ayben

Alaattin Çakıcı: Alooo, yanlış numara çevirdin aslanım.Bize yanlış olmaz.Fıtık etmeyin l.. beni!...Hadi maşş...

Kamer Genç: Kapsadığınız numara arama alanı dışındadır.Yok.Olmadı.Yani aradığınız alan kapsama numarası dışındadır.Yok buda değil.Kapsama numarası.Eeeh..Ben bahça sulamaya gidiyorum ya.Aradığınız yönde tüm çiçekler sulanmaktadır, işte o kadar.

Mustafa Denizli: Aradığınız numara yanlış diyorsam yanlıstır.Bana ne medyanın ne dediğinden kardeşim.Kafamı bozmayın sadece Fenerbahçe arayanları bağlarım işte o kadar.

Mustafa Topaloğlu: Aradığınız numara sistemimizde yer almamaktadır.Hatta güneş sistemiizde bile yer yer almamaktadır.Hasta mısınız kardeşim?..

BANU ALKAN: Şu anda tüm hatlarımız doludur.Benim hatlarım ise dolgundur.Bu arada hazır beni dinleyen birini bulmuşken.... Neremiiiiii.... neremiiiiiii.. Kapamasana Heyyy..

NURİŞ KARDEŞLER: Aramakta olduğunuz kişinin telefonu meşguldur.Ama isterseniz biz hemen bir-iki eleman yollayıp bu meşguliyet durumunu ortadan kaldıralım.Onu kontur manyağı yapalım.Bu arada Aloooooo boyalı saçlım bittin olm sen.

EMEL YILDIRIM: Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.Aradığınız kişi güzel bir kızsa siz birde ERdal'ın telefonunu arayın.Mutlaka onun yanındadır.

SELÇUK PARSADAN: Aradığınız numra yanlıştır.İlk görüş günü gelince siz numara nasıl olurmuş gösteriyim.Bende daha ne numaralar var.Bu arada Tansu'ya söleyin paşanın selamı var.

HAKAN ŞÜKÜR: Eksik rakam çevirdiniz.Bu numaralar jiplerimin plakalarına bile yetmes.Elin oğlu genetik şifre çözüyor, siz daha bir numara çeviremiyorusunuz.Vatan hainleri!

DEMİREL: Eksik rakam çevirdiniz.Binaenaleyh telaşa mahal yoktur.Devlet böyüktür.Tuşlar basmakla aşınmaz.Demokraside çare tükenmez. 2 tuşu basmıyorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vardır.

IBRAHIM TATLISES: Aradığınız kıroya şu an ulaşılmıyr.Ben de ariyem ariyem bir türlü ulaşamiyem.Şaphiii....The number you've dialed cannot be reached at the moment.Ne dedim l.. ben?

SERGEN: Aradığınız numara yanlıştır.Ben sizin yerinizde olsam 2yi son ayakta tek geçerdim. Numarayı Mustafa hocadan aldıysanız çağ dışıdır.

REHA MUHTAR: Aradıpınız kişiye ulaşılamıyor efendim.Bu kişiye neden ulaşılamıyor. Ulaşmıyorsa niye arıyorsunuz.Kapsama alanı kapsamaya başladığı anda siz orda mıydınız. Çocukken telefonu düşürdüğünüz oldu mu.Bu yüzden dayak yediniz mi.İyi akşamlar Türkiye her nereden arıyor yada aranıyorsanız.

BÜLENT ERSOY: Dünya güzeliiiii dinleyici hasbihal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim.Seyyar telefonun kapalı ya da kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir.Cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deniyiniz. İnşaalaaaaaah... düşürürsünüz.

ALPAY: Aradığınız numra yanlıştır.Daha bi numrayı çeviremiyosunuz sonra da yumruk attım dıye bana laf atıyorsunuz.Zaten Fadıl abim kaçmış kafam bozuk gelmemeyim oraya .....

M.ALİ ERBİL: Enee aradığınız kişi kapsama alanı dışında belkide Çanakkale'dedir.Orada değilse Kıbrıs 'tadır.a zamparalıktadır yada kumar oynuyordur.Biraz bekleyip tekrar arayın parmaktan sonra.

