311 NUMARALI ODA

• Konbuyu başlatan CaspeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde CaspeR tarafından oluşturulan 311 NUMARALI ODA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,153 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı 311 NUMARALI ODA
Konbuyu başlatan CaspeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Güney Afrika’nin Cape Town sehrindeki bir hastanede devamli esrârengiz ölümler oluyordu. Hemsireler haftalardir üstüste her cuma günü 311 numarali yogun bakim odasina yatirilan hastalari ölü bulmaktaydilar. Bu sirli ölümlere uzun süre açiklama getirilemedi. Herkes meselenin çözülmesi için seferber oldu.

Uzmanlar odanin havasini bakteriyolojik bakimdan kontrol ettiler. Güney Afrika’nin önde gelen bilim adamlari ölenlerin aileleriyle üç hafta boyunca görüsmeler yaptilar. Hatta isin içine polis girdi ve akla gelen her ihtimal tek tek degerlendirildi, ancak onlarin arastirmalari da sonuçsuz kaldi. Ve tabiî bu arada 311 numarali odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyorlardi. Son çâre olarak hastalarin kaldigi 311 numarali yogun bakim odasi devamli gözetim altina alindi ve sonunda odadaki ölümlerin sebebi ortaya çikti.

Sonuç çok trajikomikti. Cuma sabahi saat 6’da odalari temizleyen temizlikçi kadinin, hastanin bagli bulundugu solunum cihazinin fisini çekerek kendi elektrik süpürgesinin fisini taktigi ve isini bitirince sonra solunum cihazinin fisini tekrar yerine takip gittigi görüldü.

Alıntı

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
gülsekk mi ağlasakk mı..bu tür olaylar sadece Türkiye'de olmuyormus demekkii.. ::)

buarada garip bi soruu olacakk ama, casper senin eski ismin WANTED mıydı?

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hı hı :) Wanted'di.

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
olmaz böyle şey ya hem anlamadığım hasta orda yatarken tozu önden alıp arkadan üfleyen bir cihaz olan elektrik süpürgesinin ve temizlikçi kadının orda ne işi var  :mad: benim bildiğim temizlik oda boşken yapılar bence hastane yönetim değiştirsin  :mad:

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gülelim düşünelim.. :)

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
.gözde.' Alıntı:
olmaz böyle şey ya hem anlamadığım hasta orda yatarken tozu önden alıp arkadan üfleyen bir cihaz olan elektrik süpürgesinin ve temizlikçi kadının orda ne işi var  :mad: benim bildiğim temizlik oda boşken yapılar bence hastane yönetim değiştirsin  :mad:

çok doğru bir yorum kesinlikle katılıyorum...

K

kamuran

:eek:
Temizlikçi sadece o odaya mı gidiyormuş? Ya da orada kullanabileceği boş piriz olmaması hastaların büyük talihsizliği. Gerçekten de ağlamalı mı gülmeli mi bilemiyor insan... :-X

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
daha önce okumuştum bu yazıyı gerçekten hayret edilecek bir durum teşekkürler

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
gôz∂є' Alıntı:
Yani helal olsun  :d Pek yoğun bir baklım ünitesi değilmiş anlaşılan gözde :d
Temizlikçinin memleketini bile soran olmuş peh.
Yorum güzel.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sonuç çok trajikomikti. Cuma sabahi saat 6’da odalari temizleyen temizlikçi kadinin, hastanin bagli bulundugu solunum cihazinin fisini çekerek kendi elektrik süpürgesinin fisini taktigi ve isini bitirince sonra solunum cihazinin fisini tekrar yerine takip gittigi görüldü.
:-X :-X :-X