7 Adımda Ruhsal Zeka

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan 7 Adımda Ruhsal Zeka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,054 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı 7 Adımda Ruhsal Zeka
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan niobe
P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yazar: Richard A. Bowell

SQ Eğitim Merkezi’nin kurucusu olan ve McGill Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde (Kanada) Ruhsal Zekâ ile ilgili önemli çalışmalar yapan Richard Bowell, dünya çapında, Avrupa ve Amerika’da ruhsal zekâyla ilgili eğitimler, seminerler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  yazardan öğrenilecek çok şeyler var desene sevgili prenses,paylaşımın için teşekkürler sevgiyle kal arkadaşım ;) :)

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Prenses paylaşımın için tşkkrlr :)
SQ ile ilgilenenler için alternatif olması açısından yazıyorum MUHAMMED BOZDAĞ ın RUHSAL ZEKA adlı kitabı dikkate değer...

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Nedir bu RUHSAL ZEKA biraz açıklarsanız ben cok mutlu olurum.paylaşımlarınız için teşekkürler

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Ruhsal Zeka (SQ)

Muhammed Bozdağ
NESİL YAYINLARI

Ruhsal Zeka, başınıza gelen olayların perde arkasındaki sebeplerini keşfetmenizi ve kendinizi hızla değiştirmenizi sağlayacak sıra dışı yöntemler sunuyor.

"Yaşadığım olayları sorguladım, başıma gelenleri ruhsal boyut açısından analiz ettim. Sonra test ettim. Bazı inceliklerin farkına vardığımda, kaderimin akışının da değiştiğini ve gizli bir elin, arzuladığım zaman bana yol gösterdiğini gördüm. Tesadüf sandığımız olayların son derece bilinçli şekilde planlandığını fark ettim. Aslında geleceğimiz dışımızdan değil, içimizden yönlendiriliyormuş.

Çevremdeki insanları gözlemlediğimde, herkesin aynı gizli el tarafından yönlendirildiğini, bazıların korunduğunu, ama, bazılarının yardımsız bırakıldıklarını fark ettim.

Bu gizli elin sırrı nedir?

Bu kitapta o gizli eli nasıl tanıyacağınızı ve size destek olmasını nasıl sağlayabileceğinizi öğreneceksiniz.:) :)

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bunlar kitabın arkasında yazanlar objektif olması açısından alıntı yaptım :)