Uzaydan dünyaya yakından bakış

• Konbuyu başlatan ayben
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Uzaydan dünyaya yakından bakış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,008 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Uzaydan dünyaya yakından bakış
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
müthiş görüntüler sağol paylaşımın için

A

ayben

Rica ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim, gerçi kim bu görüntülere bakıpta küçük dilini yutmaz ki?

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
paylaşım için çok teşekkürler çok güzel ve inanılmaz görüntüler 
emeğine sağlık

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
süper görüntüler. kıskanmadım değil o astronotun yerinde olmak isterdim  ;) tşk ayben

A

ayben

Ben teşekkür ederim arkadaşlar  ;)
Sehla sana hak veriyorum ben de orda olmak çok isterdim keşke bizim ülkemizde de bunun eğitimini veren bir üs olsa harika olurdu astronom olamam belki ama o zaman astronot olurdum  ;D Bizde eminim kendimizce bir ad koymak yerine '' astronot'' la yetinirdik o zaman ;)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bizim koca dünyamız... üstünde yaşarken hiçte böyle etkileyici değil görüntüsü uzaydan inanılmaz geldi özellikle sıralama en alttaki resim... o bi patlamada olusan toz bulutu falan mı tam anlayamadım ??? :-\

A

ayben

Saol Aleynacım beğendin mi? çok sevindim beğenmene, dolaş bak daha ne resimler, fotoğraflar var ;)

.gözde.' Alıntı:
Ayben' Alıntı:
Evet o bir volkanın patlama anında çekilen fotoğrafı ;)
en ilginç kare o bence bi patlama sonucta ama çok etkileyici teşekkürler  :)
Rica ederim canım benimde en çok beğendiğim fotoğraf o oldu doğa olaylarına her zaman çok ilgi duymuşumdur ve böyle bir fotoğrafta buluşması hem uzay hem doğam harika, büyüleyici bir şey bence ;)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok ilginç ve büyüleyiciler ya.
Teşekkürler Ayben'cim.

M

mybest__