YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR !

• Konbuyu başlatan zere_canim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde zere_canim tarafından oluşturulan YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,672 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR !
Konbuyu başlatan zere_canim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kahvekeyfi
Z

zere_canim

Bu sitenin bütün üyeleri benim için fikirleri ve kendileri değerli olan insanlardır. bu yüzden geleceğimle ilgili önemli bi virajda size danışmak istedim. ::) şu an 10. sınıf öğrencisiyim ve alanım sayısal. sayısal derslerle ilgili bi sorunum da yok. ama insan değişiyo işte. önceden mühendis olmak isteyen ben şimdi mesleğimi mutlaka insan ilişkileri üzerine oturtmalıyım diyorum. ilerde masanın başında; projelerle,çizimlerle uğraşmayı değil, insanlarla uğraşmayı istiyorum. bu yüzdende eşit ağırlık bölümüne geçmek istiyorum. yönetici olmak istiyorum ama yüksek öğrenim için ne yapmalıyım yeterli fikrim yok, yinede işletme okumayı istiyorum. ailem ise buna karşı çıkıyor. daha hedefini bile netleştirmedin, ilerde sayısalda daha çok iş imkanı var diyorlar (hedef konusunda bende onlara katılıyorum:nereye gideceğini bilmezsen, nereye gittiğininde bir önemi yoktur. fakat ben oraya ait değilim, bunu biliyorum ;)) üniversiteleri araştırıyorum ne yapmalıyım acaba diye. veee birden karşıma sizin gibi insanlar çıktı. kusura bakmayın sizin tecrübelerinizden sonuna kadar yararlanıcam :) bana, belkide geleceğin en büyük yöneticilerinden birine yardımcı olmayı kim istemez değil mi  ::) şimdiden teşekkür ediyorum...  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Evet eşit ağırlık bölümü sanırım senin için daha uygun..
Uluslar Arası İlişkiler okumayıda düşüne bilirsin.
Oğlum işletme mezunudur .Aynı zamanda Dış ilişkiler okuyor..
Onunda senin gibi büyük hedefleri var ama hedefe ulaşmak emek ve çok çalışmak ister..
Sizleri iyi yerlerde başarılı birer yönetici olarak görmeyi tabikide çok isteriz .
Umarım başarırsınız?

Z

zere_canim

çok teşekkür ederim crt. abilerim, ablalarım konuya 42 kişi bakmış, sadece 1 cevap var. sizin fikirlerinizi önemsiyorum, yorumlarınızı bekliyorum...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Zere: )
Başkakarının fikrine değer vermek ve önemsemek tabiki çok güzel..
Ama bu senin hayatın ve kararı verecek olan yine sensin..    
Azimli ,kararlı, istikrarlı vede  çalışkan olduğun sürece kesinlkle başaracağından emin olabilirsin..

K

kahvekeyfi

Kullanıcı
11 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
bence kendini nereye ait hissediyorsan onu yap kardeşim :)
sayısal da iyi olabilirsin ama eğer ki sosyallik senin için ön planda ve konu senin için insan ise türkçe-matematik seç kaldı ki onda da matematik var  ;) ben sayısal bölümde okudum ve yönüm seçtğim bölüme göre oldu ; aslında ne ekersen onu biçersin bu da bir gerçek yani demem şu ki istedim sayısal da okumayı ve istedğim mesleği elime aldım ve yan etkenler de mesleği pekiştirir... başarılar dilerim kardeşim