Yaptığın en iyi şey ve sonrası...

• Konbuyu başlatan Şeker Prenses
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Şeker Prenses tarafından oluşturulan Yaptığın en iyi şey ve sonrası... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,755 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yaptığın en iyi şey ve sonrası...
Konbuyu başlatan Şeker Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Ş

Şeker Prenses

evet arkadaşlar şuana kadar yaptığınız en iyi şeyi ve sonrasını söyleyin bakalım...  :) :)

önce ben başlayayım.. okulda müdür yardımcısının odasındaki anahtar panasonu düşürmüştü bi arkdaşım ve müdür yardımcısıyla arası da iyi değildir :D sonra adam sordu tabi kim yaptı diye  :D bende ben yaptım diye çıktım ortaya...  :D sonra iyi bi fırça yemiştim tabi ama olsun arkdaşım kurtulmuştu önemli olan onun müdür yardımcısıyla arasının daha fazla açılmamasıydı...  :) :)

C

cnslmst

yazıyordum ama çıkmam gerekiyor yarın inşallah... iyi akşamlar...

Ş

Şeker Prenses

Düşünüyorum ama aklıma bir şey gelmiyor... Galiba ben çok kötü bir insanım..  Kararsız

kendine haksızlık etme mutlaka yaptıın iyi bişey vardır... :)

F

fıstık

Şeker Prenses' Alıntı:
Düşünüyorum ama aklıma bir şey gelmiyor... Galiba ben çok kötü bir insanım..  Kararsız

kendine haksızlık etme mutlaka yaptıın iyi bişey vardır... :)
:) Geçen ay yaşlı bir akrabamızı ziyarete gitmiştim...(Aslında bu olması gereken bir şey ama :-\ yine de her zaman yapamadığım iyi bir davranış olarak görüyorum) Şimdilik bunu yazabilirim...

Ş

Şeker Prenses

arkdaşlar hadi ama... yaptığınız hiç mi iyi bi şey yok?? :D :p :p

S

selda

Şeker Prenses' Alıntı:
arkdaşlar hadi ama... yaptığınız hiç mi iyi bi şey yok?? :D :p :p
sevgili şeker kendimize yaptığımız iyi şeymi?yoksa başkasına yaptığınız iyi şeymi?

Ş

Şeker Prenses

sevgili şeker kendimize yaptığımız iyi şeymi?yoksa başkasına yaptığınız iyi şeymi?
[/quote]

ne farkeder ki önemli olan iyi bişey yapmak.. :) :)

T

tnctrkcell

benim için iyi mi kötü mü bilmem ama arkadaşımın içiçn yaptığım iyi bişey ve sonrasını anlatabilirm.Küçükken hemen hemen her sabah sokakta top oynardık.Bir gün yine olay mahalindeyken arkadaşım topu sokaktaki evin camına isabet ettirmeyi başardı ve cam yere döküldü.tabi hemen ev sahibi çıktı geldi yüzündeki ifadeyi görmeliydiniz...kim yaptı dedi bana bakarak ben arkadaşımın yüzüne baktım içimden onu ispiyonlamak gelmedi (o anki salaklık işte  :) )sonra ve sahibinin benim ben yaptım dememle tokatı yüzüme yapıştırması bir oldu...pişmanmıyım hayır yine olsa yine yapardım heralde kardeşime canım feda ;D :D ;D :D

Ş

Şeker Prenses

tnctrkcell' Alıntı:
benim için iyi mi kötü mü bilmem ama arkadaşımın içiçn yaptığım iyi bişey ve sonrasını anlatabilirm.Küçükken hemen hemen her sabah sokakta top oynardık.Bir gün yine olay mahalindeyken arkadaşım topu sokaktaki evin camına isabet ettirmeyi başardı ve cam yere döküldü.tabi hemen ev sahibi çıktı geldi yüzündeki ifadeyi görmeliydiniz...kim yaptı dedi bana bakarak ben arkadaşımın yüzüne baktım içimden onu ispiyonlamak gelmedi (o anki salaklık işte  :) )sonra ve sahibinin benim ben yaptım dememle tokatı yüzüme yapıştırması bir oldu...pişmanmıyım hayır yine olsa yine yapardım heralde kardeşime canım feda ;D :D ;D :D
gerçekten o arkadaşın için büyük bi iyilik yapmışsın.  :) :)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Geçtiğimiz haftasonu yaşlı ve hasta olan bir akrabamız ameliyat olmuş
ziyaretine gittim.Ama Allah affetsin kadın anneme çok kötü davranmıştı
bir olay sonrası annem de ona gücenmiş.ziyaretine beni yolladı git nasıl
diye ama kendi gelmedi.Neyse ben gittim tabi kadınla görüştüm falan
oturduk sohbet muhabbet derken kadın annemi sordu niye gelmedi dedi.
Ben yanlız gitmemiştim teyzemle gitmiştim teyzemde kadın üzülmesin diye
"annesi hasta" dedi benim annem için.Neyse kadın bişey demedi ama pişman
ağlamaklı bir eda ile anneni görmeyi çok isterdim dedi falan filan..Bende kalktım
dışarı çıkıyorum beş dakka sonra dönecem diye gittim annemi aldım geldim.Öyle
barıştılar kadıncağız da annemden helallik aldı herşey tatlıya bağlandı...O gün
benim moralim çok bozuktu kişisel bir nedenden ötürü ama o olay sonrasında
ben kendimi mutlu hissettim nedense...Kendim için bişeyler yapamasam bile
başkaları için yapabilme imkanım var onu keşfettim bir kez daha ve mutlu oldum...

Ş

Şeker Prenses

çok güzel şeyler okuyorum yazdıklarınızdan okudukca mutlu oluyorum...  :) :)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
'İyi' çok geniş ve göreli bir kavram.
Kötü görünen iyiler de vardır,
iyi görünen kötüler de.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
yaratici_idea' Alıntı:
'İyi' çok geniş ve göreli bir kavram.
Kötü görünen iyiler de vardır,
iyi görünen kötüler de.
Bu yoruma katılıyorum.. ve nereden baktığımız da çok önemlidir diyorum.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Genelde fedakar ve yardımcı bir yapım var.
Ancak, insanların beklentilerine göre onlar için ne kadar iyi yaptığımı ben söyleyemem ki:)
Çok yorgun bir insana otobüste yer verirsiniz, o insan için dünyanın en iyi insanı o anda siz olursunuz, bir konferans salonuna geç kalan bir Hoca'nıza yer verir, siz ayakta kalırsınız, ama Hocanız için bu olması gereken davranıştır.

C

cnslmst

arkadaşlar en sevmediğim şey birine yaptığım iyiliği anlatmaktır o yüzden bir şey yazmayacağım kusura bakmazsınız değilmi..?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tu Navy' Alıntı:
arkadaşlar en sevmediğim şey birine yaptığım iyiliği anlatmaktır o yüzden bir şey yazmayacağım kusura bakmazsınız değilmi..?
Ne demişler?
İyilik yap denize at! :)