YAŞANILAN DÜŞÜNCELER VE BİZ!!!

• Konbuyu başlatan ekolıst
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde ekolıst tarafından oluşturulan YAŞANILAN DÜŞÜNCELER VE BİZ!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,055 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı YAŞANILAN DÜŞÜNCELER VE BİZ!!!
Konbuyu başlatan ekolıst
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DENİZ YILDIZI
E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
İNSANLAR NEDEN İÇİNDEKİ YAŞADIĞI FIRTINALI DÜŞÜNCELERİNİ ETRAFINDAKİ İNSANLARA AKTARAMAZ? die düşündüm kendimce cevaplar buldum ama sizlerin de fikirlerini öğrenmek istedim.. ŞİMDİDEN PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER... :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
O insana göre değişir, genelleme olmaz bu konuda. Ben gayet paylaşıyorum mesela, bu karşımdakine güvenimle, samimiyetimle ilgili bir şey.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
ekolıst' Alıntı:
İNSANLAR NEDEN İÇİNDEKİ YAŞADIĞI FIRTINALI DÜŞÜNCELERİNİ ETRAFINDAKİ İNSANLARA AKTARAMAZ? die düşündüm kendimce cevaplar buldum ama sizlerin de fikirlerini öğrenmek istedim.. ŞİMDİDEN PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER... :)
Herşeyi herkese anlatmak doğru değildir ondan bence. Yani ben kimbilir neler düşünüyorum aklımda bunları etrafımdakiler anlatsam ya anlamazlar ya da gülerler. Hem anlatmak gibi de bir zorunluluk hissetmiyorum şahsen. Bence herkesin kendine ait bir takım sırları vs. şeyler olmalıdır. :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bana göre nedeni;
herkese her şey anlatılamayacağı/anlatılmaması gerektiği için.
Yaşadığım bazı tecrübelerden sonra paylaşmamamdaki en büyük etken, anlattıklarımın bir gün karşıma çıkması.
Diyeceksiniz ki; çıksın ne olacak ama bazen özeliniz bile gün geliyor bilmesini istemediğiniz kişiler tarafından bile bilinebiliyor.
Sonuçta herkes herşeyi bilmek zorunda değil.
Ayrıca Harun'un dediği gibi bazı şeyler kendimizde kalmalı. :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav zaten herkese anlatmalı mıyız dememişki..
Tabiiki herkese her şey anlatılmaz ve kendine bazı şeyler kalmalı. Ama konu bu değilki, anlatabileceğiniz kişilere bile içinizde yaşadıklarınızı anlatmak veya anlatmamak..

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
dideM' Alıntı:
Yav zaten herkese anlatmalı mıyız dememişki..
Tabiiki herkese her şey anlatılmaz ve kendine bazı şeyler kalmalı. Ama konu bu değilki, anlatabileceğiniz kişilere bile içinizde yaşadıklarınızı anlatmak veya anlatmamak..
ekolıst' Alıntı:
İNSANLAR NEDEN İÇİNDEKİ YAŞADIĞI FIRTINALI DÜŞÜNCELERİNİ ETRAFINDAKİ İNSANLARA AKTARAMAZ?
Neden aktaramayız; diye sormuş bende düşündüğümü paylaştım :)
,

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
küçük dertlerin kendisi konuşur büyük olanarsa ne konuşur nede konuşturur.
                                                                                                        şirazi

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tutankhamon' Alıntı:
                                                                                                         şirazi
Güzel bir yorum olmuş gerçekten. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Pehhh konuya bah :d
Yaşanılan düşünceler ve biz vede fırtınalılarından.
Neden fırtınalı düşüncelerimi, etrafımdaki insanlara aktarayımki ? Lodosamı maruz kalsınlar.
Ben şahsen o düşüncelerin dinginleşmesini demlenmesini beklerim, daha sonra gerek duyarsam etrafımdakilerle paylaşırım.
Neden diye sormayın valla.
Ellaam bir açıklaması vardırda şimdilik yazmim.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yani kendim için deel, etrafımdaki insanlar o düşüncelerin kötü etkilerine maruz kalmasın  diye.
Yani tamamen çoğul düşüncemden kaynaklanıyo :d
Korsan olmak kolay deel helede demokrat vede çoğulcu korsan olmak :d

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yani kendim için deel, etrafımdaki insanlar o düşüncelerin kötü etkilerine maruz kalmasın  diye.
Evet, hep ondan zaten:)
Bana, çevrendekilere karşı güçlü görünmemek içinmiş gibi geliyor. Bunu sadece senin için söylemiyorum. Anlatmayanlar, paylaşmayanlar için söylüyorum.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
dideM' Alıntı:
Evet, hep ondan zaten:)
Bana, çevrendekilere karşı güçlü görünmemek içinmiş gibi geliyor. Bunu sadece senin için söylemiyorum. Anlatmayanlar, paylaşmayanlar için söylüyorum.
Yav olurmu öle şey :d çevremdekiler zaten izbantut gibi adam hepsi güçlü :d
En güçsüzleri benim.
Şaka bir yanada ay bazı şeyler anlatılmaz yav, yada paylaşılmaz hele hele etrafındakilerle, bazen kendimle paylaşmaktan çekindüğüm düşüncelerim oluyo :d
Ama kendimi tenzih edersem üst yorumuna katılıyorum.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şaka bir yanada ay bazı şeyler anlatılmaz yav, yada paylaşılmaz hele hele etrafındakilerle, bazen kendimle paylaşmaktan çekindüğüm düşüncelerim oluyo :d
hehe evet, insanın kendine bile itiraf etmekten, hatta düşünmekten çekindiği düşünceler oluyor. Dediğin gibi bunlar da paylaşılmamalı zaten:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
dideM' Alıntı:
hehe evet, insanın kendine bile itiraf etmekten, hatta düşünmekten çekindiği düşünceler oluyor. Dediğin gibi bunlar da paylaşılmamalı zaten:)
Aynen, sakıncalı bir durum yaratabilir :d Milette bir "hönk" durumu olsun istemezzük değilmi efendim.
Yav kısaca ben düşüncelerimi anında alçak başınç'tan çıkarıom fırtınaları dinio :d
Ay hülya uğur gibi oldum ha, havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız hoş olsun.
Haklısın didem.
Kısa yazam diomda beceremiom illa bi yerlerden uzayacak cümle zzzzzt ztzttztzt ztztzttztz.
Bitti.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
tutankhamon' Alıntı:
                                                                                                         şirazi
valla büyük laf olmuş,teşekkürler bende öğrenmiş oldum

H

himen

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence eskilerin bir lafı vardır kol kırılır yen içinde kalır....
bazı şeyler sırrını korumalı sizde kalmalı ....psikoloğa bile anlatmamalısınız yani :D
tabi bazı şeyleride paylaşacaksınız paylaşılmadan yaşanmaz ama bunun dozunu siz belirleyceksiniz
seveninizde vardır sevmeyeninizde yada seveniniz olduğu gibi seviyor gözüküpte sevmeyende :D
anlamışsınız dır :D

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Bu kol kırılır yen içinde kalır lafınada gıcık olurum herkes yapacağını yapar yaptığıyla yanına kalır .Bu can yakanların bir dayatması gibi gelir her zaman bana kendi canı yandığı zaman hiçde yen içinde kalmaz böyle kişlerin.Bence ne kol kırılsın nede yen içnde kalmak zorunda kalsın.Sorunlarımızı konuşarak çöze bilecek şekilde bir ortam olsun anlayış ve hoş görü olsun.