AKLINDAKİNİ OKUYABİLİRİM (DR.DAVİD J. LİEBERMAN)

• Konbuyu başlatan tugba_itu_ucak
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde tugba_itu_ucak tarafından oluşturulan AKLINDAKİNİ OKUYABİLİRİM (DR.DAVİD J. LİEBERMAN) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,855 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı AKLINDAKİNİ OKUYABİLİRİM (DR.DAVİD J. LİEBERMAN)
Konbuyu başlatan tugba_itu_ucak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan starcan
T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
Aklındakini Okuyabilirim, gerçek yaşam ortamlarında birinin ne düşündüğünü ve neler hissettiğini anlamak için neler yapabileceğinizi adım adım açıklıyor. Örneğin, patronunuzun sizi gerçekten sevip sevmediğini, bir pazarlamacının güvenilir olup olmadığını, biriyle ilk kez buluştuğunuzda ilişkinin istediğiniz yönde mi, yoksa aksi yönde mi gittiğini kesinlikle ve kolayca anlayabileceksiniz. Risk yüksek olduğunda pazarlıklar, soruşturmalar, taciz konuları, hırsızlık veya sahtekarlık, kendinize zaman, para, enerji kazandırmak ve hayal kırıklığından kurtulmak için kimin sizin tarafınızda, kimin karşınızda olduğunu kolayca fark etmeyi öğrenin. [/i][/b]

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
ARKADASLAR İNANABİLİYOMUSUNUZ BÖYLE BİSEYE UFAK TAKTKLERLE 5 DK GİBİ KISA Bİ ZAMANDA Bİ İNSANIN SİZE YALAN SÖYLEYP SÖYLEMEDGNİ, SİZİ ALDATIP ALDMADGNI ANLABİLİCEKSİNİZZ ...BENDE DE VAR VE SÜPERR. BAK MESELA BEN SİZİN YALAN SÖYLEYP SÖYLEMEDGNİZİ ANLARMM:)):):):

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
hem dee coookkkk.. bakk oku begenmezsenn yanma gell.. ben keflm yanii ;)

P

Paradoks

:D Ben karsımdaki insanlarları anlayabiliyorum cogu kez..( düsüncelerini ) İnsan psikolojisine yakından ilgim var.. Yani gelistirmek acısından faydalı bir kitap olabilecegine inanıyorumm.. :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende %90 kişinin düşüncelerini okuyabiliyorum.tabi hata payım oluyor ama hislerim çok kuvvetli benim kolay yanılmam.
onun için bu tür şeylere inanıyorum insanların düşünceleri okunabilir.
teşekkürler..

P

Paradoks

Karsıdaki kisi konusmalarından ve davranıslarından kendisin nasıl bir kimlik tasıdıgını sergiliyorr zaten. Ve gerisi size kalmıs düsüncelerini anlayabilmek.. Fazla bir iddaam yhokk.. ama becerim var azda olsa.. :D

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Teşekkürler.

Ancak kitabın kime ait olduğu, hangi yayın evinden çıktığı ve hangi yıla ait olduğu ve hatta varsa fiyatı hakkında bilgi verirseniz çok daha güzel bir inceleme ve tavsiye olacaktır.

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
teşekkürler,ama şunu da belirteym.insan olduğu gibi davranmalı. karşımda beni çözmeye çalışan birini çok kötü bozabiliyorm mesela. :mad: kendin ol istediğini rahatça söyle,ruhunu hapsetme...

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
kartalx8 sakn yanlss anlama her an karsndakinin söyledklernn yanls olup omadgnı kontrol edemezsn tabiki aamaa bsey de vark, bu dünyada cogu insan yalncı ve cıkarcıı o yüzdenn bu ktabı tavsye ettm ve ben de okuyorumm..

F

funda HR

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Önerin için teşekkürler hayatta yaptığım en doğru  şey sanırım kitap okumak bu aralar ihmal etmiştim önerdiğin kitabı okuycam

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
hak veriyorum sana Tuğba,ama ben de kimsenin allengorik muhabbetini takip edecek ve katlanacak kadar zamanı ve sabrımı harcamam.(kitaptan bahsetmyrm) kendini uyanık sananlara...

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
tabi bu konudaa dogrusunn..ama yne de kitabı okumanda ısrar ediyorumm tskler.. :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Paylaşım İcin Teşekkürler. ;)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007