Vidoe download

• Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan Vidoe download başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,753 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Vidoe download
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
arkadaşlar mükkemmel bi program..Girdiğiniz herhangi bir video sitesine bu eklenti sayesinde videoları indirme imkanı sunuyor. NetVideoHunter eklentisine tıkladığınızda size o websitesine ait Örn:YouTube, Google Video, Metacafe ve Dailymotion gibi, Flash dosyalarıda dahil olmak üzere bütün videoların listesini sunuyor size sadece indirmek kalıyor.
ilk video klibimi indirdim bile.. ;)

http://netvideohunter.com/posts

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
söylemeyi unttum firefox kullanıyo olmalısınız :)

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
explorer kullanan kişiler videoları indirmeleri için izlemeleri yeterli. videoyu izledikten sonra geçici internet dosyaları klasöründe bulabilirler. internette girdiğimiz her sayfadaki resimler, izlediğimiz video veya ses dosyaları bilgisayara kaydediliyor. o yüzden biz videoyu izlediğimizde aslında bir anlamda o videoyu bilgisayarımıza da indirmiş oluyoruz.

bu klasöre erişmek için aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz :)

C:\Documents and Settings\kullanıcıadı\Local Settings\Temporary Internet Files

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
barisya Local Settings in içinde  T.I.F klasörü gözükmüyor neden olabilir? PCde gizli klasörleri göster seçeneği işaretli. Sen benim USB ile de ilgilenmedin? :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
mabed528' Alıntı:
barisya Local Settings in içinde  T.I.F klasörü gözükmüyor neden olabilir? PCde gizli klasörleri göster seçeneği işaretli. Sen benim USB ile de ilgilenmedin? :)
Buldugun yere sıkıştırıyorsun  bakıyorumda  ;D sorunu hallettiniz sanıyorudum,açıklamasından sonra... :)

YouTube ye giremiyorum ki,videolarını indireyim  ;D ayrıca her izledigimiz müzik,ses,görüntünün pcye kayıt oldugunu biliyordum ama nerede oldugunu  barış sayesinde ögendim,ama Barış,kullanıcı adından sonraki bölümde dedigin "Local Settings" diye bir şeçenek yokki  :(

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
"gizli dosyaları göster" seçeneğini seçmen gerekiyor peri, yine görünmüyorsa silmiş olabilir misin  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
barisya' Alıntı:
"gizli dosyaları göster" seçeneğini seçmen gerekiyor peri, yine görünmüyorsa silmiş olabilir misin  ;D
Gizli klasörleri karıştırma ya,geçen gün açık kalmış,bir sürü bilmedigim dosya görünce nasıl tedirgin oldugumu anlatmama gerek yok sanırım  ;D o zaman kapamıştım,görmemek daha iyi diye...
kısa süreligine açıp baksam mı acaba  :(

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
mabed528' Alıntı:
USB için ne yapmalıyım barisya?
bu probleme asıl konusunda devam edersek iyi olur.

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,1262.new.html#new

C

composite

Kullanıcı
12 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mabed528' Alıntı:
barisya Local Settings in içinde  T.I.F klasörü gözükmüyor neden olabilir? PCde gizli klasörleri göster seçeneği işaretli.
Gizli dosyaları açmanıza gerek yok, eğer xp kullanıyorsanız    Başlat>Denetim Masası>İnternet Şeçenekleri>Ayarlar>Dosya Görüntüle , artık internetde ziyaret ettiğiniz tüm siteler ve videolar elinizin altında

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
composite' Alıntı:
mabed528' Alıntı:
barisya Local Settings in içinde  T.I.F klasörü gözükmüyor neden olabilir? PCde gizli klasörleri göster seçeneği işaretli.
Gizli dosyaları açmanıza gerek yok, eğer xp kullanıyorsanız    Başlat>Denetim Masası>İnternet Şeçenekleri>Ayarlar>Dosya Görüntüle , artık internetde ziyaret ettiğiniz tüm siteler ve videolar elinizin altında
Gizli klasörleri açmaya gerek kalmadan ulaştım ama,burdaki resim yada videoları nasıl kullanabiliriz,görüyorum ama üzerini tıkladııgm zaman açılmıyor,o zaman bunların tutulmasının ne anlamı var?
hem ben bu dosyaları ara ara silerim,pc yi yavaşlatmasın diye.. :(

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
peri, video dosyalarını geçici klasörde açamazsın, masaüstüne kopyalayıp orada aç çalışacaktır.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
barisya' Alıntı:
peri, video dosyalarını geçici klasörde açamazsın, masaüstüne kopyalayıp orada aç çalışacaktır.
Sildim hepsini deneyecek bir tane kalmamış ;:)
İlk video izledigimde yada resim aldıgımda deneyecegim :)

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
composite' Alıntı:
mabed528' Alıntı:
Biraz daha net anlatabilirsen herhalde yapacağım, birkaç tana ayarlar sekmesi var?

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bak benim girdigim ikinci bir yol..araçlar+internet şeçenekleri+ayarlar+dosya görüntüle.. :)

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Peri hallettim teşekkürler pcye ilgilendiğin gibi biraz da kaplumbağalarla ilgilenseydin keşke;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
mabed528' Alıntı:
Peri hallettim teşekkürler pcye ilgilendiğin gibi biraz da kaplumbağalarla ilgilenseydin keşke;D
Hangi kaplumbağ  :-\

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Ya senin kız değil miydi kaplumbağanın kabuğu çatladı diye arko süren ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
mabed528' Alıntı:
Ya senin kız değil miydi kaplumbağanın kabuğu çatladı diye arko süren ;D
:kihkih

İki gün önce hayatının daha fazla tehlikeden kurtarmak için bakımına kesinlikle güvendigim bir çoçuga hediye ettim.. :)
Şimdilerde,sincap besleyecegim diye tutturdu,hamsterin akıbetine ugrar diye korkmuyor degilim  ::)