zorunlu askerlik köleleştirmedir

• Konbuyu başlatan emir kerem
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde emir kerem tarafından oluşturulan zorunlu askerlik köleleştirmedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,514 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı zorunlu askerlik köleleştirmedir
Konbuyu başlatan emir kerem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
E

emir kerem

Kullanıcı
17 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
konu başlığını yazdığım bir konuyu ALINTI kaydıyla benim fikirlerime uyduğu için serbest kürsüye ekledim. Alper.... rumuzlu bir zat-ı muhterem eleştiri boyutunu aşan yazı yazdı. Cevap yazdım, site ile alakalı birisi ikaza benzer bir yazı yazdı. Ben onun üzerine mesajı hala orada bulunan arkadaşa bazı gerçekleri içeren bir başka mesaj yazdım ve ilgililere tarafımdan açılan konunun kapatılmasını istedim. Benim mesajlarım yayınlanmıyor. O şahsın mesajı hala duruyor. Bu konuyu sadece ilginç diye yazdım. Katılır veya katılmazsınız o kişileri bağlar. Tarafıma hangi formda ne yazacağımı kimse açıklayamaz bu sitenin yöneticileri de bu saçmalığa ortak olamazlar. Benim konu başlığı olarak yazdığım yazıyı ve yorumları tamamen kaldırılmasını istiyorum.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Anlattığınız konudan haberdarım. Konu içerisinde şahsınıza yapılmış aşağılayıcı bir söz kelime yada cümle yok.
Ama sizin hem konuya hemde akabinde konuya vakıf olup gerekli uyarıda bulunan kişileri dahi itham altında koyan bir cümleler bütününüz vardı.
Takdir edersinizki okuduklarını anlayabilen insanlarız.
Hiç bir yöneticinin hiç bir saçmalığa ortak olduğu yok.
Konu açık ve net.

Buradaki konuda geçen isteğinize gelince.
emir kerem' Alıntı:
konu başlığı olarak yazdığım yazıyı ve yorumları tamamen kaldırılmasını istiyorum.
Forum kuralları kural: 19 ) "KendiniGelistir.COM" sitelerinde kullanılan her metaryal "KendiniGelistir.COM" a aittir. Kullanıcılar, üyelikleri, yetkileri, mesajları üzerinde hiçbir şekilde hak iddia edemez. Üyelik sözleşmesini kabul eden her üye, bu kuralların tamamını kabul etmiş sayılır.
Dolayısı ile bu isteğinize olumlu yanıt veremeyiz.
Göstermiş olduğunuz alakadan dolayı teşekkür eder. Keyifli paylaşımlar dilerim.