alacakaranlık....

• Konbuyu başlatan sedefff
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde sedefff tarafından oluşturulan alacakaranlık.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,438 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı alacakaranlık....
Konbuyu başlatan sedefff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysgl12
B

Bilal Karaaytu

Kullanıcı
9 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Alacakaranlık,Yeni ay,Tutulma,Şafak vakti olarak şimdilik 4 seriden oluşuyor
bence hepsi çok guzel
5.serinin yazım aşamasında olduğunu bende duymuştum ve Edward Culluen in ağzından olacakmış sanırım
okunmasını tavsıye ederım cok surukleyıcı
bende şimdi şafak vaktini bitirmek uzereyım tavsıye ederım = )

S

simissi

Kullanıcı
22 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
bazı arkadaşlar serinin tadında bırakılması gerekiyor diyolar ama 7-8 kitaplık bazı seriler de tadında kalabiliyor örneğin harry potter serisi 7 kitaptan oluşmakta ama okuyanı çok demekki bazı kitaplar tadında kalabiliyomuş

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
hımm madem herkes öneriyo bende okumaya çalışacam.

S

srnstr

Kullanıcı
17 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Şanlıurfa
ben ki ilkokulda bile 60 sayfalık hikaye kitaplarını okumaya üşenen biriyim,büyük bi zevkle serinin 4 kitabını da okudum...
dünya klasiklerine saygısızlık olmasın ama onlar bile bana kitap okuma alışkanlığını kazandırmadı-belki de beklentilerimin yaşımdan dolayı farklı olmasından kaynaklanıyordur- ve bana kitap okuma alışkanlığını kesinliklle alacakaranlık serisi kazandırdı... ::)

A

aysgl12

Kullanıcı
19 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bende ilk dört kitabını okudum ve gayet güzeldi.Ama okuyana pek bir katkısı olmuyor.Tabi hoş vakit geçirmek dışında...