ana sayfa-forum

• Konbuyu başlatan asukaki
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde asukaki tarafından oluşturulan ana sayfa-forum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,062 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı ana sayfa-forum
Konbuyu başlatan asukaki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asukaki
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Foruma giriş yapmış birisi tekrardan anasayfaya yorum bırakmak için tekrar giriş yapması gerekiyor. Ya da anasayfadan giriş yapmış birisi foruma tekrardan giriş yapması gerekiyor. Sonuçta aynı site iki birleştirilirse daha iyi olacağını düşünüyorum.

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sürekli bağlı kal seçeneğini işaretlersen bilgisayaru kapatsanda açtığnda şifre girmeden girebilirsin;)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Hayır o değil zaten sürekli bağlı kaldayım :) söylediğim ana sayfada yorum yapacağımız zaman e-posta felan yazmamız veya ana sayfadaki girişten girsek bile foruma girdiğimizde ikinci kez giriş yapmamız gerekiyor.  ;)

Yase

Yase

Kullanıcı
20 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
8
Çanakkale
İkisi farklı sistemler. VE birbirlerine malesef ilişkilendirilemiyor.

Bunun için anasayfadaki yorum tarafına da zaten ayrı bir üyelik vs. açmadık. Tamamen isim soyisim, e-posta adresiniz ile yorum bırakabiliyorsunuz.

İki satır fazla yazmak (toplamda 50 karakter var, yok) yazmak zor değil diye düşünüyorum.

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Ben zor olduğu için demedim daha kullanışlı olabileceğini düşündüğüm için söylemiştim. Madem öyle sorun yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...