Yerim Seni ÖSS!

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan Yerim Seni ÖSS! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,089 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Yerim Seni ÖSS!
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gülümse hayata
P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bu kitap çok süper... Özellikle "ÖSS" ye benim gibi hazırlanan arkadaşlara ilaç gibi geleceğine eminim.... ;)

Not : Başlık tarafımdan (Özgür ŞAHİN - Codex) değiştirilmiştir. Lütfen başlıklarımızı ve mesajlarımızı TÜRKÇE'mize yakışır şekilde kullanalım.

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Eğer hiç takılmadan 10'a kadar sayabilecek düzeyde matematik,Yemek yerken kaşığı kulağına değil de ağzına götürebilecek kadar biyoloji,Evine bildiğin en kestirme yoldan gidebilecek kadar fizik,Doğum tarihini ezberden söyleyebilecek kadar tarih,Yağan şeyin kar değil yağmur olduğunu anlayabilecek kadar coğrafya,Başkalarından yardım almadan adını yazabilecek kadar türkçe,Çaya şeker yerine tuz atmayacak kadar kimya biliyorsan,Emin ol ki senin için ÖSS, doğum gününde en kestirme yoldan evine gidip senin için yaptırılan doğum günü pastasının üzerindeki yazıyı eksiksik sayıp üfledikten sonra pastanın tadına bakıp dışarıda yağan yağmuru seyrederek çay keyfi yapabilmen kadar kolay bir iştir...Şimdiiii yukarıda sayılanları yapamıyorsan lütfen bu kitabı usulca yerine koy ve hiç zaman kaybetmeden git uyu.Yapabiliyorsan bu kitabı al,en kısa zamanda oku ve dert etme, o iş tamam...

A

alpdolan

Kullanıcı
17 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bilecik
Evet  Kitap Bendede Var Şuan Okuyorum Herkese Tavsiye Ederim Üniversite Adayları İçin Çok Güzel VE Kesinlikle Faydalı Olacağına İnanıyorum

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bencede çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve şu an bende okuyorum gerçekten üzerimde bi etkisi oldu bütün "ÖSS" adaylarına bu kitabı tavsiye ediyorum...

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ewet kitabın gerçekten büyük bi faydasını gördüm..sonuçtada sınawı kazandımmm.. :) :)
kitabın bana kattığı en önemli şeylerden biri sınavı çok zor bir şeymiş gibi görmeyip stresimi azltmak olduu..
herkese tawsiye ediyorum ;) ;)

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Erdal Demirkıran ' ın çok güzel kitaplarından sadece biri bu :D  şeker yerine patates  D: çok hoşuma gitmişti :D ne güzel okuyan arkadaşlarla buluşmak.Bu kitabı çoluğu Çocuğu sınava girecekelere de tavsiye ediyorum ben(Şahsen). tesekkürler paylaşım için

A

alpdolan

Kullanıcı
17 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bilecik
Evet Ayrıca Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım Diye Bir Kitabı da Var Kişisel Gelişim İçin Çok Etkili Bir Kitap Olduğunu Düşünüyorum ..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Erdal Demirkıran, sitemizin anasayfasında da yazıları/makaleleri paylaşılan, benim de tanışma fırsatı bulduğum Türkiye'nin sağlam kalemlerinden biridir.

Dolayısı ile anasayfamızdaki (www.kendinigelistir.com) yazılarını da takip etmeyi unutmayınız.

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  selam prenses_06;kitap ilgimi çekti bende üniversite sınavına giricem,kitabın faydası olacağını düşünüyorum.yorumlarıda okuyunca iyice merak ettim bu kitabı ama anladığım kadarıyla yazarın bütün kitapları güzel yanılıyormuyum?

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Evet bu kitap Erdal Demirkıran'ın harika kitaplarından sadece birisi.Diğer kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim.Gerçekten müthiş bi yazar...

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
arkadaşlar erdal demirkıranın kitaplarının isimlerini yazarsnız çok sewinirim.. :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
"İFLAS ETMENİN YOLLARI"
"DÜNYANIN EN AKILLI İNSANI"
"DÜNYANIN EN AKILLI İNSANI'NDAN MASALLAR"
"SADECE APTALLAR 8 SAAT UYUR"  gibi kitaplarıda var arkadaşlar..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Erdal Demirkıran'ın bu kitaplarınıda okumakta yarar var özellikle kişisel gelişim için çok faydalı..

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM
SADECE APTALLAR 8 SAAT UYUR.
bn bunları biliyorm glsn'cim ama onun sitesinde diğerlerini de bulabilirsnn.

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Yerim seni ÖSS
Sadece Aptallar 8 Saat Uyur
Dünyanın En Akıllı İnsanından MASALLAR
İflas Etmenin Yolları