Yönetici adayı için önerileriniz?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arşiv kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yönetici adayı için önerileriniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arşiv
Konu Başlığı Yönetici adayı için önerileriniz?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Feveran eskiden moddu kısa bir süre ÖSS sınavı nedeniyle girmiyordu KG'ye
sonrasında sınavı bittikten sonra hala ilgisiz olduğundan modluktan düşürüldü Özgür tarafından

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
İnsanın girdiği saat girebildiği saattır diye düşünüyorum, bu yüzden kimseden "moderatörlük" görevi için zamanını bize, buraya ayırmasını isteyemeyiz. Burada sizde bende kendi rızamızla görevliyiz ve uygun olduğumuz zamanları ayırıyoruz.
Bu yüzden moderatörlük durumunu üyeyle görüşmeden, üyenin mevcut online süre ve zamanını, katılımını ve katkısını göz önüne alarak değerlendirmeliyiz.

Bazı üyeler vardır ki çok iyidir, tam bir üyedir. Fakat bu iyi bir moderatör olabilir anlamına gelmez.
Bazı moderatörlerde vardır ki, biçilmiş kaftan gibi, o moderatördür ve moderatör kalmalıdır, ne üye ne admin.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Thunder' Alıntı:
İnsanın girdiği saat girebildiği saattır diye düşünüyorum, bu yüzden kimseden "moderatörlük" görevi için zamanını bize, buraya ayırmasını isteyemeyiz. Burada sizde bende kendi rızamızla görevliyiz ve uygun olduğumuz zamanları ayırıyoruz.
Bu yüzden moderatörlük durumunu üyeyle görüşmeden, üyenin mevcut online süre ve zamanını, katılımını ve katkısını göz önüne alarak değerlendirmeliyiz.

Bazı üyeler vardır ki çok iyidir, tam bir üyedir. Fakat bu iyi bir moderatör olabilir anlamına gelmez.
Bazı moderatörlerde vardır ki, biçilmiş kaftan gibi, o moderatördür ve moderatör kalmalıdır, ne üye ne admin.
İnsanın girdiği saat girebildiği saattır diye düşünüyorum sözüne fazla katılmıyorum Osman, çünkü bazen gündüz burada olduğundan ve üye olduğu için akşam giriş yapmıyor olabilir, ve bazı şeyler sorularak da bilgi alınabilir,

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben online süresinden çok, online olduğu sürede neler yaptığına bakıyorum adayların. Özlem'de gündüz giremiyor ama nerdeyse tüm akşam burada ve hiç bir mesajı atlamaz, atılan her mesajı okur, eksik kalanları giderir.
Gündüz Mod eksiğimizin olmaması nedenine gelince, ben genellikle buradayım, Didem iş için çıkmadığında burada, ve Gülşah, şirketin bugünlerdeki durumundan dolayı daha az bağlansada bağlanabildiğince burada. Elbette herkes gönüllü, ancak burada Mod sayısı az olduğundan bazılarımız daha uzun zaman kalmak durumunda kalıyoruz. Şikayetçi olmak değil bu, keyif veren bir durum ama özellikle ben biraz fazlaca kalmak durumundayım,işim zaten bsayarda olduğu için, ama arada  üyelerle sürekli diyalog halinde olan benim ve hakkımda garip düşüncelere filan kapılıyorlar, biliyorsunuz sizde. :)
Harun'a gelince; herhalde geyikte bolca sohbet ettiğim için olacak, taraflı falan filan gibi baktığım düşündün Osmancım, ama yok böyle bir şey. Ben her zaman söylerim, tek bir kişinin reddi benim için geçerlidir, ama kişisel gelişimin ve siteden nasıl yararlandığını ve siteye katmak istediklerini izledim, benim açımdan yeterlidir kendisi. Üstelik böyle bir görev verilirse geceleri daha yoğun burada olabilir kanımca.

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Önerdiğiniz kişi ONline süresince laylaylomdan başka birşey yapmıyor, sizde geyikte buna katılıyorsunuz yönetim olarak, bumudur hepsi? Bana kayda alınacak kaç mesajını sayabilirsiniz yahu? yapmayın, bu yetkiyi almakta vermekte bu kadar basit değil. Evet taraflısınız sadece sen değil zynep, düşmeyin insanların üzerine bu kadar, her düştüğünüzüde yanınıza çekmeye çalışmayın.
MaxMESA konusunu ben kapatıyorum, siz isterseniz aranızda tartışmaya devam edin.
Farklı önerileriniz varsa değerlendiririz..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
MaxMESA laylaylom yapmıyor Osman. Her konu altında mesajını görebilirsin. Ben çok laylaylom yapıp, konuları istediği yöne çeken üye mesajlarıda gördüm, bu konuya hiç girmeyelim isterseniz, en az 50 tane bu tarz mesaj bulabilirim.
Üstelik geyiği bile takip ederseniz, orada atılan mesajlardan kişilerin ne kadar farklı konularda nasıl yazdığınıda takip edebiliriz. Sonuçta geyiğin bile bi felsefesi var sanırım. İnsanların birbirlerini tanıyabilecekleri gayet gerekli bir bölüm bence. Ben her sabah oraya en az 25 mesaj atıyorum, peki başka hangi konu altında yazmamışım? Taşınacak, kilitlenecek konuları görmemiş miyim? Uyarı mı atlamışım?
Bu sürattir, uyumdur, sorumluluktur.
Biz burada zaten "aday" arıyoruz? Başaramazsa görevi alınır, aynen Feveran'ı ve kabekayı benim önerdiğim gibi, ve başaramadılar, görevlerinin alınmasını bizzat ben istedim Özgür'den, haklı buldu ve aldı.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayrıca gündüz mod sıkıntısı yok gece takılan birileri lazım, gececileri takip edersek biraz sevinirim.
İnsanın girdiği saat girebildiği saattır diye düşünüyorum, bu yüzden kimseden "moderatörlük" görevi için zamanını bize, buraya ayırmasını isteyemeyiz.
Çelişki var sanırım! Kimseden zaman isteyemeyiz diyorsun, şu andaki moderatörlere akşam da zaman ayırırsanız sevinirim diyorsun!

