Wireless ağ avcısı dedektörlü t-shirt

  • Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Wireless ağ avcısı dedektörlü t-shirt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,691 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Wireless ağ avcısı dedektörlü t-shirt
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan morkiz
S

senarist081


Gelişen teknoloji, mucitlerin sınır tanımayan hayallerini geliştirmeye imkan verirken, kullanıcıların da hayatını kolaylaştırıyor. İnternet sitesi üzerinden satış yapılan ürünler arasında kablosuz internet erişimini gösteren bir tişört dikkat çekiyor. Kişinin, bilgisayarını açıp internet erişimi aramasına gerek kalmadan bulunduğu yerde kablosuz internet erişimi olup olmadığını görmesine imkan veren tişörte yurtdışında 19,95 sterline (yaklaşık 50 YTL) sahip olmak mümkün.
Üzerinde küçük bir pil yuvası ve dijital algılayıcısı olan tişört, kablosuz internet erişimi bulunan yere gelindiğinde ışıklı olarak kullanıcıya bunu bildiriyor, kullanıcıya da çantasından bilgisayarını çıkarıp internete bağlanmak kalıyor.

İngiliz Moixa Energy tarafından geliştirilen ve satışa sunulan USB piller, özellikle bilgisayar kullanıcıları için çok büyük kolaylık sağlıyor.

Normal şarj edilebilir piller için bir elektrik kaynağına ihtiyaç duyulurken, Moixa tarafından üretilen, standart piller bittiğinde kapağı açılarak bilgisayarların USB (Universal Serial Bus - Evrensel Seri Yolu) girişinden şarj edilebiliyor.

Ürün 11 sterlin (yaklaşık 26 YTL) fiyatla satılıyor.

Hasbro tarafından internette satılan müzikli diş fırçaları ise diş fırçalamaktan hoşlanmayan çocuklar ve değişiklik arayan yetişkinler için bunu eğlence haline getiriyor.

İçinde mini bir bellek, pil ve ses çıkışı olan diş fırçası, üzerindeki açma kapama düğmesine basıldığında kayıtlı olan şarkıyı çalmaya başlıyor.

Diş fırçalandığı zaman ''sanki kafanın içerisinde biri şarkı söylüyormuş'' etkisi yaratıyor. Ürünün fiyatı 10 sterlin (Yaklaşık 24 YTL).

ZAMAN


 
K

Kristal

T-shirt ilginçmiş  :eek: acaba kuru temizleme mi yapılıyor. ::)
 
B

Bülent

Çok ilginç. Teknoloji sınır tanımıyor.  :D

(Wireless destekleyen bir makinam olmadığı için, böyle bir gider kalemine ihtiyacım olmayacak.)
 
Y

yilmaz_123

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
konya
baglantiyi buluyorda peki baglanti sifreliyse nasil bir cozum var acaba...... ;)
 
morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
diş fırçasi da yatmadan önce kalkıp dişini fırçalamaya üşenenler için iyi olur diye düşünüyorum.aynı benim eskiden olduğu gibi  :p
 
Üst