8 güzel hediye

• Konbuyu başlatan burtay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde burtay tarafından oluşturulan 8 güzel hediye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,817 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı 8 güzel hediye
Konbuyu başlatan burtay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bişileryapmaklazım
B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
DİNLEME...
Ama gerçekten dinleyin. Kesmeden, hayal kurmadan, vereceğiniz cevabı düşünmeden... Can kulağıyla dinleyin.

SEVGİ...
Kucaklamalar, öpücükler, sırt sıvazlamalar ve el tutmalar konusunda cömert olun. Bu ufak hareketler, aileniz ve dostlarınıza olan sevginizi daha açık göstermenizi sağlayabilir.

KAHKAHA...
Fikra anlatın, neşeli hikayeleri paylaşın. Bu armağanınız 'Seninle birlikte gülmeyi seviyorum' anlamına gelir.

YAZILI BİR NOT...
Basit bir 'Yardımın için teşekkürler' notu, ya da belki bir şiir... Kısa, elle yazılmış bir not bazen ömür boyu hatırlanır.

İLTİFAT...
Basit, içtenlikle söylenen bir söz ('Bu renk sana ne çok yakışmış', 'Harika bir iş çıkardın', 'Yemek nefis olmuş' gibi) karşınızdakinin içini aydınlatır.

İYİLİK...
Her gün, rutininizi kırıp birisine hoş, nazik bir şey yapın.

YALNIZLIK...
Bazen tek istediğimiz yalnız kalmaktır. Bu anlara duyarlı olun ve ihtiyacı olana yalnız kalma armağanını verin.

NEŞELİ BİR YAPI...
Birine tatlı bir söz söylemek gibisi yoktur. Selam vermek veya teşekkür etmek o kadar zor mu?

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bunları cogu zaman yapmaya calısıyoruzz tabi,hepsi hem kolay hem de insanı mutlu edebilecek seyler... ;)

T

the_sweet

Kullanıcı
11 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
paylaşım için teşekkürler..ama bu güsel hediyeleri kıymet bilenlere wermek gerekir bence..

K

Kristal

the_sweet' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler..ama bu güsel hediyeleri kıymet bilenlere wermek gerekir bence..
Haklısın,bu değeri anlayabilenlere vermek gerek the_sweet.
Hediyen için teşekkürler burtay.. :)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
teşekkürler paylaşım için.... biz ler bir sevgi sözü söylemeyi unuttuk "bir kolay gelsin bir teşekkür ederim" hem bizi mutlu eder hem karşıdakini, mesela kaçımız otobüse binerken şöföre selam veriyoruz fark etmiyoruz bilefarkındamıyız bunun :)

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
the_sweet' Alıntı:
sweet kıymet bilene yapılır demişsin ama sen bu hareketleri elinden geldikçe yapmaya çalış karşındakide insandır bir bilmez iki bilmez sonra o da anlar
hem unutma
'İYİLİĞE İYİLİK HER KİŞİNİN KARI
KÖTÜLÜĞE İYİLİK ER KİŞİNİN KARI'
karşıdaki bilmesede mutlaka senin iyiliğinin karşılığını bilecek bu hareketinden dolayı seni sonsuz mükafatlandıracak ALLAH var......

;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Güzeldi Teşekkürler :)

P

pınarrr

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bence yapmak hiçte zor değil fakat yaptığımız insanlarda buna değmeli bunu paylaştığın için teşekürler

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
en güseli YALNIZLIK...

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
bence yapmak hiçte zor değil fakat yaptığımız insanlarda buna değmeli bunu paylaştığın için teşekürler(teşkkürler pınarrr)

TABİ Kİ DEĞMELİ...      TEŞEKKÜRLER...

G

gundy

Kullanıcı
23 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bulgaristan
Bir birinden güzel hediyeler için teşekkürler.
Her hediyenin yeri ve zamanı vardır.

T

the_sweet

Kullanıcı
11 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
haklısın rüya bu sözü çok sewdim farklı bi açıdan bakmamı sağladın teşekkürler :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
İnsanlar bunların hepsini degil geçtim hepsini, bir kaçını karşısındakine verse gene yeter aslında. o hediyelerden bir kaçını içten ver o bile yeter diye düşünüyorum...

F

fıstık

bu hediyeleri vermek aslında o hediyeleri almamızı sağlıyor...bizim tavırlarımız karşımızdakinin bize karşı tavırlarını belirliyor... bu hediyelerle mutlu ederken mutlu olmak istemez misiniz? :)
paylaşım için teşekkürler
saygılarımla...

Ş

şule

Kullanıcı
19 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sivas
Hiç zor değil tabiyki bunları yapmak ,yapmaya da çalışıyorum  :-[
keşke etrafımda da yapanlar çoğalsa... :(

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
the_sweet' Alıntı:
haklısın rüya bu sözü çok sewdim farklı bi açıdan bakmamı sağladın teşekkürler :)
senin için güzel bişeye vesile olabilmesine çok sevindim sweet
teşekkürler güzel düşüncen için