TÜRKLERİN ATTIĞI İMZALAR...

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde sehla tarafından oluşturulan TÜRKLERİN ATTIĞI İMZALAR... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,888 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı TÜRKLERİN ATTIĞI İMZALAR...
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rosecan
S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara

- Eyfel Kulesi'nin en üst katında, balkonu çevreleyen korkulukların üzerinde , "Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim" yazıyormuş.

- Notre Dame Kilisesi'ndeki kulenin en tepesinde, doğu tarafına bakan duvarda koca koca harflerle "T.C. EMİNE" yazısı varmış.

- Avustralya'daki ünlü Bonde Plajı'nı çevreleyen duvarın bir yerinde devasa harflerle, "Nuray, ara beni kuşum" yazıyormuş.

- İsviçre'nin Basel kentindeki en büyük kilisenin duvarında, "İbrahim Tatlıses tek tek" yazıyormuş.

- Suudi Arabistan Medine Garı'ndaki istasyonun duvarında, "Tekrar geleceğiz" yazıyormuş. Altında da, "Osmanlı" imzası varmış.

- Malum, Londra'nın Greenwich kentinden, 0 (sıfır) meridyeni geçer. Temsili olarak, duvara metalden bir çizgi çekilidir. Tam o çizginin yanında, duvarda, "Burayı da gördüm ya, artık ölsem de gam yemem!" yazıyormuş.

- Meksi ka'daki Maya Tapınakları'nda, en büyük piramitin bir odasının duvarına, "Ne mutlu Türküm diyene!" yazısı kazınmış.

alıntı

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ilginc yaa meher bizim türkler neymiş yav  ;D ;D

emeğine sağlıkk

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
teşekkürler sehla ;) ne mutlu türküm diyene varya çok güzeldi :)

A

ayben

Teşekkürler sehla illa ki heryerde kendimizi gösterecez.
Korkun bizden eyy ecnebiler ;) ;D

E

eftalya_er

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
milliyetçiyiz duygularımız kabarıyor  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! benimde imzam olsun :)

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler paylaşım için...

Gittiğimiz her yeri belli etmişiz ki gitmediğimiz yerde kalmamış heralde...İmzamızı da atıp öyle gelmişiz :)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gerçekten yazıyormuymuş bunlar ya ;D
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

C

cnslmst

teşekkürler sehla bütün şirket gülmekten yıkyılıyo... bunlar gerçekten yazılmışmı...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biz Türkler bu tarz şeylere baya bi meraklıyızdır zaten :) yukarda anlatıldıgı gibi heryerde varız maşallah :)

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sehla' Alıntı:

- Eyfel Kulesi'nin en üst katında, balkonu çevreleyen korkulukların üzerinde , "Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim" yazıyormuş.

- Avustralya'daki ünlü Bonde Plajı'nı çevreleyen duvarın bir yerinde devasa harflerle, "Nuray, ara beni kuşum" yazıyormuş.

- İsviçre'nin Basel kentindeki en büyük kilisenin duvarında, "İbrahim Tatlıses tek tek" yazıyormuş.

- Suudi Arabistan Medine Garı'ndaki istasyonun duvarında, "Tekrar geleceğiz" yazıyormuş. Altında da, "Osmanlı" imzası varmış.

- Malum, Londra'nın Greenwich kentinden, 0 (sıfır) meridyeni geçer. Temsili olarak, duvara metalden bir çizgi çekilidir. Tam o çizginin yanında, duvarda, "Burayı da gördüm ya, artık ölsem de gam yemem!" yazıyormuş.

- Meksi ka'daki Maya Tapınakları'nda, en büyük piramitin bir odasının duvarına, "Ne mutlu Türküm diyene!" yazısı kazınmış.

alıntı
:D :D :D
çok komik bi payLaşım  ;D
ben 'nuray, beni ara kuşum da koptum
;D ;D ;D

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
''''''''''''''''''''''''''''''''' Eyfel Kulesi'nin en üst katında, balkonu çevreleyen korkulukların üzerinde , "Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim" yazıyormuş.'''''''''  ;D

bunu yazmayı kim düşünür yaa  :D ;D
türkler illaki belli edecek kendini..

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
hehee Ne Mutlu Türküm diyene  ;) ;) yurdum insanı gösterio kendini

B

bıldırcın

Annemin anlattığına göre hira mağarasının civarındaki dağ,taş ne varsa bizden hatıralarla doluymuş :)
bide şeytanı taşlamak yerine terlik,kola kutusu,şemsiye vs fırlatanlar var
hepsi bizden :)
paylaşım çok güzel ellerinize sağlık...

C

caycay

Kullanıcı
14 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hehe  ;D
bu arada aklıma şu geldi
imza değil ama yine bir Türk girişimi ,
Ferrari'ye çok yakıt harcıyor diye gaz taktırmaya çalışan amcamıza ne demeli .. :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir benzerini okumuştum.
Mizahtamı idi neydi.

Türkler, asyayada imza attı,avrupayada, afrikayada, çanakkalede atılan imzanın altında,nice devletler kaldı.
En büyük imzası ''Cumhuriyet''.

Dünyaya silinmez imzalar atmışız,siz eyfelden vs vs den bahsetmişsiniz.
Neyse... Sadece bir konu, hoşuma gitmedi vesselam.
Beğenmediklerimide söyleyebilirm değilmi ama.
Teşekkür ederim.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Korsan' Alıntı:
Bir benzerini okumuştum.
Mizahtamı idi neydi.

Türkler, asyayada imza attı,avrupayada, afrikayada, çanakkalede atılan imzanın altında,nice devletler kaldı.
En büyük imzası ''Cumhuriyet''.

Dünyaya silinmez imzalar atmışız,siz eyfelden vs vs den bahsetmişsiniz.
Neyse... Sadece bir konu, hoşuma gitmedi vesselam.
Beğenmediklerimide söyleyebilirm değilmi ama.
Teşekkür ederim.
Bu konu sanırım mizah zaten, pek çok arkadaşımızda mizah olarak yorumlamış.
Atlanmış ve burada kalmış, uyarı için teşekkürler.