açıkögretimden hayata yeniden

• Konbuyu başlatan karateci_26
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde karateci_26 tarafından oluşturulan açıkögretimden hayata yeniden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,455 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı açıkögretimden hayata yeniden
Konbuyu başlatan karateci_26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem1980
karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
arkadaşlar artık hayatta isyan etmek yerine mücadele etmeye başladım başı önde evden çıkmayan biriydim öss de bir yere yerleşemedim, açıkögretim çevremdekilerin ne söylediklerini tahmin edersiniz açıkögretimden iyi bir yerlere gelebilirmiyim araştırmama göre zormuş ama vazgeçmicem yardım edermisiniz neler yapabilirim bölüm: kamu yönetimi

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
merhaba arkadaşım!!!
ben de aöf okuyan biri olarak seni en iyi ben anlarım. :)
senin yapman gereken kendini geliştirmek. bilgisayar düzeyini artırmak ingilizce kursuna gitmek bu ve buna benzer daha pek çok şey yapman gerekiyor. okul 4 sene sınıfta kalmadan bu zman zarfını dolu dolu geçirmelisin kimseye aldırma hedefini belirleyip yoluna devam etmelisin. sakın pes etme. bak eskişehirde aöf derslerinin hepsine girerek derslerini kolaylıkla verebilirsin. Allah yardımcın olsun :)

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
eskişehirliyim zaten arkadaşım derslerine girebiliyormuyum kayıtlar başlamadı bilgim yok şöyle bir şey duydum mesala hakimlik sınavına girdin yazılıyı geçsen bile mülakatta aöf oldugun için eliyorlarmış varmıdır böyle bir şey

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende açıköğretim mezunuyum. inan ki çalıştıktan, emek verdikten sonra zor olan bir şey kalmıyor. ayrıca nazarelif inde dediği gibi anadolu üniv. derslerede girebiliyorsun tıpkı örgün öğretim gibi.  ayrıca eskişehirden katılıyormuşsun aramıza. ne güzel bu senin için artı bir avantaj. anadolu üniv. ayağının dibinde :) olabildiğince kursa git kendini geliştir. her örgün öğretimde okuyan iyi yerlere gelecek diye bir durum söz konusu değil öyle değilmi? :)

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
öyle bir durum olmaması lazım. çünkü aradaki ayrımı kaldırmak için diplomalarda belirtilen açıköğretim ibaresini kaldırdılar. yani örgün öğretim mezunu gibi direk fakulte ismin yazıyor diplomada

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
mavidünya' Alıntı:
bende açıköğretim mezunuyum. inan ki çalıştıktan, emek verdikten sonra zor olan bir şey kalmıyor. ayrıca nazarelif inde dediği gibi anadolu üniv. derslerede girebiliyorsun tıpkı örgün öğretim gibi.  ayrıca eskişehirden katılıyormuşsun aramıza. ne güzel bu senin için artı bir avantaj. anadolu üniv. ayağının dibinde :) olabildiğince kursa git kendini geliştir. her örgün öğretimde okuyan iyi yerlere gelecek diye bir durum söz konusu değil öyle değilmi? :)
kesinlikle haklısın ne  örgün eğitim mezunları var kendini geliştirememiş iş yok diye ağlayan
karateci_26' Alıntı:
eskişehirliyim zaten arkadaşım derslerine girebiliyormuyum kayıtlar başlamadı bilgim yok şöyle bir şey duydum mesala hakimlik sınavına girdin yazılıyı geçsen bile mülakatta aöf oldugun için eliyorlarmış varmıdır böyle bir şey
sen daha şimdiden bunları düşünürsen vay haline takılma böyle şeylere herşey nasip işi. sen elinden geleni yap gerisini Allah a havale et.yakın bir zamanda sana postayla bildirirler merak etme.

