8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun..

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde korsan tarafından oluşturulan 8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,855 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı 8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun..
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Değerli hanımlar, dünyada "kadın"ın üzerindeki, bütün köhnemiş düşüncelerin ortadan kalkması,
erkeği kadını taşıyan bir hammal ve  kadını cinsel obje olarak gösteren fikirlerin yıkılması dileği ile.

Forumdaki ve bütün dünyadaki  kadınların dünya  kadınlar gününü kutlarım..
Daha eşit daha özgür ve daha huzurlu..

Nice yıllara

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Teşekürler korsan bende buradaki ve dünyadaki kadınları bu anlamlı gününü kutlarım .Ulu önder Atatürkün bizleri koyduğu yere sahip çıkmamız dileği ile nice aydınlık günlere.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
erkeği kadını taşıyan bir hammal ve  kadını cinsel obje olarak gösteren fikirlerin yıkılması dileği ile.

Bu fikirlerin yıkılması dileğiyle...Teşekkürler Korsan güzel temennilerin için
Erkekler günü neden yok ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Rica ederim, keşke böle günlere ihtiyaç kalmasa ama.
Bu günün kazanılma sebebi daha farklı bişe, onu burada açıklamayayım :d
Erkekler günü neden yok ? Valla iyiki yok, gerekte yok, bir hep beraber insan oluşumuzu kutlarız dim nedim.
Tekrardan kutlu olsun efendim.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bende az önce tekrar tekrar sebebini okudum,üzüntü verici nedense hak ve özgürlükler için hep birileri kurban ve mağdur olmak zorunda kalıyor,yazık... hoş halen günümüzde değişen bişey yok hep birileri bedel öderken diğerleri açılan yolda ilerliyor vay ki önde gidene

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ebruliyn' Alıntı:
Bende az önce tekrar tekrar sebebini okudum,üzüntü verici nedense hak ve özgürlükler için hep birileri kurban ve mağdur olmak zorunda kalıyor,yazık... hoş halen günümüzde değişen bişey yok hep birileri bedel öderken diğerleri açılan yolda ilerliyor vay ki önde gidene
Haklısın vesselam.
Vayki önde gidene değil ne mutlu önde gidene kaptan.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Doğru sıkıntı çeken onlar,tarihe  adını yazanda onlar şuan aklımdan öyle isimler geçiyor ki neyse konu dışına çıktım yine

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ebruliyn' Alıntı:
Doğru sıkıntı çeken onlar,tarihe  adını yazanda onlar şuan aklımdan öyle isimler geçiyor ki neyse konu dışına çıktım yine
Aynen, ben konuya geri döneyim bari.
Ben dün erkek kadın ayırmadan kutladım, hatta bana sms felan geldi abi ben erkeğim diye :d
Bende dedim, hadi yaaaaaaaaa  ne zaman hotmonel değişim başladı diye :d
Bu aslında hepimizin günü o yada bu şekilde kim ne derse desin, bence omuz omuza kutlanması, gerekiyorsada omuz omuza mücadele verilmesi gerekir.
Teşekkür ederim