Yemin ederim kanım dondu...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yemin ederim kanım dondu... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,548 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yemin ederim kanım dondu...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bişileryapmaklazım
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Ocağında bulunduğunuz peygamber adına.. İnandığınız Allah adına..Bir çakıl taşı için canınızı ortaya koyduğunuz bu ülkenin, hissizleşmeyen insanları adına yalvarıyoruz size.. Biliyoruz..”Allah bize de nasip eder inşallah” diyerek şahadet şerbeti içmeye gittiğinize Allah’a iman eder gibi iman ettik ve inandık.. Ama ne olur artık şehit düşmeyin.... Haşa..  ”Bu ülke için değmez” demiyorum..Ama bilin ki; eskiden naaşlarınız geldiğinde damarlarında kezzap dolaşıyormuş gibi içi cayır cayır yananlar bile artık şehit düşmenizi kanıksadı.. Bilin ki, siz orada kan akıtırken, birileri burada resepsiyonlarda, kokteyllerde su gibi içki akıtıyor..Bilin ki sizin orada hainlerin sıktığı kurşunlarla ensenizden vurulmanız, burada televizyonlardaki eğlence programlarının yayınını sekteye uğratmıyor.. Bilin ki sizin şehit düşmeniz taş çatlasa 5 dakika, Kezman’ın kalecinin ayağına basıp basmadığı tartışmaları 1 saat sürüyor.. Bilin ki sizin gövdenizde mermi delikleri açılması, Müjde Ar’ın gazozunun kapağının Bedri tarafından açılması kadar önemli değil.. Sizin kan kırmızı, iç karartıcı halinizi görmektense, BBG evindeki cümbüşü seyredip gözü gönlü açılsın istiyor artık bu memleketin insanı.. Bilin ki bu millet artık sizin için, vatanı için tek yumruk olmayı beceremiyor.. Siz son nefesinizi verirken, biz Türkiye’ye gelen NBA’lı basketçilerin meze diye kullandığı Türk kızların güzelliklerini nefes nefese izliyoruz.. Bilin ki, biz sizi vuran silahların nereden geldiğini bir, hadi bilemedin iki gün, Malezya’nın nasıl bir yer olduğunu ise aylarca tartışıyoruz... Bilin ki, biz sizin yaz-kış dağlarda ne yiyip ne içtiğinizden, üşüyüp üşümediğinizden çok, okul kapılarında başları kapalı olan türbanlı kızlarımızı konuşuyoruz.. Sizin Kuzey Irak’a girmenizden çok Hayrunnisa Gül’ün protokole girip girmeyeceğini merak ediyoruz.. Boşuna “Vurulduk ey halkım unutma bizi” diye çığlık atmayın.. Biz şu aralar Emin Çölaşan’ın “Kovulduk ey halkım unutma bizi” kitabıyla meşgulüz..Ve bilin ki; Bu ülkede şu aralar size ve sizin karın deşici hainlerden koruduğunuz masumlara yapılan alçakça saldırılar için, “Kendileri yapmıştır” diyen haysiyetsizler türedi..Sizin kendi kendinizi şehit ettiğinizi söyleyecek kadar akılsız ve namussuz yaratıklar var bu ülkede artık ve ne yazık ki onların sesi daha çok çıkıyor artık..  Sizin Gabar’da, Cudi’de aradıklarınızdan bazılarını biz maaşa bağladık. Meclis’te ceylan derisi koltuklarda ağırlıyoruz.. Hatta inanmayacaksınız, onların telefon paralarını bile biz ödüyoruz.. Siz orada “Her şey vatan için” diye inlerken, biz burada demokrasi adı altında kravatlı teröristlere Türkiye’ye küfretme hakkı tanıyoruz... Damarında biraz Türk kanı dolaşanları, yüreği sizin için yananları ise “Canım aldırmayın siz o ulusalcılara” diye susturuyoruz.. ”Be kardeşim, sizden bize hiç mi fayda yok. Hiç mi yardıma geleniniz olmayacak” diye sorarsanız.. Vallahi biz de gelmek istiyoruz ama ABD’nin izin vereceği günü bekliyoruz.. O güne kadar..Tekrar yemine verdiriyoruz, “Ne olur şehit düşmeyin” Bu yazdıklarımızı da duyun ki, bir terörist öldürdüğünüzde sadece bir terörist öldürmediğinizi, buralarda da onlarca teröristi kahrından öldürdüğünüzü bilin..

www.kalbim.gen.tr
Süleyman Özışık

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
paylasımın için tsk ederim.cok guzel yazmızsın ..

