AĞAÇ VE İNSAN

• Konbuyu başlatan HASAN DAVUTOĞLU
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde HASAN DAVUTOĞLU tarafından oluşturulan AĞAÇ VE İNSAN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,647 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AĞAÇ VE İNSAN
Konbuyu başlatan HASAN DAVUTOĞLU
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses_o6
H

HASAN DAVUTOĞLU

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güzellikler diyarından
Ağaç nasıl ki aşılandığı zaman verimliliğini artarır, insan da desteklendiği zaman daha üretken olur. HASAN DAVUTOĞLU

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
güzel güzel,teşekkürler paylaşım için

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok anlamlı bi söz gercekten..cünkü bizler baskalrı tarafından destek gördüğümüzde, güsel iltifat aldıgımızda kendımızı daha iyi, daha güçlü hissederiz ya bu söz de bunu cok güsel acıklamıs...hatta bununla ilgili çiceklere bi deney yapılmış anlatmak istiyorum; iki cicege farklı sekılde davranmıslar, bi tanesine cok güsel sözler söyleyerek, deger vererek büyütmüşler, diğerine ise kötü sözler söyleyerek büyütmüşler..sonucta kötü sözle büyütülen cicek ölmüş..diğeri ise cok güsel bi şekil almış..cicekler de canlı oldugu için güselliklere ve cirkinliklere tepki vermişler...

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Kısa bi yazı ama cok anlam yüklü içerisinde..Teşekkürler.

P

Paradoks

esranur' Alıntı:
cok anlamlı bi söz gercekten..cünkü bizler baskalrı tarafından destek gördüğümüzde, güsel iltifat aldıgımızda kendımızı daha iyi, daha güçlü hissederiz ya bu söz de bunu cok güsel acıklamıs...hatta bununla ilgili çiceklere bi deney yapılmış anlatmak istiyorum; iki cicege farklı sekılde davranmıslar, bi tanesine cok güsel sözler söyleyerek, deger vererek büyütmüşler, diğerine ise kötü sözler söyleyerek büyütmüşler..sonucta kötü sözle büyütülen cicek ölmüş..diğeri ise cok güsel bi şekil almış..cicekler de canlı oldugu için güselliklere ve cirkinliklere tepki vermişler...

Söleecek söz bulamadımm.. :) esranur gaaet güzel acıklamıss..

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkür ederim Alican... :)

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
Ağaç nasıl ki aşılandığı zaman verimliliğini artarır, insan da desteklendiği zaman daha üretken olur.
HASAN DAVUTOĞLU

Söleecek söz bulamadımm..  esranur gaaet güzel acıklamıss..

Bu güzel cümleri görünce " geçmişime gittim... Geleceği aydınlatmak açısından BİLGİ DAĞINIKLIĞI OLMASIN DİYE " KELEBEK ÇOCUK ALTINDAKİ FORUM BÖLÜMÜNE SİZLER İÇİN EKLEYECEĞİM YAZILARI OKUMANIZI SEVGİ İLE SUNUYORUM.....
SAYGI İLE KALIN

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
size de teşekkür ederim kelebekcocuk... :) :) :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
esranur' Alıntı:

Kesinlikle..