ağlanacak halimize gülüyoruzz...

• Konbuyu başlatan esranur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde esranur tarafından oluşturulan ağlanacak halimize gülüyoruzz... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,902 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı ağlanacak halimize gülüyoruzz...
Konbuyu başlatan esranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MEDİHA
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
1- aynı turızm sırketıne aıt ıkı otobüs, yolda karsılastı soförler ellerını bırakıp bırbırını selamladı 52 kısı öldü. bıtlıs

2-odun kesmek ıçın agaca çıkan çıftçı, nasreddın hoca fıkrasındakı gıbı bındıgı dalı kesmeye basladı farkettıgınde ıs ısten geçmıstı dalla bırlıkte yere çakıldı hastanede öldü. antalya

3-bır anne yagmur gırmemesı ıçın bacayı tıkadı .soba yanıyordu bacadan çıkamayan karbonmonoksıt evı doldurdu anne ve oglu öldü 3 yavru komada. ıstanbul

4-asabı çoban ot yemeyen koyununu tüfegın dıpçıgıyle dövmeye basladı tüfek ates aldı çoban öldü. bıtlıs

5-köpegı ıle ava gıden acemı avcı , ıhtıyaç molası verdı tüfegı bacaklarının arasına kıstırıp tuvaletını yapmak ıstedı o sırada köpek dızlerıne atladı tetıge dokundu.avcı çenesınden gıren fısekle öldü. tokat

6-tarlada otlayan ıkı koyun bır evın önündekı ınsaat kumunu dagıttı. koyun sahıbı aıle ıle kum sahıbı aıle bırbırıne gırdı.ıkı aıleden bes kısı öldü. gazıantep

7-ıkı odayı yıkıp tek oda yapmak ısteyen bır evsahıbı , ısı abarttı. tek duvar ıçın kazma yerıne dınamıt kullandı.mahalleyı havaya uçurdu .yaralandı trabzon

8-saskın köylü üç katlı evının terasındakı kömürlükte buzagı beslemeye basladı buzagı büyüdü ,250 kıloluk dev bır ınek oldu. bulundugu odaya sıgmayan ınek,3 katlı evden vınçle ındırıldı. ızmır

9-karadenızlı ıkı kardes , çatıdakı hurdaları satmak ıstedı.agabey çatıya çıktı.demır yıgınlarını asagıdakı kardesıne atmaya basladı. kardesı ıse hepsını tuttu bırı harıç:buzdolabı...onun da altında kalıp agır yaralandı.hastanede,"hızlı attı tutamadım" dedı. ızmır

10-askerden yenı dönen genç dünya evıne gırdı.gerdek gecesı esıne askerlık anılarını anlatmaya basladı.bır ara kendını kaptırdı yanında getırdıgı el bombasını gösterdı.bak "bunu çekınce patlıyo dedı" ve pımı çekmıs oldu.yenı evlı çıft öldü. edırne

11-yenı dogan yegenını seven bır dayı,facıaya yolaçtı.bebegı 'hoppala' dıye havaya fırlattı.talıhsız bebek , tavandakı serınletıcı pervaneye çarparak öldü. ıstanbul

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
GERÇEKTEN HAYATTA NELER OLUYOR YA...GÜLÜNECEK Mİ AGLANACAK MI!??? PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

A

ayben

:-X
söylenecek söz kalmıyor bu gibi durumlarda. öngörüşlü olsak; böyle yapsak nasıl olur öyle yapsak nasıl olur diye iç muhasebemizi yapsak daha mı iyi olur ne ???

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
rica ederimm...evt birazck düşnmek yeterlii heralde,birşeyler yapmadan önce..ama ölüm gelmişse de ona çare olmuyor, Azrail cagrıyor iştee ::)

A

ayben

orası kesin tabi bir şeyler muhakkak bahane oluyor ölüm için vesile oluyorlar işte ebediyete göçün...

B

BenXx

Kullanıcı
28 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
TheLost
burda saydıgın 11 maddenin 10 una pisi pisine ölüm dedim  :'( .  9. maddede ise altıma kacırıcaktım ;D

B

bıldırcın

bu da benden :)
.Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısındaki taşı çıkarmak için ayağını silkeleyen kişiyi elektrik çarptığını sanan bir başkasının akımdan kurtarmak amacıyla kafasına kürekle vurup öldürmesi.(rize- tunca köyü)

S

saydam

Kullanıcı
20 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
malatya
çok güzellerdi ya teşekkürler gülmekten kırıldık

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
gercekten yani gülellim mi? ağlayalım mı?

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Biraz güldüm birazda şaşırdım.. Yok yok.. Daha çok güldüm..  :D

F

folk_man

Kullanıcı
18 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
ilginç olaylar oluyo demek rizede...iki tarlaın tam ortasından geçen bir için 14 kişini kan davasına kurban gittiğini de duymuştum. :-\

K

kamuran

"4-asabı çoban ot yemeyen koyununu tüfegın dıpçıgıyle dövmeye basladı tüfek ates aldı çoban öldü. bıtlıs"
:mad:

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bıldırcın' Alıntı:
bu da benden :)
.Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısındaki taşı çıkarmak için ayağını silkeleyen kişiyi elektrik çarptığını sanan bir başkasının akımdan kurtarmak amacıyla kafasına kürekle vurup öldürmesi.(rize- tunca köyü)
acaba niye kurekle vurma ihtiyacı hissetmiş sapıyla çekmeye çalışsaymış. bi de naasıl vurmuş ki ölmüş ya çok değişik...