yılın fıkrası diyorlar :)

• Konbuyu başlatan erdkncl
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde erdkncl tarafından oluşturulan yılın fıkrası diyorlar :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,279 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı yılın fıkrası diyorlar :)
Konbuyu başlatan erdkncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kahvekeyfi
E

erdkncl

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
TÜRKİYE'DE YILIN FIKRASI:

Başbakan Erdoğan, dış destek aramak için İngiltereyi ziyarete gitmiş. Ziyareti sırasında Kraliçe tarafından çay içmeye davet edilen Erdoğan,Kraliçeye kendi liderlik felsefesinin ne olduğunu sormuş.
Kraliçe 'çevremi akıllı insanlarla doldurmak' cevabını vermiş.                                          Erdoğan bunun üzerine kraliçeye çevresindeki insanların akıllı olup olmadıklarını nasıl ayırt ettiğini sormuş.
Kraliçe, 'onlara doğru soruları sorarak ayırt ediyorum' diye
yanıtlamış ve 'izin verin göstereyim' demiş.

Kraliçe hemen Tony Blair'i aramış ve:

'Sayın Başbakan , lütfen bu soruya cevap verin: Annenizin bir çocuğu var, babanızın bir çocuğu var ve buçocuk sizin ne kız ne de erkek kardeşiniz. Kimdir bu? ' diye sormuş.
Tony Blair: 'Bu benim majesteleri' diye yanıtlamış.

Kraliçe:Doğru.'Teşekkürler,iyi çalışmalar Blair' demiş ve Erdoğan'a dönerek:'Gördünüz mü Sayın Erdoğan?'

Erdoğan:'Evet majesteleri, çok teşekkür ederim, bu metodunuzu kesinlikle kullanacağım' diyerek oradan ayrılmış. Yurda dönüşünde hemen Unakıtan'ı yanına çağıran Erdoğan:'Kemal abi sana soracağım bir soruyu cevaplamanı istiyorum'demiş.
Unakıtan : 'Tabii efendim, nedir?'

Erdoğan: Annenin bir çocuğu var, babanın bir çocuğu var, ve bu çocuk senin ne kız ne de erkek kardeşin.Kimdir bu?
Unakıtan sağa bakmış sola bakmış düşünmüş taşınmış ve en sonunda:
'Efendim bunu biraz düşünüp sonra size cevap versem?' demiş.
Erdoğan kabul etmiş ve Unakıtan oradan ayrılmış, vakit kaybetmeden
Bakanlar Kurulunu toplantıya çağırmış,saatlerce bu soru üzerinde düşünmüşler,ama kimse bir cevap bulamamış.En sonunda Kemal Unakıtan, Kemal Derviş'i aramış ve durumu açıkladıktan sonra:

'Annenizin bir çocuğu var,babanızın bir çocuğu var, ve bu çocuk sizin
ne kız ne de erkek kardeşiniz. Kimdirbu?

Derviş: 'Bunda bilemeyecek ne var, tabii ki benim!' diye yanıtlamış.                                Cevabı alan Unakıtan hemen Tayyip'i arayarak: 'Cevabı buldum efendim, kim
olduğunu biliyorum, Sayın Kemal Derviş'demiş.

Tayyip büyük bir hayal kırıklığıyla cevap vermiş: 'Yanlış cevap Kemal Abi, Doğru cevap Tony Blair idi.'

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Hah yılın fıkrasıymış. Kim seçmiş merak ettim. Ayrıca bu fıkra böyle değil, fatih terim ve hakan şükür vardı içinde. Hem garip olay ilginç bilgiyle de alakasını anlamadım. Hakkaten ilginç.  ;D ;D

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Mesele akılı nerede arayacağını bilmekte  :laylaylom    ;D

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
yılın en salak fıkrası kesinlikle
şimdi kraliçe ve blair zeki oluyorlar ha tabi birde işin içinde derviş var geriye kalanlarda salak oluyorlar ha pardon birde bu fıkrayı yılın fıkrası seçen zeki arkadaşlarında hakkını yememek lazım.

K

kanuni_23

Kullanıcı
27 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
Yalova
ah ahh bu memleketi kim kurtarcak.....biz tabiki ama nasıl ? :'(

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
yılın en salak fıkrası kesinlikle
şimdi kraliçe ve blair zeki oluyorlar ha tabi birde işin içinde derviş var geriye kalanlarda salak oluyorlar ha pardon birde bu fıkrayı yılın fıkrası seçen zeki arkadaşlarında hakkını yememek lazım.
katılıyorum kanımca...