Yönetici adayı için önerileriniz?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arşiv kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yönetici adayı için önerileriniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arşiv
Konu Başlığı Yönetici adayı için önerileriniz?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Amaaannnn boşverinnn, üye olarak iyi bi üyemiz sonuçta, yapmış işte bi hata. Kaybeden kendisi sonuçta.
Neydi slogan;
Yola devam!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kendi açtığı konuyu bile takip etmeyen birini Mod adayı göstermişim ya, valla helal olsun bana!

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşlar Harun için bir kere daha düşünelim. Yorumları çok güzel. Tamam en çok geyiktedir ama her konuya da yorum yapıyor. Ve de buraya gelince kendini daha da düzeltecektir. Ne dersiniz? Biraz izleyelim mi beraber?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla sadece ne yazık diyorum, talihsiz mesajları için.
Beni silebilirsin Özgür, saroşum şu an, yarın kendime gelince okurum hiç sorun değil...  :-*
Ebruliyn ve MaxMesa.
Hala!
Kişisel gelişimle ilgilenmeyen, dinamik olmayı başaramayan, ama süslü sözlerle bazı arkadaşlarımızı fazlaca ilgilendiren kişiler beni hiç ilgilendirmiyor.
Dinamik bir sitede, dinamizm yaratacak, ve her konuda, silinen mesajlar da dahil, aktif olabilecek iki adayımdır.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yaratıcı_idea1da mükemmeldir ama buraya dinamizm gerek.
Sadece belli saatlerde bağlanan Mod'lar ne kadar hareket getirebilir, lütfen bunu tartışalım?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sanırım herkesin yoğun olduğu bir dönemdeyiz.
Gülşah'ın online süresi epey düştü, Didem iş gezisinde sanırım, Muhammed aynı yoğunlukta, Özlem'in pc bozuldu, ve aynı şekilde benim yaşamımdaki gelişmeler falan filan derken, siteyi hepimiz ihmal ediyoruz istemeden.
Bu durumda Mod adaylarının değerlendirilmesi kaçınılmaz sanırım.

Ancak, eğer bizler burada olmazsak, denenecek adayların yararı ne kadar olur, konusunda biraz kararsızım.
Bu nedenle buraya çok çok güvendiğim, ve her iki siteye yetişebileceğine inandığım, çalışma disiplinini her zaman çok takdir ettiğim, Tülay'ın, nerdeyse 3 yılı bulan sanal/reel dostluğumuza güvenerek/dayanarak Süper Mod olarak alınmasını çok isterim.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Tülay'la bu konuyu konuştum ben zaten.
Kalbim'i biraz düzene soktuktan sonra, getireceğim inşallah.

Bunun haricinde göze batan buradaki arkadaşlarda dikkatinizde olsun lütfen.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Cσ∂єx' Alıntı:
Tülay'la bu konuyu konuştum ben zaten.
Kalbim'i biraz düzene soktuktan sonra, getireceğim inşallah.
Çok güzel bir haberdi, çok teşekkürler Özgür.
Ben iki taraftada etkili olabileceğinden eminim zaten. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Bu bişileryapmaklazım rumuzlu üye hızlı,aktif ve son derece özgün yorumlara sahip,biraz daha izleyip değerlendirelim bakalım.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende bu üyeyi eskilerden mi acaba diye izliyordum.
Senaristin çok eski bir konusu altına ilginç bir yorum yapmış.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir banlı üyenin çok eski konusuna, diğer bir banlı üyeden alıntı yaparak yanıt vermiş, üstelik alıntı epeyce dini. Tesadüfte olabilir, inşallah öyledir, yorumları güzel, Türkçe düzgün ama daha 1 günlük üye için, bu yorum ilginç geldi bana;

bişileryapmaklazım' Alıntı:
güzel bir paylaşım, güzel bir yorum.... Japonlar için üzüldüm çünkü aşkın gözü vardır görmek ister, kulağı vardır duymak ister.... hissetmek ister .... bu böyle gider. Bu siteyi, siteye renk katanları seviyorum :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Pranoyak etti beni bu banlı üyeler zaten yav.
Ne yana bahsam,senaristi,bülenti,sunflo bilmemne yi görüyorum sanki.
Önyargılı biri oldum çıktım vesselam.
Biz bir şey kaybetmeyiz valla,biz insan oldukları için değer veriyoruz vereceğizde,ha onlar bu sınırın dışına çıkarlar isede biz yine insanca gerekli cevabı veririz.

Korkuyorum desem yalan olmaz valla hehehhe hep bir ''Acaba'' kalıyor aklımda,ama ne yapalım yenmek lazım bu durumu.
Teşekkür ederim.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
8)
Paranoyak mı etti...
Ayh, kıyamam sana ben :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Cσ∂єx' Alıntı:
8)
Paranoyak mı etti...
Ayh, kıyamam sana ben :)
Öyle valla abi yav, kötü bir şeymiş paranoya aman aman aman düşmanıma dilemem valla.
Neyse...
Teşekkür ederim abi kıyma bana zaten yav yazık bana.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Son günlerdeki çizgisi, hemen her konuya katılımı, konular açması, ve online süresini gözönüne alarak ben MaxMESA diyorum yine.
Osmancım sen takip edebildin mi biraz?

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Son günlerdeki çizgisi, hemen her konuya katılımı, konular açması, ve online süresini gözönüne alarak ben MaxMESA diyorum yine.
Osmancım sen takip edebildin mi biraz?
Ben MaxMESA için hep olumlu düşündüm zaten. Bence de değerlendirilmeli. Osman sen de bir göz atar mısın.. Bakalım fikrin ne olacak :)

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
MaxMESA
Bu kişide hala moderatör potansiyeli göremiyorum, ve aynı insan üzerinde neden ısrarla duruyorsunuz anlamış değilim. Ayrıca gündüz mod sıkıntısı yok gece takılan birileri lazım, gececileri takip edersek biraz sevinirim.

Ebruliyn hakkında birşey bilmiyorum, takip ederim.
Feveran Estomp isimli üye dikkatimi çekiyor. Nedir ne değildir, nasıldır bilmiyorum ama katılımı güzel.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Thunder' Alıntı:
MaxMESA
Bu kişide hala moderatör potansiyeli göremiyorum, ve aynı insan üzerinde neden ısrarla duruyorsunuz anlamış değilim. Ayrıca gündüz mod sıkıntısı yok gece takılan birileri lazım, gececileri takip edersek biraz sevinirim.

Ebruliyn hakkında birşey bilmiyorum, takip ederim.
Feveran Estomp isimli üye dikkatimi çekiyor. Nedir ne değildir, nasıldır bilmiyorum ama katılımı güzel.
Nedeni basit Osman, konulara yorumu gayet iyi, ve katılım oranı olarak da fena değil.
Belki konuşulsa akşamlarıda giriş yapabilir, konuşulmadan bilinmez  :-\