1. Kocatepe Gelişim Zirvesi(!) sona erdi...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan 1. Kocatepe Gelişim Zirvesi(!) sona erdi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,011 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı 1. Kocatepe Gelişim Zirvesi(!) sona erdi...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan feridis
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
HTML:
<a title="Zirve" href="http://www.kendinigelistir.com/en-buyuk-gelisim-zirvelerinden-birisi/">En büyük gelişim zirvelerinden biri!</a>" diye isimlendirdiğimiz zirvemiz dün sona erdi. <a title="Program" href="http://www.kendinigelistir.com/gelisimgunleri/program1-site.jpg" target="_blank">PROGRAMIMIZA</a> baktığımızda kimler yoktu ki? "<a title="kisisel gelisim" href="http://www.kendinigelistir.com/">kendinigelistir.com</a>" unda sponsorları arasında bulunduğu zirvenin hemen her seminerinde/eğitiminde yüzlerce öğrenci vardı. Hele bir <em>Adil MAVİŞ</em> fırtınası oldu ki sormayın. Kendi ifadesiyle "trans" , halk dilinde bilinen "hipnozun" küçük bir örneğini konuşma saatinin içersinde Kocatepe Üniversitesi öğrencilerine yaptı. Yüzlerce kişinin çoğu uyuyakaldı. Yetmedi, içlerinden birisini sahneye çıkartıp, üzerinde zıpladı. Asıl mesaj "<strong>insan isterse!</strong>" idi<a id="more-227"></a>, "<strong>bilinç altına hakim olmanın önemini</strong>!" vurgulamaya çalıştı ama biz görsel yanı da ifade etmeden geçemedik.</p>
<p>Türkiye'de kendi alanında dev olan şirketlerin İK müdürlerine ne demeli? <strong>SIEMENS</strong>'ten bahsediyorum, <strong>UNILEVER</strong>'den, <strong>MERCEDES</strong>'ten... Çok önemli bilgiler sundular. Kendi İK politikaların yanı sıra, sistemin ve sektörün nasıl işlediğine değindiler. Diğer taraftan da "kişisel gelişim!" yazarların verdiği ve dip not olarak aldığımız önemli (<em>çok önemli!</em>) bilgileri de es geçmedik değil. İnşallah zaman içersinde sitemizin bir köşesinde bu bilgileri/slaytları vereceğiz.</p>
<p>Büyük bir gelişim zirvesi de sona erdi!</p>
<p>Artık başka bir yerde, başka bir zirvede görüşmek üzere...

<a title="Künye" href="http://www.kendinigelistir.com/gelisimgunleri/gunler-arkaveonkapak-site.jpg" target="_blank">Emeği geçen</a> herkese teşekkürler.</p>

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sn Codex Bey,
Sitenin rengini çok beğendim mavi mavi. elinize sağlık.Daha güzel yeniliklerede buluşmak dileğiyle.

Saygılarımla

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
waayyy be  demek benim okulumdaydız  keşke geçen sene yapasaydız
ben mezun oldum ordan ama olsun başka bi ortamda buluşmak dilegiyle

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
adanaya ne zaman geleceksiniz.burada da bu tür organizasyonlar düzenlerseniz çok memnun olurum

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet bende katıldım bu gelişim günlerine.gerçekten çok güzeldi.ama en çok üzüldüğüm adil mavişin geldiği gün seminere katılamamam oldu.gerçektende bi arkadaşımızı hipnoz etmiş.katılan arkadaşlarım çok etkilenmişti.sıemens,mercedes seminerlerine katıldım.kesinlikle çok güzeldi.en çok ilgimizi çeken işe alımlardaki uygulamaları oldu.unutmamalıyızki işe alımlarda imaj ve beden dilinin yeri çok.bu senede gelişim günlerinin devamını bekliyorum.teşekkürler

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
feridis' Alıntı:
evet bende katıldım bu gelişim günlerine.gerçekten çok güzeldi.ama en çok üzüldüğüm adil mavişin geldiği gün seminere katılamamam oldu.gerçektende bi arkadaşımızı hipnoz etmiş.katılan arkadaşlarım çok etkilenmişti.sıemens,mercedes seminerlerine katıldım.kesinlikle çok güzeldi.en çok ilgimizi çeken işe alımlardaki uygulamaları oldu.unutmamalıyızki işe alımlarda imaj ve beden dilinin yeri çok.bu senede gelişim günlerinin devamını bekliyorum.teşekkürler
Organizasyonun başındaki insanlardan birisiyim. (bu sitenin de kurucusu) Ancak bu sene itibariyle fakülteden mezun oldum. İnşallah arkamızdan gelen insanların çalışmaları bu yönde olur. Ne mutlu bir şeyler kazandırabildiysek...

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle kazandırdınız codex yani keni adıma konuşuyorum.güzel bir organizasyondu teşekkürler.tabi bende aynı temenni içerisindeyim sizin gibilerin butür konularda öncü olması.mezun olmuşsun ama bak yaptığın çok güzel öncülüğünü burda devam ettiriyosun.başarılarının devamını dilerim