AFFETMEK sizce ne demek, AFFETMEK size neyi çağrıştırıyor?

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde payro tarafından oluşturulan AFFETMEK sizce ne demek, AFFETMEK size neyi çağrıştırıyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,712 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AFFETMEK sizce ne demek, AFFETMEK size neyi çağrıştırıyor?
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sarmut
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hatasız insan olmaz (tabii buna bende dahilim)..Aman dilemekten hoşlanmam .
Hoşlanmadığım davranışlarda bulunanları ise düzeltmeyeceğime göre kendi haline bırakıyorum .
Hatalarını anlayıp -anlamamaları kendi sorunudur.
Ne kırmaya nede kırılmaya gerek yok diye düşünüyorum.(tabi bunu öğrenmem okadar kolay olmadı hata baya bi' zaman aldı)

C

choppcas

Kullanıcı
3 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Gercekten çok güzel yazıymış.Teşekkürler.Benim takıldığım bir konu var.Bizi yaralayan insanlar yaptıklarını hata olarak göremiyorsa onları affetme şeklimiz nasıl olmalıdır.Yani küs kaldıkça affetmemiş oluyorsun ama barışmak için adım atsan bile bunu karşı taraf affetmek olarak anlamıcaktır.Affetmekte, illaki karşı tarafın özür dilemesi mi gerkir?

S

sarmut

Kullanıcı
31 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
choppcas' Alıntı:
Gercekten çok güzel yazıymış.Teşekkürler.Benim takıldığım bir konu var.Bizi yaralayan insanlar yaptıklarını hata olarak göremiyorsa onları affetme şeklimiz nasıl olmalıdır.Yani küs kaldıkça affetmemiş oluyorsun ama barışmak için adım atsan bile bunu karşı taraf affetmek olarak anlamıcaktır.Affetmekte, illaki karşı tarafın özür dilemesi mi gerkir?

karsı tarafla ılgılenmekten daha cok sızın olaya baktıgınız durum onemlı. sız nasıl rahat hıssedıyorsunuz ve hangı sekılde ıcınız huzurlu olacak ıste bu durum sıze baglı gelısır. gerısı kısıye gore renk degıstırır her ınsan bır degıldır bu sebeple tepkılerı aynı kalıba sıgdırmamız mumkun degıl ama en ıyı bırseyı bılıyorsanız o da kendınızdır  boylelıkle yapabılecegımı dusunmelıyım ıhtımallerle ugrasana kadar dıyelım umarım ıyı anlasılmıstır ....