Yönetici adayı için önerileriniz?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arşiv kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yönetici adayı için önerileriniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 698 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arşiv
Konu Başlığı Yönetici adayı için önerileriniz?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
MSN : osahin@aku.edu.tr

Ekleyin lütfen.
Küçük bir konuyu konuşmak istiyorum.

İyi akşamlar.
Ebruliyn adlı kullanıcıya attığım mesaj.

Gelen cevap :

ebruliyn' Alıntı:
Merhaba;
Konuşmak istediğiniz konuyu buradan iletebilirsiniz.Bir sorun mu var?Farkında olmadan yanlış birşey mi yaptım.
Attığım yanıt :

Konuşulabilecek bir şey olsa "özel mesaj" yazmayı bildiğimi gördüğünüz üzere yazardım?

Ancak artık bir değeri kalmadı.

İyi günler.
Bilginize...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Özgürcüm keşke özel mesajda msn ni yazarken konuyada azcık değinseydin  :)
Banada Gülşah böyle bir konuda bilgi vermemiş olsaydı aynı tepkiyi verebilirdim.
tabi yinede sen bilirsin ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla bence bu kızın süper karakterde olduğunu gösterir.
Bir de o açıdan bakın lütfen.
Yani şimdi çok çok özür, Özgür'ün niyetini yanlış düşünmesi bizim için eksi olsa da, kız için artı değerdir benim gözümde.
Demek ki kişilik sahibi.
Yani Özo, pat diye "alın Msn'imi... ayyy ne mutlu oldum" diyenleride yaşadık ablacım.
Özlem'e katılıyorum.
Bu kız site içinde tek bir manyelli (abi bu ne demekse) mesajına rastlamadığım gibi, her konuda olması çok hoş.
Benden yana süper bir Mod adayı.
İleride Mod olursa buna güleriz ve takdir ederiz.
Bence.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özlem' Alıntı:
Banada Gülşah böyle bir konuda bilgi vermemiş olsaydı aynı tepkiyi verebilirdim.
Bu arada...
Gülşah, biz hep ne diyoruz? Lütfen burada aday olarak adı geçenlere bunu yazmayın!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu arada Efza artık kesinlikle adayım değil, belirteyim!
Bu ne naz bu ne niyaz?
Başı ağrımışta...
Harun'un adaylığını çektim, bu kıza onayım ise artık 0!

yaratıcı_idea... keşke online'ı yüksek olsa.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Yani şimdi çok çok özür, Özgür'ün niyetini yanlış düşünmesi bizim için eksi olsa da, kız için artı değerdir benim gözümde.
Demek ki kişilik sahibi.
Yani Özo, pat diye "alın Msn'imi... ayyy ne mutlu oldum" diyenleride yaşadık ablacım.
Benim gözümde artı değil.
Niyetim zaten başka olsa mailini, msnini ve de diğer tüm bilgilerini görebiliyorum.
Eklerim, konuşurum  ne koşacaksam.

Bu sitenin editörü, sahibi (bunlara rağmen) bir konuda bir üyesiyle konuşmak istiyorsa mutlaka bir nedeni olmalı. Nezaketen de olsa bir şeyler yapılır.

Yok özel mesaj yazarak da belirtebilirmiş-mişim?

... hadi ya?

Özel mesaj atmayı mı bilmiyorum?
Yoksa neyi özel mesaj olarak atıp, neyi atamayacağımı mı kestiremiyorum?

Buna "artı değer" değil ; burun büyüklüğü denir.

