YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR

• Konbuyu başlatan mc_1988
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde mc_1988 tarafından oluşturulan YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,532 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR
Konbuyu başlatan mc_1988
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan feridis
M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
üniversite öğrencisiyim.kendimi şimdiye kadar orta okul olsun lise olsun iyi geliştiremediğimi düşünüyorum ve artık bu durum beni bunalıma sokuyor.sebebi kendimi çok yetersiz dar alanda tıkanıp kalmış biri olarak görüyorum.ne kitap okuyorum ne genel kültürüm var ne herhangi bir işe meyilliyim.utangacım,unutkanım,konuşmalarım yetersiz,kelime dağarcığım az bu durum cidden çok kötü.bu dünyaya sadece zevkler için gelmedik elbetteki herşeyin farkındayım ama ne yapacağımı bilmiyorum.artık kendimi aşmak beynimin sadece bir kısmını değil tümüne yakınını kullanmak bendeki beni dışarı çıkarmak istiyorum.ankara oturuyorum kendimi geliştirebileceğim herhangi bir kurs biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. KendiniGelistir.Com kurumsal bir yapı değildir. Dolayısı ile sitemizin herhangi bir kurumla ilgisi yoktur. VE kursları, seminerleri, eğitimleri de yoktur. Bu kurumsallaşma meselesini en yakın zamanda değerlendireceğim. Çünkü çok ciddi talepler alıyorum bu konuda. Yalnız icra ettiğim asıl mesleğimden (finans uzmanı) dolayı buna pek bir zamanım kalmıyor açıkcası.

Gelelim seninle ilgili konuya/konulara...

utangacım,unutkanım,konuşmalarım yetersiz,kelime dağarcığım az bu durum cidden çok kötü.bu dünyaya sadece zevkler için gelmedik elbetteki herşeyin farkındayım
Kendini tanıman çok güzel. En azından ben buyum! diyebiliyorsun. Bu aslında şu demek... Kendimi nerelerde geliştireceğimi biliyorum. Öncelikle kendine bir hedef seç. Ondan sonra o hedefin doğrultusunda bol bol oku... VE bunları hayatına aktarmaya çalış. Bunlar "ha!" diyince olacak şeyler değil. Ancak zaman içersinde hepsi oturacaktır.

Saygılar.

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sevgili mc_1988 codex'in dediği gibi öncelikle kendini tanıman güseLL yani bu büyük bi artı. :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
En azından internet gibi büyük bir nimete sahipisn bence..

Benim fikrim, kendini iyi hissettiğin, eyilimin oldugu konulara yönlendir, onlar hakkında bilgiler al, oku, internette çoğu konuda kendini fazlasıyla geliştirebileceğini düşünüyorum, ayrıca eğilimli oldugun ve farklı bir çok bilgiye burada, sitemizde ulaşabilirin, çok yararlı olacaktır..

Açık sözlülüğün ve iyi niyetin içinde seni kutluyorum

Saygılar...

F

fıstık

mc_1988' Alıntı:
üniversite öğrencisiyim.kendimi şimdiye kadar orta okul olsun lise olsun iyi geliştiremediğimi düşünüyorum ve artık bu durum beni bunalıma sokuyor.sebebi kendimi çok yetersiz dar alanda tıkanıp kalmış biri olarak görüyorum.ne kitap okuyorum ne genel kültürüm var ne herhangi bir işe meyilliyim.utangacım,unutkanım,konuşmalarım yetersiz,kelime dağarcığım az bu durum cidden çok kötü.bu dünyaya sadece zevkler için gelmedik elbetteki herşeyin farkındayım ama ne yapacağımı bilmiyorum.artık kendimi aşmak beynimin sadece bir kısmını değil tümüne yakınını kullanmak bendeki beni dışarı çıkarmak istiyorum.ankara oturuyorum kendimi geliştirebileceğim herhangi bir kurs biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
birkaç hafta önce okusaydım bu msjı Ankara kelimesini okuyuncaya kadar  benmi yazdım acaba derdim :D
ama şimdi hayatımda herşeyi değiştirmiş olmasamda değiştirebileceğim inş. buna gerçekten inanıyorum ve bu benim ruhumu değiştirmeme dolayısıyla kendimi iyi hissetmeme yetiyor... (ruhumu yıkadım)
şimdi sanada sadece inanmanı ve dua etmeni tavsiye edebilirim sevgili mc_1988
dilediğini bulman temennisiyle...
:)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sana bir sır veriyim mi mc_1988
kitap okumak kadar özeL ve güseLL birşey yok inan. yapacağın iLk şey kendine psikoLojik ve motivasyon kitapLarı aLmak oLsun sana önerebiLeceğim kitap NLP kitapLarı. muhteşem etkiLiyor insanı
zaten önümüzdeki günLerde ordaki çok sevdiğim testLeri yazıLarı payLaşacağım....
kitabı aLamazsan eğer yazıları takip et oLur mu  :) ;) :D

M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
hepinize çok teşekkür ederim.Allah razı olsun sizlerden...

K

Kristal

Eksiklerini tespit etmek,kabullenmek değişime açılan ilk adımdır.Bundan sonrası senin azmine bağlı.Sana önerebileceğim kişisel gelişim kitabı ise ''Hayalleri olanlar asla uyumaz''...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mc 1988, ben sana MUHAMMED BOZDAĞın kitaplarını okumayı tavsiye ederim. okuduktan sonraa farkı sen de göreceksin...

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kristale katılıyorum mükemmel bir kitap ben de sana NLP den sonra sn mümin sekmanı'ın kitabı HERŞEY SENİNLE BAŞLAR 'ı öneriyorum :)

M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
hepinize teşekkür ederim araştırma içerisindeyim :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
biraz geciktim bu konuya cevap vermekte ama yardımcı olunmuş :)

M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bekleriz safari yardımlarını.akıl akıldan üstündür.

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Safariden fikir almaya bak bence, çok değerli fikirleri var onun  ;)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
Kardeşim, kendini kapatma,sosyalleşme adına insanlara yardım et onlarla (hiç tanımadığın da olabilir) konuş.yaşlılara hal hatır sor.Onlar da soracaklardır.
iletişimin arttıkça ve birilerine yardım hissinin zevkine vardığında kesinlikle kendine güveneceksin...