MEHMET ALİ AĞCA: La şantemi kantereeee..  memleketten gittik.Gittik gideli neler çıkmış be.Hapishane bile cep telefon dolu.Aradığınız numaranın ne olduğunu bilmiyorum.Bekir Çelik'in ölümüyle birlikte bütün sırlar gitti.Odamda bir kara Fatima gördüm az önce.Acele onun sırrını öğrenmem lazım.Şimdi telefonu kapatın ve beni yanlız bırakın.

MEHMET CANSUN: Efendim Bizi Sizin Telefonunuz ilgilendirmez bizi sadece bizim telefonumuz ilgilendirir. Bakın Fenerbahçe yönetimine sesleniyorum ilk başta bize dilenci diyeceklerine kendi aldiklari futbolcularin paralarinin nerden geldiğine baksınlar.Neyse ben bunlari neden söylüyorumki aradiğiniz kişi kapsama alinindaki efendim ben burda bir saatdir kafanizi ütülüyorum.Hadi size iyi günler.

KETO: Yaniiiiiiii Yaniiiiiiiiiiii Aradiğiniz Numara kapsama alanı dışında yaniii Lütfen daha sonra tekrar arayınız...The number you've dialed cannot be reached at the moment yaniiiiiiii!!!

SAKIP SABANCI: Konuşalım Konuşalımmmmm Konuşalımki güzelleşen dimi yaww hehe Atalarimiz ne demiş konus konus b.... işin heheee. Ama suanda konuşamazsınızzzz niye!!! Çünküüüüüü Suanda telefoooonnn kapsama alanı dışında daha sonra arayın hıhı!!!The number you've dialed cannot be reached at the mome... (Allah rahmet eğlesin)

R

roze

BÜLENT ERSOY: Dünya güzeliiiii dinleyici hasbihal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim.Seyyar telefonun kapalı ya da kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir.Cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deniyiniz. İnşaalaaaaaah... düşürürsünüz.
Hepsi çok ilginçti ama en ilginci buydu. tşk ler...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:D :D
Sabancı nur içinde yatsın.
Bülent Ersoy... sesli güldüm:)

B

Bülent

Ayben' Alıntı:
Kamer Genç: Kapsadığınız numara arama alanı dışındadır.Yok.Olmadı.Yani aradığınız alan kapsama numarası dışındadır.Yok buda değil.Kapsama numarası.Eeeh..Ben bahça sulamaya gidiyorum ya.Aradığınız yönde tüm çiçekler sulanmaktadır, işte o kadar.
;D  ;D  ;D
Hepsi de çok hoş.
Teşekkürler.

B

bıldırcın

EMEL YILDIRIM: Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.Aradığınız kişi güzel bir kızsa siz birde ERdal'ın telefonunu arayın.Mutlaka onun yanındadır.
;D ;D

K

kamuran

"...
ALPAY: Aradığınız numra yanlıştır.Daha bi numrayı çeviremiyosunuz sonra da yumruk attım dıye bana laf atıyorsunuz.Zaten Fadıl abim kaçmış kafam bozuk gelmemeyim oraya .....

M.ALİ ERBİL: Enee aradığınız kişi kapsama alanı dışında belkide Çanakkale'dedir.Orada değilse Kıbrıs 'tadır.a zamparalıktadır yada kumar oynuyordur.Biraz bekleyip tekrar arayın parmaktan sonra.
..."
;D :)

Biraz da benden: ofis telf.:"Telefonu açmış olmam konuşabilecek vaktim olduğunu düşündürmesin, sadece kimmiş diye bi bakiim dedim, aradığınız numara çook meşgul ve yeniden aramaya kapalıdır"
cep telf.:"Ben kaç saattir dışarda koşturuyorum bilmeyen arkadaş ofisten arayıver, ulaştıysam konuşuruz"

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Reha muhtar ve banu alkana bayıldım çok komık olmuş
Teşekkürler paylaşım için :)

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Alaattin Çakıcı: Alooo, yanlış numara çevirdin aslanım.Bize yanlış olmaz.Fıtık etmeyin l.. beni!...Hadi maşş...

;D

S

sibel yaman

Kullanıcı
7 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
[color=purple]ibrahim amca duymasın ahı ahı ahı[/color]
:D :D :p ;)

S

selçuk_duygun

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
hepsi çok güzel olmuş emeğine sağlık ayben en çokta süleyman demirel'e bittim ;D ;D ;D