VE burnunun ucunu göremeyen insanlarla işim olmaz.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özgür, bunları senin gördüğünü düşünemeyebilir, herkes forum kurdu değil ki canımcım?
Herkes Msn kullanmayabilir, ya da kişileri eklemekle ilgili sorunları olabilir, yaşadım biliyorum. Üstelik kızın verdiği yanıtta bir saygısızlık göremedim ben;
"Bilmeden yanlış bir şey mi yaptım?" sorusunu sormuş.
Bu soru yerine; "Ben Msn kullanmıyorum, acaba konuyla ilgili buradan yazışabilir miyiz?", "Msn adresi vermek prensibim değil, acaba konuyla ilgili buradan biraz açıklama yapabilir misiniz?" deseydi daha doğru olabilirdi. Burada bir saygısızlık yapmış, çünkü senin attığın mesajın uslubu gayet ciddi ama bu ciddiyet bile korkutmuş olabilir. Ve lütfen insanları iyi tanımadan, şartlarını bilmeden hemen yargılamayalım derim ben.
Nitekim Özlem'de, "benim haberim olmasaydı aynı tepkiyi verebilirdim." şeklinde dürüst bir yanıt vermiş. Ama şimdi aramızda ve gayet başarılı bir Mod.

Ancak zaten bu mesajlaşma sonucunda, artık adaylığı söz konusu bile değil elbette, bunu kabul ederim. Dün akşam "ilerde buna güleriz" dediysemde, mantıklı düşününce bu aşamadan sonra bunu söz konusu bile etmek hata olur.

Bu sitenin editörü, sahibi (bunlara rağmen) bir konuda bir üyesiyle konuşmak istiyorsa mutlaka bir nedeni olmalı. Nezaketen de olsa bir şeyler yapılır.
Yerden göğe haklısın bu konuda. Mesajımın başında bunu belirttim zaten.

Ufak bir cahillik sonucu saygısızlık etmiş diyebilirim. Benimde netle haşır neşir iki genç kızım var ve kullanım koşullarını, kendilerine koydukları sınırları gözlüyorum, erkek arkadaşlarıyla net konusunda tartışmalarını biliyorum ve bu tip redlerin nedenlerini anlayabiliyorum. Şahsi düşüncemdir. Ama seni çok iyi tanıdığım için, yanıtı sana saygısızlık olarak kabul etsemde, genel düşüncem bu yöndedir. Keşke biraz daha açıklayıcı bir mesaj yazsaydın diyorum artık sadece.
Çok farklı şeyleri tartışıyor olabilirdik o zaman burada.

Ve;
Dün akşam önce gerçekten çok sinirlenerek ama daha sonra gülümseyerek buraya iki mesaj daha attım.
Diğer adayımız Efza hakkında.
Kendisi benim gözümde, Yönetici olmak için yeterince olgun olmayan bir üyemizdir. Başlangıçta gösterdiği tutarlılığı ne yazık sürdüremedi. Kişilikten söz etmiyorum, lütfen yanlış anlaşılmasın.

Ve, tühh yaaa... diyorum, yoğunlaştığımız iki aday hayalkırıklığı yarattı, ne olacak şimdi?

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ve, tühh yaaa... diyorum, yoğunlaştığımız iki aday hayalkırıklığı yarattı, ne olacak şimdi?
Arkadaşlar bana çok ince bakıyormuşuz gibi geliyor. Hiç birimizin mi hatası olmadı, hiç birimiz sizin beklediğiniz/istediğiniz gibi değiliz ki bun arkadaşların neden öyle davrandıklarını da bilmiyoruz. Neden diye sormadan kesin yargı koyuyoruz.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
Arkadaşlar bana çok ince bakıyormuşuz gibi geliyor. Hiç birimizin mi hatası olmadı, hiç birimiz sizin beklediğiniz/istediğiniz gibi değiliz ki bun arkadaşların neden öyle davrandıklarını da bilmiyoruz. Neden diye sormadan kesin yargı koyuyoruz.
Ben hep uzatarak yazıyorum, sen benim anlatmak istediğimi hep tek bir cümleyle özetliyorsun Didem. Çok teşekkür ederim.
Fahri Süper Moderatörüm olur musun? :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben hep uzatarak yazıyorum, sen benim anlatmak istediğimi hep tek bir cümleyle özetliyorsun Didem. Çok teşekkür ederim.
Fahri Süper Moderatörüm olur musun?
Ben anlamadım. Yanlış bişey mi dedim yaw? Dalga mı geçiyon ciddi mi yazıyon:)))

