Yaşam amacınızı keşfedin!

  • Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Yaşam amacınızı keşfedin! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,060 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Yaşam amacınızı keşfedin!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kristal
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
    Yaşam amacınızı keşfedin!


İnsanların en çok kendine sordukları soru 'hayatımla ilgili ne yapmalıyım?' Çoğu insan bu sorunun yanıtını vermekte zorlanabilir. Bu sorunun cevabını başarıyla yanıtlayan ve rüyalarına kavuşanları önerilerine kulak verebilirsiniz. Hayallerinin peşine düşenlerden ilham alabilirsiniz..

Tutkularınızı keşfetmenin 10 yolu
İç sesinize kulak verin
İsteklerinizi doğru duymanızı sağlar. Sizi mutlu kılacak ve önemli hissetirecek tutkularınız her zaman fısıltı ile gelir.

Bunalımları farkedin
İşiniz angarya veya sıkıcı bir hal mi aldı? Sevdiğiniz şeyler üzerinde harcayabileceğiniz boş zamanınız var mı? Mutluluğunuz için fırsat yaratın. Hissetiklerinizi yapmamak umut dolu bir yaşamın anahtarıdır.

Olanaklar içinde yaşayın
Tutkularınızı gerçekleştirmek için hedeflerinize yakın olun. Yaşamınızdaki patlama ve deprem
size eğlenceyi getirebilir.

Dünyayı takip edin
Yaşamınızdaki en güçlü sesi dinleyin. Amacınızı netleştirmek veya bulmak için aile ve arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. İnancınızı artırarak hayallerinize güvenle ulaşmaya çalışın.

Nasıl biri olmak istrediğinize karar verin
Ne yapmak istediğinizden çok, nasıl biri olmak istediğinizi belirleyin. Bu
seçimlerinizde rehber oluşturacaktır.

İşinize kalbinizi koyun
Sevdiğiniz işi bulmak cesaret ve tutku ister. Zamanınızı işinizde geçirmek isteyip istemediğinizi keşfedin.

Dönüşüme güvenin
Sıkıntılı anlar hayatın doğal bir parçasıdır. Deneyimleriniz sebeiyle değişimdem korkmayın. Bunun yerine gelişmesine izin verin ve dümeni yönlendirin.

Pişman olmayın
Uzmanlara göre pişmanlık, sizi mutsuzluk ve umutsuzluğa düşüren, zamanınızı boşuna geçirmiş hissi veren en önemli sebeptir. Böyle bir durumda bunun farkında olun, başarılı olmak için yeteneklerinizi daha da geliştirmeye bakın.

İlk adımı atın
Siz ilk adımı atıncaya, rahat edeceğiniz noktaya ulaşıncaya kadar kader size yardım edemez. Yaşamınızdaki değişikliklere hazır olun. Ve onları yapmaya başlayın..

Sabırlı olun
Yaşamdaki amacınızı bulmanız geceler almayavak. Her yaşamda, hızlı ve kısa yollar vardır. Çoğu kişi yavaş yollardan gitmeyi tercih eder. Sorumluluğu alın, hedefinize ulaşmak için küçük adımlarla ilerleyin!
ALINTI
 
Üst