Yaşama küsme hakkınız yok.

• Konbuyu başlatan prenses35
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde prenses35 tarafından oluşturulan Yaşama küsme hakkınız yok. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,798 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yaşama küsme hakkınız yok.
Konbuyu başlatan prenses35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gökteki yıldız
P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Yaşama küsme hakkınız yoktur.

Neden böylesine mutsuzsunuz?Nasıl bu denli karamsar olabiliyorsunuz?  Belki işinizden memnun değilsiniz,belki çevrenizden...Maaşınızı az buluyor, ya da kendinizi beğenmiyorsunuz...

Oysa...Öylesine değerlisiniz ki.Örneğin gözleriniz...Gözlerinizi kaça satarsınız?1 trilyon?2 trilyon?5 trilyon?Satarsınız...İşte zenginsiniz...
Ama...Bu servetle erişeceğiniz dünyayı görmedikten sonra,paranın bir değeri var mı?

Ya da derdiniz para değil...Başarı ve saygınlık.

Size gözlerinizin karşılığında bulunduğunuz şirketingenel müdürlüğünü verseler kabul eder misiniz?Cevabınız "Hayır" değil mi?

O halde siz, aslında hem zengin, hem başarılısınız.Yeter ki, size verilmiş bu değerlerin bilincinde olun.Bunları görebileceğiniz bir başarı için hayata geçiriniz.O halde....Asla umutsuzluk yok!

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Valla  kendi adıma, yaşama karşı her türlü hakkım var.
İsterim küserim ister can ciğer yaprak sarması olurum :d
Zaten gıcığım bu olguya..

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Tabiki hayat bizim hayatımız nasıl istersek öyle yasamaya baslarız fakat yasama küsmekle elimize faydalı bir seyler geçmeyeceği için hayatla iyi geçinmeyi tercih ederim kendi adıma :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Korsan' Alıntı:
Valla  kendi adıma, yaşama karşı her türlü hakkım var.
İsterim küserim ister can ciğer yaprak sarması olurum :d
Zaten gıcığım bu olguya..
Yazıdan daha çok beni gülümseten bu yorum için teşekkürler :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ay ne güzel işte  :d Rica ederim. yüzünüzden gülümseme eksik olmaz umarım dim nedim.
Hayata bir  küskünlüğün yok anlaşılan. Ne güzel :d

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Korsan' Alıntı:
Ay ne güzel işte  :d Rica ederim. yüzünüzden gülümseme eksik olmaz umarım dim nedim.
Hayata bir  küskünlüğün yok anlaşılan. Ne güzel :d
Birbirimize çokda bağlı olduğumuz söylenemez. Bir küs bir barışık idare etmeye çalışıyoruz işte :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Al bendende o kadar valla :d Halbuki o kadar peşimde dolanıyor barış benimle diye ama.
Ben oldum olası kavgalıyım yaşamla valla.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aslında olay şu biz insan olarak çok değerli varlıklarız Allah herşeyi bizim için varetmiş sadece biraz aklımızı kullanmamız gerekiyor şükredecek o kadar çok şey var ki aslında..

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Güzel demişsin ;)
Aklımızdan çıkarmamamız gereken şeyler teşekürler...