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
Fahri Süper Moderatörüm olur musun?
Ben anlamadım. Yanlış bişey mi dedim yaw? Dalga mı geçiyon ciddi mi yazıyon:)))
Çok ciddi yazdım valla, geçenlerde Mustafa konusunda sayfalarca yazdım, sen geldin benim o koca sayfalar dolusu anlatmak istediğimi bir cümlede özetleyiverdin unuttun mu? :)
Şimdi de demek istediğimi özetlemişsin.
Olabilir bu tip davranışlar, nedeni bilmeden hemen yargılamayalım derim ben.
Bazı bayan arkadaşların çekinceleri olabilir.
Saygısızlık etmesine neden olabilecek çekincelerde olabilir bunlar.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Anladım. :)
Ben de böyle düşünüyorum ve sana hak veriyorum.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Zynep' Alıntı:
Özlem' Alıntı:
Bu arada...
Gülşah, biz hep ne diyoruz? Lütfen burada aday olarak adı geçenlere bunu yazmayın!
Didem ve Zeynep'in düşüncesine ben de katılıyorum . :)
Sadece uslüp yanlışlığı var bencede. :)
Bir de Zeynep o dönem Özlem mod için görüşüleceği zaman yanlış anlaşılma sonucu ben Özlem'e belirtmiştim. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tamamdır Gülşahcım. :)
Bu önemli bir konu biraz, çünkü burada aday olarak sunduğumuz isimleri günlerce tartışıyoruz, izliyoruz, ve son karardan sonra üyeye gereken açıklama yapılıyor biliyorsunuz.
Hiç kimse, adı üzerinde tartışılırken, haberdar edilmesin ki sonradan karşılıklı hayalkırıklığı yaşanmasın.
Uyarı bu amaçladır.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
dideM' Alıntı:
Yo aslında ince bakmıyoruz.Elbette herkesin hatası var,varolucakta,
Neden böyle davrandıklarını bilmiyoruz?
Bence benimsememe,yada özümseyememe mevcut.Bu arkadaşın davranışında.
Zaten gerekli açıklamayı özgür yapmış fazlaca birşey eklemicem.
Açıklamasını gayet mantıklı buluyorum.

O denlide önemli bir durum değil,başka arkadaşları değerlendiririz.
Şimdilik askıda kalsın bir süre.
Teşekkür ederim.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İşte ben de bunu diyorum zaten: Nedenini bilmiyoruz!

Neyse abi uzatmayayım.. Siz daha iyi bilirsiniz..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
dideM' Alıntı:
İşte ben de bunu diyorum zaten: Nedenini bilmiyoruz!

Neyse abi uzatmayayım.. Siz daha iyi bilirsiniz..
Uzatabilirsin kaptan yav :) kısa cümlelerden haz almıyorum heheheh.
Yav şaka bir yana,arkadaşın duruma yaklaşımı faul,biz burada adam yermişiz gibi sanki,ya burada o kadar zaman geçirmesine rağmen burasını,amacını bu amaç doğrultusuda işleyişi sağlayan kişileri benimsememiş gibi.
Neyse...
Dediğin gibi olsun.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
dideM' Alıntı:
Benim beklentilerime cevap verdiğinde moderatörüm olur.
Nedenleri, niçinleri bu kadar dış kapının mandalıyken beni bağlamıyor.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav şaka bir yana,arkadaşın duruma yaklaşımı faul,biz burada adam yermişiz gibi sanki,ya burada o kadar zaman geçirmesine rağmen burasını,amacını bu amaç doğrultusuda işleyişi sağlayan kişileri benimsememiş gibi.
Ya hocam es geçtiğiniz bir konu var ama.. Kaç tane forum sitesi böyle ki?
Herkes güvenemeyebilir, tanıyamayabilir. Bunun için insanları suçlayamayız diyorum ben.
Özgür bakış açında haklısın abi, başka bişey yapmak istesen zaten elinin altında ok, ama o da kendini savunmak istemiştir. Bence bu kadar sert olunmamalı!

Neyse Özgür'cüm seni ikna etmek, düşünceni değiştirmek zordur. :)
Fikrimi söylemek istedim.