YÖNETİCİ OLABİLMEK ?

• Konbuyu başlatan zere_canim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde zere_canim tarafından oluşturulan YÖNETİCİ OLABİLMEK ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,714 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı YÖNETİCİ OLABİLMEK ?
Konbuyu başlatan zere_canim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
Z

zere_canim

herkese selamlar... bu çocuk ileride yönetici olmak istiyor ama üniversitede hangi bölümde okumalı yeterli bilgisi yok? sizden üniversite ve bölüm önermenizi, bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. bu arada yönetici olmak için üniversite yetmez biliyorum, bu yüzden kendimi bir çok alanda hazırlamaya çalışıyorum, dilimi geliştirmeye ayrıca özen gösteriyorum fakat üniversitede bu işin akademik boyutu sonuçta. ilerde son sürat tırmanıcam ama ilk adımı doğru merdivene atmam çok önemli. yardımlarınızı bekliyorum Sevgiler... :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Zere: )
Daha öncede başlık açıp konu ile ilgili soru sormuştun ..
http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,17752.msg242327.html#msg242327
sanırım  ünüversiteye hazırlanıyorsun?
Daha yolun başındasın 'Yöneticilik' için henüz çok erken ..

G

general_ve

Kullanıcı
24 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
sevgili crt :) ben zere_canim şifremi unutmuşumda yeni hesap açtım :). yolun başındayım tabi ama hedefim ilerdeki hedefimden söz ettim. ve bu hedefime uygun olarak hangi bölümü okumalıyım diyorum. işletme, iktisat, kamu yönetimi...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili General:)

Yeni rumuzun bana sanki yüksek rübbeli bir asker olmaya karşı bir eğilimin olduğu izlenimini verdi:)
Hadi balakım senin için ne hayırlı ise o olsun..
Başarılar