Afedersiniz Bi'sey Sorabilirmiyim?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Afedersiniz Bi'sey Sorabilirmiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,835 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Afedersiniz Bi'sey Sorabilirmiyim?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Afedersiniz Bi'sey Sorabilirmiyim?
Tarih: 10:37, 8/22/2010

Saygıdeğer Dostlarım...

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler sektörleri'ndeki 35 yıl'lık iş hayatı (Ajans Ardaş & Toros Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.) ve çeşitli STK lar'daki 30 yıl'lık (Uluslararası Lions Kulüpleri 118 - Y Genel Yönetmenliği ve 2001 - 2002 Liay Lions İstanbul Anadolu Yakası Sosyal Hizmet Vakfı Başkanlığı da... dahil) edindiğim tecrübeler'le...

2006 yılından bu yana Kadıköy Belediyesi - 19 Mayıs Kültür Merkezi'nde ki "Yaşam Kalitesi ve Vizyon  Stratejileri" eğitimlerimle, insanların en verimli oldukları dönemler  de, geleceğimizi yönlendirebilecek...  kişisel, kurumsal ve kamusal gelişim projeleriyle... topluma, çevrelerine ve de ülkemiz  gerçeklerine sahip çıkmaları konusunda...

"Birleşmiş Milletler - Küresel İlkeler Sözleşmesi - Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Sürdürülebilir Kalkınma" ile karıştırılmamak kaydıyla, gönüllü ve tamamen duygusal (!) anlamda...  "Sosyal Sorumluluk Projeleri" üretebilmeleri ve gerçekleştirmeleri için... "T.C. Milli Eğitim Bakanlığı - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi" sertifika destekli... yapmış olduğumuz özel atölye çalışmalarından ve konferanslarım'dan, 3 yılı aşkın bir sürede derlediğim, "Afedersiniz Bi'şey Sorabilir miyim?" isimli  "@-kitap"  çalışmamı... 538 sayfa'da tamamladıktan sonra, doğal hayatı korumak adına Pdf formatında imzalı bir adedini de, Size takdim etmekten son derece mutluluk duymaktayım.

En derin saygılarımla

{ Bağlantı }

A

ARD1955

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
1
İstanbul
Edit by @Emre ,
İçerik tarafımca silinmiştir.
Bu mesajı tekrar ettiğiniz zaman siteden uzaklaştırma cezası alacaksınız.!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Y

yunus211

Kullanıcı
27 Nis 2020
En iyi cevaplar
0
1
ben giremiyorum bağlanti linkine neden acaba

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bir takım linkler ya da paylaşılan dosyalar zararlı içeriğe sahip olabiliyor. Dış kaynaktan indirildiği için bizler test edemiyor, sizler de süzgeçten geçiremiyorsunuz.

Olumsuz bir şeye sebep olmamak adına siteye yapılan yüklemeleri ve bu tip dosya bağlantılarına izin vermiyoruz.