Yardım lütfen

• Konbuyu başlatan R@ZİYE
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde R@ZİYE tarafından oluşturulan Yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,449 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Yardım lütfen
Konbuyu başlatan R@ZİYE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
SLM HERKESE BU GÜZEL ORTAMDA BU BİLGİLER İÇİNDE KENDİMİ ÇOK MUTLU HİSSEDİYORUM.BEN YENİ ÜYEYİM VE İYİ Kİ ÜYE OLMUŞUM.AYRICA PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.BEN DE ÇEŞİTLİ YAZILAR PAYLAŞMAK İSTİYORUM AMA NERDEN GİRİP YAZI EKLEYECEĞİMİZİ BİLMİYORUM.BENİ BİLGİLENDDİRİRSENİZ BU KONUDA ÇOK SEVİNİRİM :) :) :) :) :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
R@ZİYE' Alıntı:
SLM HERKESE BU GÜZEL ORTAMDA BU BİLGİLER İÇİNDE KENDİMİ ÇOK MUTLU HİSSEDİYORUM.BEN YENİ ÜYEYİM VE İYİ Kİ ÜYE OLMUŞUM.AYRICA PAYLAŞOM İÇİN TEŞEKKÜRLER.BEN DE ÇEŞİTLİ YAZILAR PAYLAŞMAK İSTİYORUM AMA NERDEN GİRİP YAZI EKLEYECEĞİMİZİ BİLMİYORUM.BENİ BİLGİLENDDİRİRSENİZ BU KONUDA ÇOK SEVİNİRİM :) :) :) :) :)
Bu linke tıklayın, size yararı olacaktır sanırım Raziye;

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,11751.msg147941.html#msg147941

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
yardiminiz için çok teşekkür ederim.bu sitede güzel şeyler paylaşıldiğini görünce çok mutlu oldum.bu paylaşıma benim de katkım olursa mutlu olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...