Türkiye’nin Tanıtımında Bir Yenilik Daha

  • Konbuyu başlatan GulsahToptas
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde GulsahToptas tarafından oluşturulan Türkiye’nin Tanıtımında Bir Yenilik Daha başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Türkiye’nin Tanıtımında Bir Yenilik Daha
Konbuyu başlatan GulsahToptas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Türkiye’nin New York Kültür ve Tanıtma Ataşeliği, Yahoo firması ile Türkiye’nin tanıtımına başladığını duyurdu.

Ataşelikten yapılan açıklamada, 16 Mayıs 2008 tarihinde başlatılan reklam kampanyasının 30 Ağustos 2008 tarihine kadar devam edeceği bildirildi.

Başta ABD olmak üzere Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya ve İsrail’de sürdürülecek tanıtım atağında Yahoo kullanıcılarına İstanbul, Efes ve Akdeniz gibi turizm merkezlerinden görüntüler sunulacağı ve reklamlar tıklandığında internet kullanıcılarının T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtma Genel Müdürlüğü’nün hazırlattığı “www.goturkey.com” isimli web sitesine yönlendirileceği belirtildi.

Açıklamada, Yahoo firması yetkilileriyle yapılan anlaşma sonucu, Türkiye reklamlarının, özellikle Türkiye’ye ve komşu ülkelere ziyaret etme eğilimindeki potansiyel turistlerin bilgisayar ekranlarında görüneceği bildirildi.

Goturkey.com sitesinde; Tarih&miras, kültür&yaşam, seyahat rehberi, gidilecek yerler, iş dünyası, şehirlerin haritaları, tanıtım videoları, gündem ve daha birçok bilgi mevcut.

 
Ö

ölüdeniz

Bu güzel haber için teşekkürler.Bu tanıtım ile ülkemize tatile gelecek insanların sayısında büyük bir artış olcağına inanıyorum.
 
Üst