Yeni Bir Başlangıç

• Konbuyu başlatan Yldzbal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Yldzbal tarafından oluşturulan Yeni Bir Başlangıç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 361 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Yeni Bir Başlangıç
Konbuyu başlatan Yldzbal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Y

Yldzbal

Kullanıcı
7 May 2020
En iyi cevaplar
0
3
Herkese merhaba. Ben de kendimi geliştirmek üzere yanınıza geldim. 🙈 Çok mutlu ve heyecanlıyım aslında. Genel kültürümü artırmak ve bambaşka biri olmak istiyorum. Çünkü değişmeye ihtiyacım var. Böyle kalmak istemediğimi biliyorum. Umarım her şey güzel olur. Sevgiler ☺🙋🏽‍♀️

OnurDenizYildiz

OnurDenizYildiz

Onur Deniz Yıldız
Moderatör
21 Nis 2020
En iyi cevaplar
0
3
Çanakkale
www.onurdenizyildiz.com
Herkese merhaba. Ben de kendimi geliştirmek üzere yanınıza geldim. 🙈 Çok mutlu ve heyecanlıyım aslında. Genel kültürümü artırmak ve bambaşka biri olmak istiyorum. Çünkü değişmeye ihtiyacım var. Böyle kalmak istemediğimi biliyorum. Umarım her şey güzel olur. Sevgiler ☺🙋🏽‍♀️
Merhabalar,
Aramıza hoşgeldin... Bence buraya kayıt olarak değişimeye başladın bile... İnsanın en büyük sermayesi yine kendisi ve burada kendine yatırım yapabileceğin bir çok konu bulacaksın. Bu yolducukta bir rehbere ihtiyacın olursa kendini geliştir ailesi olarak buradayız... Tekrardan bu geniş ailenin içine hoş geldin...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Hoşgeldin.