Harun'a gelince.. Harun belki de çoğu üyeden / adaydan / moderatörden daha çok zamanını harcıyor sitede. Gündüz zaten burada akşam da 2300 e kadar falan bağlanıyor gördüğüm kadarıyla. Ben akşamları giremiyorum mesela, çünkü her gün bilgisayarı götüremiyorum şirketten.

Laylaylom yapıyor evet! Ama yaptığı kadar da veriyor. Sadece geyikte değil, özellikle son zamanlarda tüm konularda aktif Harun. Ve Zeka Soruları kısmını çok seviyor mesela. Benim çok hoşuma gidiyor bu, çünkü insanları düşünmeye / yorum yapmaya zorluyor.

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
dideM' Alıntı:
Ayrıca gündüz mod sıkıntısı yok gece takılan birileri lazım, gececileri takip edersek biraz sevinirim.
İnsanın girdiği saat girebildiği saattır diye düşünüyorum, bu yüzden kimseden "moderatörlük" görevi için zamanını bize, buraya ayırmasını isteyemeyiz.
Çelişki var sanırım! Kimseden zaman isteyemeyiz diyorsun, şu andaki moderatörlere akşam da zaman ayırırsanız sevinirim diyorsun!
Ben çelişki göremiyorum, dikkat edersen gececileri takip edersek sevinirim diyorum, bu moderatör olabilecek kişilerin takibi.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben çelişki göremiyorum, dikkat edersen gececileri takip edersek sevinirim diyorum, bu moderatör olabilecek kişilerin takibi.
Dediğimi anlamamışsınki! İnsanların girdiği saat zaten girebildiği saattir, zaman ayrımasını isteyemeyiz diyorsun bir taraftan da şu andaki moderatörlerden geceleri zaman ayırmalarını istiyorsun! Çelişki burada, gece gündüz olmasında değilki!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sakin lütfennn... :)
Yav Belediye Başkanı adayı aramıyoruz. Bizim Mod'a ihtiyacımız var mı? Var.
Burada 2 isim anılıyor mu? Evet.
Harun ve Ebru.
Ebru konusunda Özgür'ün itirazı olmuştu.
Ama Harun konusunda burada onay var, Özo'da izleyin demişti.
İzledik.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Haa bu arada hemen ekleyeyim, elbette diğer üyeleride izliyorum, takıntılı falan filan değilim. Ama online süreleri düşük olunca net bir karar vermek biraz zor. Öğretmen üyelerimiz var, harariye örneğin. Türkçesi düzgün, düşüncelerini dile getirme hoş, ılımlı uyumlu bir hanım. Bilge45 aynı şekilde. Ama konuşmadan, ne kadar burada olabileceklerini, ne kadar zaman ayırabileceklerini bilmeden bir şey diyemiyorum ki? :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Osman çok özür dileriz ama burada bir demokrasi varsa, ki var, burada herkesin oyu var.
Sen de ben de yıllardır Özgür'le beraberiz ve son söz sanırım onundur.

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Evet, sizin demokrasi anlayışınız mevcut meclisimiz gibi malesef. Ben de Özgür'ün bana verdiği yetki ve güvene dayanarak önerilerinizi artık takip etmeyi bırakıp net bir şekilde VETO ediyorum. Daha bunu dallandırmanızın da ayrıca bir anlamı olmaz.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Burada neyi tartışıyoruz Osmancım?
Burada herkese Özgür görev ve yetki verdi. Keza bu konu başlığını açan kendisi, görev verdiği arkadaşlarıyla bu konuyu paylaşanda kendisi.
Neyse...
Özgür'ün başkanlığında bir konuşma rica ediyorum.
Ben hafta içi kendisiyle uzunca görüştüm, şu anda belki bizlerle birlikte, bizim istediğimiz kadar birlikte olamayacak sanırım.
Ama en azından bu sayfalarda artık gerginlik olmaması adına, kendisini beklemeyi daha uygun görüyorum.
Teşekkürler.

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Olur, hatta sizin demokrasiniz madem bu kadar kudretli hep birlik olup Harun buraya gelecek Osman'ıda istemiyoruz diye uzun uzun görüşün.

Ben bu konuyu 5 dakikaya kadar kaldırıyorum.
İyi seyirler..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ya ben anlamadımki, olay neden Harun'da kopuyor! bizim tavrımız Harun'a hayır demen değilki..
Neyse kaldır abi..