ağlıyorum çünküü

• Konbuyu başlatan hacer
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde hacer tarafından oluşturulan ağlıyorum çünküü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,654 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ağlıyorum çünküü
Konbuyu başlatan hacer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hacer
H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
annem hasta  :'(  benim annem kolay kolay yatmaz. hep hastadır ama en hasta olduğu zaman bile kimsenin yapamayacağı işleri yapar (dı) ve ben iki gündür annemi yatarken gördükçe kahrımdan ölüyorum. tabiki iyileşecek rabbimin izni ile ama ben annemi en son bu derece hasta ve yatarken gördüğüm tam 18 sene oldu. şu an 58 yaşında ve benim bu gün annemin bir 58 sene daha yaşamayacağı geldi aklıma.. tabiki herşey biz insanlar için ama insan sevdiklerine birşey olur düşüncesini hiç aklına getirmiyormş bunu farkkettim. heleki annem hep hastalıkları ayakta yenecek sanıyomuşum meğer. neyse kimin duasının kabul olacağı bilinmez miş. (kardeşin kadeşe yaptığı dua kabul olanlar arsında.) bende sizi kardeşim sayıyorum benim ANNEM için dua ederseniz sevinirim :'( ALLAHA emanet olun sevgiyle kalın inşaallah

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
inşallah şifa bulur ...Duamı eksik etmeyeceğim :-[

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
dualarımız seninle hacer. allah şifasını versin. yıkılmaz her zaman ayakta duracağını düşündüğümüz anne ve babalarımıza birşey olduğunda hayatımız altüst oluyor. acil şifalar  :(