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
içimi rahatlattınız arkadaşlar teşekkür ederim kafamda çok soru işareti vardı hemen hemen bitti

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok güzel ya hem eskişehirdesin derslere bile girebilirsin bence cok sanslısın...hem çalışıp hem okuma fırsatında var...nazarelifin dediği gibi kendini geliştirmeyede fırsatın var bol bol...

bende yaşadım eskişehirde...her zaman söylerim orda bulunmak bile bir ayrıcalık gençler için...

kolay gelsin sana :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
seca benim vefalı dostum sen beni çok rahatlatmıştın bir ara. bak ben de senin verdiğin destekle başkalarına yardım ediyorum :)

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
diploma - bilgisayar- ingilizce  bu kombinasyonu kur gelecekle ilgili kaygılarını bi tarafa bırakıp başka şeylere kafa yorabilirsin mesela uzayda petrol varmı yokmu onu araştır ama önce diploma - bilgisayar- ingilizce  hallet ve hayat o kadarda zor değil insanların senin hakkında ne düşündüklerinede şu dönemde çok takılmamaya çalış her taş gediğine oturur merak etme sen

H

hanedeyim

tutankhamon' Alıntı:
diploma - bilgisayar- ingilizce  bu kombinasyonu kur gelecekle ilgili kaygılarını bi tarafa bırakıp başka şeylere kafa yorabilirsin mesela uzayda petrol varmı yokmu onu araştır ama önce diploma - bilgisayar- ingilizce  hallet ve hayat o kadarda zor değil insanların senin hakkında ne düşündüklerinede şu dönemde çok takılmamaya çalış her taş gediğine oturur merak etme sen
güzel kombinasyon ve doğru bi kombinasyon
arkadaşım bende açıköğretim mezunuyum ve diplomayı bir kaç ay önce aldım
üzerinde anadolu üniversitesi yazıyo açıköğretim falan yazmıyo
üstelik onlarca üniversite mezunu işsiz geziyo açıköğretim mezunu olmamalarına rağmen
sen diğer arkadaşlarında dediği gibi bilgisayar ve ingilizcede kendini geliştir istedikten sonra yapamıcan hiç bişey yok unutma ::)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
seca benim vefalı dostum sen beni çok rahatlatmıştın bir ara. bak ben de senin verdiğin destekle başkalarına yardım ediyorum
sevgili nazarelif...ne kadar güzel işte çok sevindim iyi olmana beni çok mutlu ettin...bundan sonra sende çok mutlu olacaksın eminim...baksana ne güzel destek çıkıyorsun yardım etmek istiyorsun...

sevgiyle hep mutlu kal kocaman :) :)

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
arkadaşlar bana açıkögretim okudum şimdi şurda çalışıyorum diyen biri lazım varmı böyle biri? yoksa çalışınca olcagını biliyorum diplomada açıkögretim yazmıyor tamam amaaa kamu yönetimi açıkögretimde var yazmasına gerek yokki biliyorlar bana açıköğretim okumuş ve iyi bir yerde çalışan bir örnek lazım teşekkürler.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
sevgii karateci arkadaşım şu an çalıştığım şirket oldukça büyük bir şirket şirketimizin genel müdürü 36 yaşında ve  6000usd maaş alıyo açıköğretim işletme bölümü mezunu ahanda sana somut bi örnek eğer istersen seni onunla tanıştırabilirim

H

hanedeyim

tutankhamon' Alıntı:
sevgii karateci arkadaşım şu an çalıştığım şirket oldukça büyük bir şirket şirketimizin genel müdürü 36 yaşında ve  6000usd maaş alıyo açıköğretim işletme bölümü mezunu ahanda sana somut bi örnek eğer istersen seni onunla tanıştırabilirim
bu  örnekten daha somutunu istiyeceğini sanmıyorum ama istanbul üniversitesini ve ahmet yasevi üniversitesini bitiren bi arkadaşım işsiz annayana ::)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Açık öğretimin bazı bölümlerinin kamu dışında bir ayrıcalığı yok malesef. Günümüzde okunan bölüm kadar okulda önemli olduğu için ama halkla ilişkiler, işletme gibi bölümlerinde özelde de olsa iş bulmayı yada çalıştığı firmada sonradanda bitirmiş olsada yükselmesini kolaylaştırdığına nadirde olsa şahit oldum.