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt haklısın Codex.. teşekkürler..

K

Kardelen

paylaşım için tşkler codex gerçekten güzel bi paylaşım kanımızı donduracak kadar ....

B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok kotu oldum yaa :'( :'(  paylasımın ıcın tesekkurler

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sana katılmıyorum türk halkı bir vücut oldu şehitlerine ağladı  yasını tutuyor tabiki hayat devam ediyor ama türk halkı duyarlıdır kanının son damlasına kadar vatanını savunacaktır analar mehmetcik doğurmaya mehmetcikler vatanımızı savunmaya tek bayrak altında yaşamaya devam edilecektir ne mutlu türküm diyene türk halkı kenetlendi omuz omuza yürüyor ve yürüyecektir şehitler ölmez vatan bölünmez hepimiz mehmetciğiz kanımızın son damlasına kadar savunuruz vatanımızı

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sonuna kadar haklısın codex
yalnız bu dediklerin zaten birilerine satılmış insanların yaptıkları
onları da adamdan saymıyoruz emin ol
bugün halk yüreği sızlayarak hıçkıra hıçkıra ağlıyorsa
hala kurtuluş savaşındaki ruhu yıkamamışlar demektir
biz o dönemdeki askeriz

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Güzel bir açıklamaydı Teşekkürler..

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Çok güzel bir yazıydı, teşekkürler Codex...  :(  :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
türk halkı duyarlı ama yeterince değil , malesef yapılan eylemler küçük kalıyor daha büyük şeylerin yapılıp sesimizin duyulması lazım ...
teşekkürler codex..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
codex çok çok çok haklısın halkımızın daha duyarlı olması ve daha çok ses  gerekir sadece üzülmek yetmiyor  :'( :'( :'(

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
okyanusya' Alıntı:
türk halkı duyarlı ama yeterince değil , malesef yapılan eylemler küçük kalıyor daha büyük şeylerin yapılıp sesimizin duyulması lazım ...
teşekkürler codex..

kesinlikle öyle okyanusya, ssadece üzülmek aglamak değil..aglayınca diğerlerine tepki vermiş olmuyoruz...bizler böyle terör için gercek tepkimizi ortaya koymamız gerekiyor...bazı ürünlerii kullanmamak gibii..böyle bi tepkiyi de ÇOĞU insanlarrımız umursamıyor, unutmayınn...!!! SEVGİLER..

T

tnctrkcell

codex çok haklısın ama ben güzel günlerin çok yakın olduğuna inanıyorum...her şey çok güzel olacak...

S

simurg_288

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayal kırıklığının başkenti
böyle olaylar çok üzücü
GEÇENLERDE URFANIN SURUÇ İLÇESİNE BİR İŞİMDEN DOLAYI GİTTİM TÜRKİYENİN HERYERİNDE ŞEHİTLERİMİZ ÖLMESİN KAHROLSUN PKK DENİYOR BENDE KATILIYORUM KAHROLSUN TERÖR
AMA SURUÇTA ÜZÜCÜ BİR OLAY PKK YANLILARI KARDEŞLERİMİZ ÖLMESİN DİYE EYLEM YAPIYORLARDI VE BU BENİ ÇOK ÜZDÜ

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
paylaşım süpeer duygularımı anlatamam inanın o konuda üzüntüden söyleyecek kelime bulamıyorum ama esra nur arkadaşıma katılıyorum onları kullandığımız ürünlere dikkat ederek protesto edelim yollara dökülmek bence çözüm değil. Türkiyede karışıklık yaratmak isteyenlerin çok işine geliyo meydanlaradökülmek. Herkesin gözünde karışık türkiye izlenimi yaratılmak isteniyo ve bizim bazı kesimde bu oyuna geliyo.örneğin yürüyüş alanlarına bırakılan ama çokta zarar verici olmayan bombalar(şansın varda çok yakınında değilsen tabii). Biz evimize bayrakları aslım aldıklarımıza dikkat edelim israf etmeyelim en önemlisi çok çok dua edelim .Olmadı gerekirse bizde silah kuşanmasını biliriz. oh be içimi döktüm sağol  codex :'(

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çok güzel ifade edilmiş... Ürperdim.

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu yazıyı yazan ellere allah keder vermesın!! aynen oyle yazdıgın gıbı arkadas hatta daha var! ellerıne yuregıne saglık

F

filizcan

Kullanıcı
9 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Duygularıma ne güzel tercüman olmussun Codex yüreginden öpüyorum seni