zynep

• Konbuyu başlatan ærlx
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde ærlx tarafından oluşturulan zynep başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,411 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı zynep
Konbuyu başlatan ærlx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Æ

ærlx

Kullanıcı
13 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
ya insanlar birşey katmak istiyor kendine. iyi şeyler fakat gücü elinde bulunduran insanlar (Zynep) her konuya hakim olma istegi kendi istedigi olsun tavrı bulunuyor. insanı teşvik etmek yerine insanın ümit vermek yerine yıkımı tercih ediyor eminim ki bu yazdıklarımıda kitleyecektir
çünkü
kendisi yoruma açık bir insan değil

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Burada herkes terbiye sınırları içinde görüşlerini savunmaktadır ve bu sınırlar zorlanmadıkça hiç bir konu kilitlenmez.
Siz benim hakkımda görüşünüzü yazmışsınız ve şahsen ben burada ufak bir saygısızlık algılasam bile, objektif olduğum için konuyu kilitlemiyorum.
Az önce, bu sayfada yayınladığınız, daha önce mizahta yayınlanmış bir yazıyı, gerekçe göstererek taşıdım.
Ve tekrarlıyorum; "Yeni Katılanlar Bölümü" yeni üyelerimizin kendilerini tanıtmaları amacıyla açılmıştır. Sitemizde her türlü görüşünüzü paylaşabileceğiniz bölüm vardır. Bu nedenle, bu son paylaşımınızı "Görüş, İstek Ve Şikayetleriniz Bölümü'ne taşıyorum.

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İlk foruma geldiğimde zynep abla hakkındaki düşüncelerim çok farklıydı arada bir kızıyordum ama şuanda bunu söyleme gereği duydum çünkü şuanda ben kendime kızıyorum başta önyargılı davrandığım için..Arkadaşım bence sende bu şekilde düşünüp ileri de kendini büyük pişmanlığa sürükleme derim,çünkü zynep abla aklı başında olgun bir insan ve demişsin ki insan burada kendine birşeyler katmak istiyor bunun yolu az çok zynep abladan geçiyor yani onu tanısan onu bilgileri ve düşünceleri sana çok şey katacaktır bundan eminim..

sevgiler..

Æ

ærlx

Kullanıcı
13 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
kusura bakma insanların baktıgı pencere farklıdır. sen gücü elinde bulundurdugun için insanlara açıklama, fırsat tanıma  hakkı tanımıyorsun, dogrudur açtıgım konu yanlış yere açılmış olabilir, dogrudur yine daha önceden bu konu  bu forum sitesine açılmış olabilir..
peki siz hiç düşündünüz mü bu konuyu daha önce görmeyen okumayan birilerinin olabilecegini unutmayın ki insaların parmakları bile eşit degil başka insanlar biribirleriyle eşit olsun, ayrıca bu konuyu okur okumaz hemen kitlemenin ne manası var bıarkın insalar yorum yapsın, bırakın insanlar kendileri düşünüp kendileri karar versin yanlış yerde olduguna. sizin yaptıgınız diktatörlükten başka birşey degil, insanlara bneim dogru bu diyorsunuz  demokratik bir toplumda fikirler oy bağlı kalınarak alınır. siz bu kararları hangi oylarla aldınız
ayrıca sanki size bir terbiyesizlik yapmışım gibi bir beyanda bulunuyorsunuz   "Burada herkes terbiye sınırları içinde görüşlerini savunmaktadır ve bu sınırlar zorlanmadıkça hiç bir konu kilitlenmez" yani benim açtıgım konu sizce terbiye sınırlarını zorluyor öylemi...

gücü elinde tutmak haklı oldugunuzun kanıtı degildir
gücü her insan elinde bulundurabilir fakat her insan gücü dogru kullanamaz

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Zeynebi eleştiriyoruz hee vay canına... :D İlginç bir konu olmuş siteye ilk üye olduğumda Zeynep hakkında ne düşünüyorsam suandada değişmedi. Site de rütbesi"KG. Özel" zaten bırakın olsun okadar havası yaa :D :D :D

Æ

ærlx

Kullanıcı
13 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
yeşim
ben insnalara önyargı ile yaklaşmıyorum sadece sezgilerimle konuşuyorum sitede fazla aktif oldugum söylenemez ama dışarda izledigim kadar konuştum. muhakkak insanlar hata yapabilir. bende yapıyorum ama dediiğim gibi zynep bence güzü elinde bulundurdugu için kendi dogruları çercevesinde hareket ediyor. tabiki dogru bir tanedir fakat yorumama hakkı insanlara
aittir

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben bir iki cümleyle yanıt hakkımı kullanayım.

Bu sitede daha önce yayınlanan tüm paylaşımlar Yönetim tarafından kilitlenmekte ve taşınmaktadır, keza yanlış kategoride yayınlanan paylaşımlarda uygun bölüme taşınmaktadır. Bu uygulamaya itiraz etmek gereksizdir, bugüne kadar böyle yapılmıştır ve yapılacaktır.
Sizin itirazınız, konuyu okumayanlar için bir fırsat olduğu ise, konu kilitlenirken daha önceden paylaşıldığı link verilmekte, ve üyeler yönlendirilmektedir.

Şahsım hakkında herkesin olumlu kanatte olmasını bekleme anlamsızlığını çoktan aşmış bir kişi olarak, hakkımdaki olumlu/olumsuz tüm görüşlere saygı duyarım.
Otoriteyi elinde bulundurmak konusunda diyeceklerim ise;
Eğer bir birimde size güvenilerek bir yetki verilmişse, bu sizin bu otoriteyi hazmetmişliğinize güvendir. Ve bu güven ayrıca, sizin bu konuda deneyimlerinize olan güvendir. Bu nedenle tartışılması gereksizdir. Bizler geçiciyiz, bu site kalıcır ve hakeden her arkadaşım bu görevlerde ter alacaklardır.

ærlx' Alıntı:
"Burada herkes terbiye sınırları içinde görüşlerini savunmaktadır ve bu sınırlar zorlanmadıkça hiç bir konu kilitlenmez" yani benim açtıgım konu sizce terbiye sınırlarını zorluyor öylemi...
Konuyu ilk mesajınızdan sonra kilitlemediğimi anımsatır, bu ithamda asla bulunmadığıma işaret ederim.

Teşekkürler.

Konu tarafımdan kilitlenmiştir, karşılıklı olarak "kişi" tartışmanın Kişisel Gelişim Sitesi'ne uygun olmadığı gerekçesiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...