YouTube - Ücretsiz Video Paylaşım sitesine Erişim - KESİN ÇÖZÜM

• Konbuyu başlatan Lidyon
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Lidyon tarafından oluşturulan YouTube - Ücretsiz Video Paylaşım sitesine Erişim - KESİN ÇÖZÜM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,450 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı YouTube - Ücretsiz Video Paylaşım sitesine Erişim - KESİN ÇÖZÜM
Konbuyu başlatan Lidyon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
L

Lidyon

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Afyon
www.seoteknikleri.com
Arkadaşlar birçok yöntem var nette ama hepsini sallayın. Size en sağlam ve en güzel yöntemi vereceğim. Youtube.com a erişmenizi sağlayacak olan araç bir program. Programı indirip kuruyorsunuz direk adres çubuğuna youtube.com yazın site gelir. ;) Güle güle kullanın.

DOSYAYI İNDİRİN

Link arşivi hasarlı olduğundan kaldırıldı.
Konuyla ilgili aşağıdaki mesajlardan bilgi edinebilirsiniz.
Thunder

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
İnternette www.vtunnel.com diye bir site var.Siteye girince adres çubuğuna adresi yazın.Hepsi bu kadar

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
:)
Her ikiside var ama girmiyorum  :)

L

Lidyon

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Afyon
www.seoteknikleri.com
longcoming' Alıntı:
İnternette www.vtunnel.com diye bir site var.Siteye girince adres çubuğuna adresi yazın.Hepsi bu kadar
Bu siteler acayip şekilde virüs salgılıyor. Siz farkında olmayabilirsiniz ama çoğu virüs programını ayakta uyutuyor bu virüsler. HTML Malware diye rus datacenter a ait çok adi bir virüstür.

Aman dikkat edin diyim. Siz bir şey yapmadığını anlarsınız ama virüsün yaptığı kötülükler sonradan anlaşılıyor.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Denetim Masasına girip Ağ Bağlantıları'ndan kullandığınız Yerel Ağ Bağlantısı sekmesine sağ tıklayıp Özellikler butonuna basın. Karşınıza gelen küçük pencereden ; "İnternet İletişim Kuralları(TCP/IP) sekmesine bir kez tıklayıp hemen altında ki Özellikler butonuna tıklayın. Açılan yeni pencerede "Aşağıdaki DNS sunucusu adresini kullan" seçeneğini seçip ,
Yeğlenilen DNS sunucusu : 4 . 2 . 2 . 1
Diğer DNS sunucu: 4 . 2 . 2 . 2
olarak doldurup TAMAM butonuna tıklayın.
Youtube dahil olmak üzere istediğiniz her siteye programsız girebilirsiniz.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"Aşağıdaki DNS sunucusu adresini kullan"
Buraya kadar talimatları uyguladım ama özellikler dedikden sonra bahsettigin gibi bir şeçenek açılmadı,sunucu adresşerini yazabilecegim bir yerde yoktu :(
Bu işi başka bir yerden degiştiriliyordu ama ben nerden girdigimi unuttum:(

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
"Aşağıdaki DNS sunucusunu kullan" seçeneğinde ki yuvarlağı seçtikten sonra , aşağıyı verdiğim rakamlar neticesinde doldurmadınız mı , doldurulmuyor mu?

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Feveran Estomp' Alıntı:
"Aşağıdaki DNS sunucusunu kullan" seçeneğinde ki yuvarlağı seçtikten sonra , aşağıyı verdiğim rakamlar neticesinde doldurmadınız mı , doldurulmuyor mu?
"Aşağıdaki DNS sunucusu adresini kullan" dan sonra sizin bahsettiginiz gibi bir şeçenek çıkmıyor ki yazayım:( prc hizmeti,ad hizmeti saglayıcısı diye bir sayfa çıkıyor..istersen resminide ekleyebilirim ama yarın şimdi çıkmam gerekli..

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Tamam çıkmanız gerekiyorsa yarın ben yardımcı olurum. İyi akşamlar.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Bende DSN sunucuna kadar geldim ama numaralar gözükmüyor  yaa . . . var? ::)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
O noktaların içine rakamları siz yazıyorsunuz zaten.  :)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Yukarda belirtmiştim.
Yeğlenilen DNS sunucusu : 4 . 2 . 2 . 1
Diğer DNS sunucu: 4 . 2 . 2 . 2

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Şimdi,tekrardan tarif ettiğiniz yoldan gidecegim ve çıkan sayfayı gösterecegim bi saniye..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"İnternet İletişim Kuralları(TCP/IP) sekmesine bir kez tıklayıp hemen altında ki Özellikler butonuna tıklayın.
Yine burdan ileri dedigin yer çıkmadı...resminide ekelyim gör,ayrıca tıkla dedigin sekme,onun üzerindeki sekmelerle birlikde kendinden işaretli idi,işaretleme me gerek yoktu... :-\

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Canım en altakı kutucu tıklıcan onun özellilerine gireceksin.. Bu açtığın Microft Ağları için işlemcinin özellikleri ;)