Ankara'nın İncisi

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Ankara'nın İncisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,649 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Ankara'nın İncisi
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bıldırcın
B

bıldırcın

KEÇİÖREN                                        KEÇİÖREN                              KEÇİÖREN                  KEÇİÖREN                           

K

Kristal

Nihal çok güzel resimler bunlar.
Ankara'yı sevdirdin bana. ;)

C

catzilla

Hep Ankarayı görmek istemişimdir, bir türlü kısmet olmadı...

bu sayede görmüş gibi oluyorumm... :)

teşekkürler.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
gittim Ankara'ya ama pek sevmedim
resimler daha bir sıcak geldi şimdi bana
teşekkürler :)

B

bıldırcın

Kristal' Alıntı:
Nihal çok güzel resimler bunlar.
Ankara'yı sevdirdin bana. ;)
Canım bunlar sadece bir kısmı
Ankara soğuk ve renksiz diye düşünenler dikkatle baksın :D
Herkesi beklerim :D :D

catzilla' Alıntı:
Hep Ankarayı görmek istemişimdir, bir türlü kısmet olmadı...

bu sayede görmüş gibi oluyorumm... :)

teşekkürler.
Rica ederim resimler Keçiörene ait devamı gelecek Ankarayla ilgili;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir güzeldir benim memleketim resimleri boy boy gösterime girdi:) hadi hayırlısı:) teşekkürler canım,orda olmak isterdim:)

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
2 yıldır ankaradayım ve keçiörende oturuyorum ama hala ısınamadım ilk fırsatta istanbul a taşınmak istiyorum...  ::)

resimler için teşekkür ederim ayrıca.... ;)

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ayrıca dayım keçiören için ankara da ayrı bir cumhuriyet der gerçekten ankaranın incisi olmayı hak ediyor... ama benim ankara için düşüncelerimi değiştirmiyor ne yazık ki

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bıldırcın,foto.lar içinde kendi çektiklerin de mevcut mu acaba...güzell foto.lar..

_______ama bakmayın böyle renkli durduğuna  :) ,aslında ankara kendi tabirime özgü gri rengiyle meşhurdur....ama o gri renk,ankarayı sevenlerin gözünde, gökkuşağının güzell renklerine bürünür..ama sevmeyenler için, ankaranın grisi koyulaşır karaya dönüşür ve ankara  an-kara olur.:)..aslında güzell mekanlar mevcuttur ve aslında o grilikteki güzelliği görebilmektir önemli olan...___________
bıldırcın hanım, siyahın arkasına saklanmış  gökkuşuğının renkleriyle süslenmiş AnkarA foto.larını eklemiş....teşekkürler..   ;)

R

roze

Resimler çok güzel. Karlı hali kartpostal gibi duruyordu. Ankara da sadece Anıtkabir ile Etnograyfa Müzesi'ni gördüm. İnş buraları da bir gün görürüm ;)
Nihal ablacığım teşekkürler, çok güzel olmuş :)

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Benim şehrimden başka şehirlere gitme fırsatım olmadı.Resimlerde gördüğüm şehirleri sevemedim de ama bu resimlerde ki Ankara çok güzel.
Teşekkürler bıldırcın. :)

C

Conqueror

arkadaşlar bu gördüğünüz resimlerdeki keçiören'in son on yıl içerisinde oluşan hali. önceki hali bir köy gibiydi. şimdi gerçekten yaşanılası bir yer.
eline sağlık nihal çok iyi etmişsin ;)

B

bıldırcın

bıldırcın,foto.lar içinde kendi çektiklerin de mevcut mu acaba...güzell foto.lar..
Benim çektiklerim de var ama profesyonel olmadığı için eklemedim..
Yorum yapan herkese teşekkür ederim..